منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بدانید که چک مشتری شما اکنون برای همه کاربران Binance اجباری شده است

بدانید که چک مشتری شما اکنون برای همه کاربران Binance اجباری شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • Binance نیاز KYC را برای همه کاربران اجباری می کند.
  • دسترسی به خدمات Binance برای کاربرانی که KYC را تکمیل نمی کنند محدود خواهد بود.
  • روش های دیگر Binance مسائل نظارتی خود را قبل از KYC اجباری مدیریت کرده است.

صرافی صرافی رمزنگاری شماره یک ، Binance ، اعلام کرد که چک مشتریان خود (KYC) از امروز (جمعه) برای همه مشتریانش اجباری شده است.

این اعلامیه در حالی صورت می گیرد که نهادهای نظارتی در سطح جهان به فشار و سرکوب صرافی ارزهای دیجیتال ادامه می دهند.

در بایننس اعلان در روز جمعه ، صرافی اشاره کرد که کاربران برای دسترسی به خدمات مبادله ، از جمله سپرده های ارز رمزنگاری شده ، معاملات و برداشت ها ، چک مشتریان خود را کاملاً می دانند.

این شرکت دلیل بررسی مداوم محصولات و خدمات خود را برای “تعیین تغییرات و بهبود با توجه به تکامل استانداردهای انطباق جهانی” عنوان کرد.

آگاهی از بررسی مشتری شما از کاربران می خواهد شناسنامه و تأیید چهره را که توسط دولت صادر شده است ارسال کنند. کاربرانی که از چک Know Your Customer سرپیچی می کنند ، دسترسی کامل به خدمات Binance ندارند. آنها فقط مجاز به برداشت ، لغو سفارشات و بستن موقعیت ها خواهند بود.

دو هفته پیش ، صرافی محدودیت برداشت روزانه برای حسابهای تأیید نشده را از حداکثر 2 BTC به 0.06 BTC محدود کرد. همه این حرکتها در راستای انطباق بیشتر Binance با مقررات است.

مدیر عامل شرکت Changpeng Zhao تصریح کرد که تمرکز فوری شرکت بر تقویت موقعیت نظارتی آن خواهد بود. او همچنین گفت که آماده است تا برای کسی که تجربه قابل توجهی در بخش نظارتی دارد و می تواند به صرافی کمک کند پیش از مشکلات نظارتی کنونی ، از قدرت کنار برود.

قبل از اینکه مشتریان شما به طور اجباری بررسی کنند که Binance چگونه قوانین مربوط به قوانین را کنترل می کند

این مبادله در کتابهای بد بسیاری از نهادهای نظارتی در سراسر جهان بوده است ، که این صرافی را نگران کرده است. بیش از 10 تنظیم کننده در کشورهای مختلف تنها در ماه ژوئیه به Binance هشدار دادند که به طور غیرقانونی فعالیت می کند.

از این رو ، مبادله در حال پایان دادن به خجالت شرم آور است. یک راه این بود که چگونه صرافی وعده داد که مقرهای منطقه ای را در هر کشوری که در آن فعالیت می کند ، ایجاد کند.

این شرکت همچنین پس از ابراز نگرانی از سوی نهادهای نظارتی آلمان ، معامله توکن سهام خود را متوقف کرد. بایننس همچنین محدودیت بالای معاملات اهرم خود را از بیش از 100X به 20X کاهش داد و بعدها عرضه مشتقات رمزنگاری خود را در سراسر اروپا و هنگ کنگ متوقف کرد.