منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • با کاهش قیمت بیت کوین، Marathon Digital به استخراج ادامه می دهد

با کاهش قیمت بیت کوین، Marathon Digital به استخراج ادامه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پس از گزارش‌هایی مبنی بر اینکه ارزش بیت‌کوین ممکن است به حدی کاهش یافته باشد که برای یک ماینر معمولی بی‌سود باشد، Marathon Digital Holdings می‌گوید که می‌تواند به کار برای ایجاد دارایی رمزنگاری اولیه ادامه دهد. در سه ماهه اول سال 2022، ارزش ارائه یک بیت کوین تقریباً 6200 دلار بود. آنها قیمت ثابتی را برای انرژی تعیین کردند تا از تأثیرات تغییرات در بازار برق جلوگیری کنند.

چارلی شوماخر، معاون ارتباطات شرکت Marathon Digital، گفت که این شرکت منابع بیشتری را به تولید بیت کوین اختصاص داده است. همچنین، توسعه دارایی کریپتو، به امید اینکه این کالا ارزش پیدا کند.

ارزش بیت کوین به دلیل گزارش مالی آنها به دلار، همیشه به طور قابل توجهی بر نتایج پولی آنها تأثیر می گذارد. آنها به تنهایی تلاش می کنند تلاش بیشتری برای تولید بیت کوین انجام دهند. او گفت که در استخراج بیت کوین هیچ برنده یا بازنده ای وجود ندارد.

اگر به ارزش بلندمدت بیت کوین اعتقاد دارید، کسب بیت کوین بیشتر بد نیست، اگرچه ارزش فعلی آن کمتر از آن چیزی است که پس از استخراج آن بود. Marathon در 9 ژوئن گفت که از اکتبر 2020 بیت کوین خود را احتکار کرده است. همچنین از آن زمان تاکنون هیچ پیشنهادی ارائه نکرده است. Marathon تا 1 ژوئن 2022 تقریباً 9941 دلار بیت کوین دارد که با قیمت های امروزی حدود 200 میلیون دلار ارزش دارد.

Marathon Digital به روند استخراج ادامه می دهد

در واقع، شوماخر قصد داشت زمانی که ارزش بیت کوین کاهش می یابد، تعداد افرادی که می توانند با موفقیت استخراج کنند کاهش یابد. خوب است زیرا ماینرهای ناکارآمد را مجبور می کند و استخراج بلاک های جدید را کاهش می دهد.

شوماخر گفت که وقتی کارمزد تراکنش کاهش می یابد، افرادی که می توانند به استخراج ادامه دهند می توانند بیت کوین بیشتری تولید کنند. از زمان بالاترین قیمت (ATH) 231.428 EH/s در 12 ژوئن، هزینه هش فعلی بیت کوین تا زمان نوشتن این مقاله به 205.163 EH/s کاهش یافته است.

پس از سرکوب تسهیلات استخراج ارزهای دیجیتال توسط چین در یک سال پیش، که از نرخ هش 180.666 در ماه مه 2021 به 84.79 در ژوئیه 2021 رسید، تأثیر آن بیشتر بود.

ارزش استخراج با مقدار استاندارد مطابقت دارد

حتی اگر ارزش بیت کوین برابر با میانگین ارزش استخراج در 16 ژوئن باشد، بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که برای برخی، به دلیل شرایط فعلی بازار، استخراج بیت کوین در این مرحله می تواند بی سود باشد.

به گفته Markus Thielen، مدیر مالی مدیر دارایی دیجیتال IDEG سنگاپور، نوسانات اخیر بازار ممکن است بر شرکت های استخراج تاثیر بگذارد. برخی از معادن در راه است، زیرا بسیاری از معادن بودجه 2022 خود را در اوایل پاییز 2021 تنظیم کردند و شرایط بازار به طور قابل توجهی تغییر کرده است.

Thielen گفت که برخی از ماینرهای کوچکتر که نیازی به صرفه جویی در مقیاس ندارند ممکن است حدود 26000 تا 28000 دلار هزینه داشته باشند. در زمان نگارش این مقاله، قیمت هر بیت کوین 20085 دلار است.

فروشندگان کوتاه مدت در بورس 126 درصد سود می کنند

Coinbase، Marathon Digital و MicroStrategy سه ارز دیجیتالی بودند که در مطالعه اخیر توسط S3 Partners مورد علاقه فروشندگان کوتاه مدت قرار گرفتند.

بر اساس داده‌های جدید، فروشندگان کوتاه‌مدت در سال 2022 به دلیل کوتاهی شرکت‌های مرتبط با رمزارز، 126 درصد سود کسب کردند. این رقمی است که امسال هر بخش دیگری از بازار سهام ایالات متحده را کوچکتر کرده است.

ویدئویی که تحلیل اخیر S3 Partners را ارائه می‌کند، که نشان می‌دهد فروشندگان سهام ایالات متحده در سال جاری بیش از 30 درصد رشد کرده‌اند، روز پنجشنبه هفته گذشته منتشر شد. فروش کوتاه خودروها، نرم‌افزارها و خدمات، رسانه‌ها و سرگرمی‌ها و موارد دیگر در برخی از این سودها نقش داشته است. با این حال، هیچ یک از اینها در مقایسه با افزایش 126 درصدی درآمد کوتاه‌فروشی در سال 2022 برای سهام کریپتو نیست.

Coinbase Global، Marathon Digital Holdings، و MicroStrategy سهام ارزهای دیجیتالی هستند که بیشترین سود فروش کوتاه را دارند.