منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • با کاهش فعالیت کریپتو، سهام Robinhood نزدیک به 10٪ کاهش می یابد

با کاهش فعالیت کریپتو، سهام Robinhood نزدیک به 10٪ کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL: DR خرابی

  • سهام Robinhood سقوط می کند زیرا فعالیت بازار ارزهای دیجیتال با خروج حساب های بیشتر از پلت فرم کاهش می یابد.
  • درج نکردن شیبا اینو می تواند در زیان خالص این سه ماهه سهیم باشد.

فعالیت کریپتو در Robinhood کاهش یافته است و در نتیجه منجر به کاهش ارزش سهام آن HOOD شده است. طبق گزارش این پلتفرم در 26 اکتبر، سهام آن تقریباً 10 درصد سقوط کرد. علاوه بر این، سود سه ماهه آن نیز از سه ماهه گذشته به زیر 300 میلیون دلار کاهش یافته است. کاهش یک شبه، سال بازار آنلاین را با پایین ترین سطح بسته می کند.

در ابتدای سال، Robinhood نقش مهمی در تقویت معاملات Gamestop و AMC داشت. علاوه بر این، پس از حذف Gamestop به عنوان یک محصول ناخوشایند در پلتفرم خود، انتقادات زیادی دریافت کرد. معامله گران برای بهبود و حمایت از ارزش Gamestop و AMC یک قیام رسانه های اجتماعی برگزار کردند.

با این حال، مدیر عامل Robinhood تلاش کرد تا نام پلتفرم را در طی مراحل دادگاه پاک کند. علاوه بر این، این شرکت پیشتر از مشتریان خود به دلیل اقدامات خود و پایان دادن به تجارت Gamestop در پلتفرم خود عذرخواهی کرد.

یک ماه سخت برای رابینهود

طبق گزارش این پلتفرم، در سه ماهه گذشته بیش از 500 میلیون دلار دریافت کرده است. رابینهود در گزارش سه ماهه سوم خود چندین عامل را بیان کرد که بر بازارهایش تأثیر گذاشت. از جمله آنها می توان به رفتار مشتریان، رویدادهای غیرمنتظره در بازار، نوسانات، اشاره کرد. همچنین بیان کرد که منحنی های رشد آن نیز به این عوامل از کلمه go بستگی دارد.

طبق انتشار روز سه‌شنبه، این پلتفرم پخش شد که همان عوامل ممکن است در روند این سه ماهه نقش داشته باشند. با این حال، مدیر عامل شرکت ولادیمیر تنف معتقد است که آینده رابینهود روشن است زیرا تمرکز اصلی آن بر روی اهداف بلندمدت خود باقی می‌ماند. علاوه بر این، مایل است خدمات رمزنگاری خود را گسترش دهد تا کاربران بیشتری را به پلتفرم خود جذب کند و در عین حال از اقتصاد پررونق حمایت کند.

چند تحلیلگر معتقدند که این پلتفرم ممکن است به دلیل عدم معرفی سکه شیبا اینو، منحنی نزولی را تجربه کرده باشد. Shiba Inu یک سکه میم است که اخیراً تبلیغات زیادی را به همراه داشته است و به افزایش مداوم قیمت آن کمک کرده است.

اکانت هایی که از پلتفرم خارج می شوند

برخلاف انتظارات قبلی، این پلتفرم در حال کاهش در حساب ها است. تحلیل های قبلی پیش بینی می کردند که بیش از 24 میلیون حساب افزایش یابد. با این حال، Robinhood با بیش از 100000 حساب کاربری که از پلتفرم خارج می شوند، سروکار دارد. این عامل یک نقطه دردناک حیاتی در زیان خالص این سه ماهه است.

در نیمه اول سال 10 میلیون حساب افزایش یافته است. این افزایش به بیش از 500 میلیون دلار منعکس شد که بالاتر از آنچه بازارهای عمومی ایالات متحده انتظار داشتند، ثبت شد. حتی با وجود ضررهای فعلی، HOOD بالاتر از افکار اولیه بسیاری است.

به هر حال، پس از سقوط خود در روز سه‌شنبه، افزایش جزئی را تجربه کرد و اگر عواملی برای این منظور مناسب باشد، ممکن است بهبود یابد. با این حال، باید با مشکلات خود با SEC که مشکوک است این پلتفرم در حال درو کردن معامله گران خرده فروشی خود است، برخورد کند. به نوعی، ممکن است دلیلی برای مشکلات فعلی که رابینهود با آن مواجه است نیز باشد.