منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • با وجود مشکلی که Genesis با آن مواجه است، پس انداز BTC Luno امن است

با وجود مشکلی که Genesis با آن مواجه است، پس انداز BTC Luno امن است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اخیراً کیف پول کریپتو Luno اطمینان می دهد که وجوه کاربرانش امن است. این اظهارنظرها ناشی از اطلاعات فاش شده درباره شرکت جنسیس تریدینگ خواهر لونو و از دست دادن هنگفت وجوه رمزنگاری آن است. به نوبه خود، همچنین به دلیل گزارش ارائه شده توسط CoinDesk است که نشان می دهد زیان مالی شرکت Genesis Trading چقدر است.

لونو، مانند سایر شرکت‌های رمزنگاری، پس از سقوطی که توکن‌های اولیه در بازار مجازی با آن مواجه شده‌اند، سرعت عملیات خود را کاهش می‌دهد. همانطور که سخنگوی CoinDesk نشان داد، این شرکت در هفته‌های اخیر میلیون‌ها دلار ضرر خواهد کرد، که مصادف با نزولی است که ارزهای دیجیتال تجربه کرده‌اند.

شریک لونو پول خود را از دست می دهد و شرکت را به پایین می کشاند

لونو

لونو، مانند سایر شرکت‌های رمزنگاری، پس از سقوطی که توکن‌های اولیه در بازار مجازی با آن مواجه شده‌اند، سرعت عملیات خود را کاهش می‌دهد. به همین ترتیب، طبق گفته CoinDesk، پاییز امسال با قرار گرفتن در معرض اخیر شرکت متحد با Babel Finance و Three Capital مرتبط است.

برای ورود به این زمینه، شرکت Three Capital با یک پرونده انحلال توسط تنظیم کننده ها در قلمرو بریتانیا روبرو می شود. این به این دلیل است که صندوق مرکزی آن در حوزه ارزهای دیجیتال به دلیل نزولی بازار مجازی در هفته‌های اخیر، ۲ تریلیون دلار از دست داده است. با این حال، مجله بلومبرگ تصریح می کند که هنوز رقم دقیقی برای زیان هایی که جنسیس ارائه می دهد وجود ندارد زیرا این شرکت به دنبال بازپرداخت از طریق بازپرداخت به طرف مقابل خود است.

CoinDesk معتقد است که مشکل با عدم تعادل USDT در ماه ژوئن شروع شد و به سرعت گسترش یافت. به گفته کارشناسان ارزهای دیجیتال، جنسیس، شریک بالقوه لونو، با مشکلات جدی مواجه است که می تواند آن را از چرخه خارج کند.

پلتفرم کریپتو تضمین می کند که کاربرانش وجوه خود را حفظ می کنند

لونو

با مشاهده چنین مشکل بزرگی در جنسیس، برخی از کاربران در Luno ممکن است تعجب کنند که وجوه آنها در رابط کریپتو چقدر امن است. خوب است که لونو برای کسب سود بیشتر برای مشتریان خود، سپرده های رمزنگاری شده را با استفاده از Genesis به حساب هایی ارائه می دهد. با این پیوند قوی، جای تعجبی نیست که مشتریان باور کنند که اگر جنسیس از بین برود، شریک تجاری آنها نیز سقوط خواهد کرد.

با این حال، یکی از نمایندگان شرکت کریپتو گفت که این رابط می‌تواند اجازه انتقال وجه را به صورت ایمن صادر کند. این به این دلیل است که Genesis در حل مشکلات پیشرفت نشان داد و اطمینان داد که هیچ ضرری وجود نخواهد داشت. این بیانیه نشان می دهد که هر محصول مرتبط با وام دارای ریسک است، اما شرکت سعی می کند آنها را به میزان رضایت مشتری کاهش دهد.

برای مارس 2022، این شرکت ارز دیجیتال نرخ بهره بیت کوین خود را هر سال به 1.5 درصد تغییر داد. این به معنای کاهش نرخ مالیات است، زیرا قبلاً به 2 درصد رسیده بود. در مورد اتریوم، این شرکت از سه ماهه اول سال 2 درصد در سال شارژ می کرد و قبلاً برای همان دوره 3 درصد بود.