منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • برایان آرمسترانگ می گوید که پلتفرم Coinbase NFT می تواند از صرافی آن پیشی بگیرد

برایان آرمسترانگ می گوید که پلتفرم Coinbase NFT می تواند از صرافی آن پیشی بگیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • مدیر عامل Coinbase مطمئن است که بازار آینده NFT این شرکت بزرگتر از صرافی ارزهای دیجیتال خواهد بود.
  • انتظار می رود این بازار در سه ماهه آینده در معرض دید عموم قرار گیرد.
  • Coinbase در حال حاضر از طریق بازوی سرمایه گذاری خود که در Opensea، بزرگترین بازار NFT، سرمایه گذاری کرده است، در صنعت NFT مشارکت دارد.

صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال Coinbase قبلاً فاش کرده بود که در پی ایجاد شور و هیجان در فضای هنر کریپتو، یک بازار اختصاصی NFT راه اندازی می کند. به گفته مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران، برایان آرمسترانگ، آنها در مورد آینده توکن های غیرقابل تعویض در صنعت ارزهای دیجیتال هیجان زده هستند و معتقدند که بخش بزرگی از تجارت آنها را تشکیل می دهد.

“ما در مورد NFT ها بسیار هیجان زده هستیم، این منطقه بسیار بزرگی برای ارزهای دیجیتال در آینده خواهد بود و امروز هم همینطور است. […] آرمسترانگ گفت، این می تواند به بزرگی یا بزرگتر از تجارت ارزهای دیجیتال این شرکت باشد.

Coinbase می تواند با NFT بزرگتر شود

Coinbase یکی از پلتفرم‌های مورد استفاده برای تجارت ارزهای دیجیتال است. با این حال، آنها درآمد 1.3 میلیارد دلاری را برای سه ماهه سوم گزارش کردند که کمتر از حد انتظار و پیش بینی بود. در حال حاضر، بیشتر درآمد صرافی از کارمزد تراکنش‌های کاربران به دست می‌آید و شاید بتوان گفت حرکت آن به سمت NFT می‌تواند استراتژی دیگری برای ایجاد تنوع باشد.

بازار Coinbase NFT به عنوان یک پلتفرم همتا به همتا طراحی شده است تا ضربات، خرید، فروش و حراج محتوای هنر رمزنگاری را یکپارچه و کارآمد کند. اگرچه همکاری های مداومی با ناشران وجود داشته است، انتظار می رود بازار NFT در یکی دو سه ماهه آینده راه اندازی شود. با توجه به ردپای صرافی در صنعت کریپتو جهانی، بازار NFT Coinbase می تواند به بخش بزرگی از بازار NFT تبدیل شود.

رونق NFT به تازگی شروع شده است

فضای NFT ممکن است در سه ماهه آینده شاهد رونق باشد زیرا تمرکز بیشتر مؤسسه به سمت آن است. به عنوان مثال، غول رسانه‌های اجتماعی توییتر اخیراً تیمی را برای تحقیق در مورد رمزارز، بلاک چین و فناوری غیرمتمرکز تشکیل داده است، درست همانطور که یک ویژگی انعام را برای کاربران ادغام کرده و قصد دارد یک ویژگی احراز هویت NFT را ایجاد کند.

در همین حال، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال بایننس قبلاً بازار NFT خود را راه اندازی کرده است. شاید زنگ بیداری برای بازار NFT Coinbase باشد.