منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • با کاهش قیمت بیت کوین به 56.9 هزار دلار، احساسات نزولی افزایش یافت

با کاهش قیمت بیت کوین به 56.9 هزار دلار، احساسات نزولی افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تفکیک TL;DR:

  • معامله گران بیت کوین در حال حاضر در نزولی ترین سطح خود هستند، پس از کاهش بیت کوین به 56.9 هزار دلار.
  • کل بازار بیش از 2 درصد کاهش یافته است بدون اینکه انحلال به 223 میلیون دلار در 24 ساعت گذشته برسد.

از 18 نوامبر، بزرگترین ارز دیجیتال زیر 60000 دلار معامله می شود. اما اوایل امروز، قیمت بیت کوین (BTC) به سطح 60 هزار دلار رسید. اما با مقاومت سختی مواجه شد و نتوانست سطح خود را حفظ کند.

با کاهش قیمت بیت کوین به 56.9 هزار دلار، احساسات نزولی افزایش می یابد

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می شود، بیت کوین ساعاتی پیش در بازار بایننس به 60029 دلار رسید. پس از آن، دوباره شروع به سقوط کرد و به زیر 56900 دلار رسید. می توان گفت که سطح قیمت 60 هزار دلار تا حدودی برای معامله گران به مقاومت تبدیل شده است. در همین حال، به نظر می‌رسد این افت، احساسات معامله‌گران را برای هفته آلوده کرده است.

احساسات بیت کوین نزولی می شود

Santiment، یک پلت‌فرم معیارهای اجتماعی و زنجیره‌ای ارز دیجیتال، فاش کرد که کاهش بیت‌کوین به ۵۶.۹ هزار دلار، درک معامله‌گران از کریپتو در هفته را به قلمرو منفی تبدیل کرده است. معیار اجتماعی Santiment نشان می دهد که معامله گران در نزولی ترین سطح خود در هفت هفته گذشته هستند.

Cryptos هفته را با شیب آغاز می کند

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین 57260 دلار با ارزش کل بازار 1.08 تریلیون دلار معامله می شد. شایان ذکر است که بیت کوین تنها ارز دیجیتال موجود در لیست قرمز ۲۴ ساعته نیست.

کل بازار کریپتو در حال حاضر با 2.38 درصد کاهش به 2.58 تریلیون دلار در 24 ساعت گذشته رسیده است. اتر (ETH)، بایننس کوین (BNB)، کاردانو (ADA)، ریپل (XRP) و پولکادوت (DOT) همگی در بازه زمانی 24 ساعته حداقل 2 درصد کاهش یافتند. در آن زمان، سولانا (SOL) با 2.14 درصد افزایش با 217 دلار معامله می شد.

با کاهش قیمت بیت کوین به 56.9 هزار دلار، احساسات نزولی افزایش می یابد

همچنین، طبق داده‌های Bybt، این اقدامات قیمتی منجر به انحلال موقعیت‌های ارزهای دیجیتال در بازار مشتقات به ارزش بیش از ۲۲۳ میلیون دلار شد. کل سود باز در بازارهای آتی سکه های فوق الذکر در محدوده منفی قرار دارد، به جز سولانا که 2.4 درصد افزایش (24 ساعته) داشته است.