منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • با نزدیک شدن به توافق مسی ، قیمت هواداران PSG افزایش یافت

با نزدیک شدن به توافق مسی ، قیمت هواداران PSG افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • مسی به پی اس جی پیوست
  • توکن هواداران پاری سن ژرمن در مورد اخبار مسی افزایش یافت
  • بعد از امضای قرارداد مسی با پاری سن ژرمن ، ممکن است نشانه هواداران بیشتر شود

با اعلام این که لیونل مسی فوق ستاره فوتبال پس از خروج از بارسلونا به صورت رایگان به پاری سن ژرمن (پی اس جی) پیوست ، توکن هواداران پاری سن ژرمن با افزایش بیش از 40 دلار شروع به افزایش کرد.

از آنجایی که گمانه زنی هایی مبنی بر پیوستن مهاجم بارسلونا به باشگاه فرانسوی مطرح شد ، نشانه هواداران PSG از آنجا جمع آوری شد.

این توکن از روز پنجشنبه از حدود 21.95 دلار به بالاترین رقم در سه ماه گذشته یعنی 44.97 دلار رسید. افزایش قیمت باعث شد PSG طی چند روز گذشته بیش از 100 توکن صعود کند.

با این حال ، افزایش قیمت تعجب آور نیست زیرا کل بازار ارزهای دیجیتال در فصل صعودی قرار دارد.

تنها نکته شگفت انگیز در مورد افزایش توکن هواداران PSG این است که هر زمان که توکن افزایش می یابد ، در بیشتر موارد در کنار رمز فن ATM ، توکن ACM و توکن فن نوسان می کند. معمولاً روند این است که نشانه های هواداران تیم های فوتبال در گروه افزایش می یابد. با این حال ، این حرکت مسی باعث شده است تا امتیاز هواداران PSG به طور مستقل به اوج خود برسد.

به گفته مدیرعامل Chiliz ، الکساندر دریفوس ، توسعه دهندگان توکن هواداران PSG ، او این افزایش را جذاب توصیف کرد.

پی اس جی پس از شایعه پیوستن لیونل مسی به این باشگاه 40 درصد افزایش یافت. Fan Tokens نشان دهنده Fan Sentiment است. بدیهی است که طرفداران و کاربران بیشتری از Socios علاقه مند هستند ، “او توییت کرد.

قبل از افزایش نشانه های هواداران PSG ، بعد از انتقال مسی چه می شود

در مورد انتقال مسی به پاری سن ژرمن صحبت های زیادی شده است زیرا این بازیکن با چندین باشگاه برتر اروپایی در ارتباط بوده است.

با این حال ، پی اس جی پس از 21 سال حضورش در بارسلونا همچنان به نظر می رسد که به احتمال زیاد مقصد او است. باشگاه فاش کرد که به دلیل قوانین فوتبال پیرامون بودجه دستمزد ، نمی تواند به توافق جدیدی برای بازیکن آرژانتینی برسد.

در کنفرانس مطبوعاتی مسی در روز یکشنبه ، او اظهار داشت که تماس های زیادی داشته و باشگاه های زیادی علاقه مند هستند. او گفت: “در حال حاضر ، من چیزی بسته نشده ام ، اما ما در مورد بسیاری از مسائل صحبت می کنیم.”

با واکنش مثبت طرفداران PSG به حدس و گمان مسی ، به جرات می توان گفت که وقتی این بازیکن سرانجام با PSG قرارداد بست ، نماد طرفداران فقط بالاتر می رود.