منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • با عمیق‌تر شدن بازار ارزهای دیجیتال، Coinbase اقدامات ریاضتی را گسترش می‌دهد

با عمیق‌تر شدن بازار ارزهای دیجیتال، Coinbase اقدامات ریاضتی را گسترش می‌دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

کوین بیس اعلام کرد که زمان استخدام خود را برای هر دو نقش جدید و تکمیل کننده طولانی خواهد کرد. علاوه بر این، این شرکت گفت که چندین پیشنهاد پذیرفته شده را پس خواهد گرفت. افسر ارشد مردمی، LJ Brock، این بیانیه را در یک پست وبلاگ بیان کرد.

به گفته براک، اخراج ها در واکنش به واقعیت های بازار کنونی انجام می شود. علاوه بر این، Coinbase به دلیل وضعیت بازار نزولی، ابتکارات اولویت‌بندی مداوم دارد.

با توجه به اقدامات کاهش هزینه، کوین بیس چند پیشنهاد اعطایی را لغو خواهد کرد. این حرکت بر مشتریان بالقوه ای که هنوز کار برای شرکت را شروع نکرده اند، تأثیر می گذارد. علاوه بر لغو پیشنهادات اعطایی، توقف استخدام را دو هفته تمدید خواهد کرد. با این وجود، آنها بسته به نیروهای بازار، دو هفته را دوباره ارزیابی خواهند کرد.

توقف استخدام های جدید، طرحی را که ماه قبل اعلام شده بود، تمدید می کند. اعلامیه کوین بیس پس از آن منتشر شد که صرافی دیگری به نام جمینی فاش کرد که تقریباً 10 درصد از کارمندان خود را از طریق بیانیه ای تعدیل می کند.

صرافی‌های ارزهای دیجیتال در سراسر جهان فشار بازار را احساس کرده‌اند. به عنوان مثال، صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال در آمریکای لاتین، Bitso، اخیراً 80 نفر را رها کرده است.

صرافی ارز دیجیتال در آرژانتین، Beunbit، نیروی کار خود را تقریبا به نصف کاهش داد. همچنین، صرافی Rain در خاورمیانه، بنا به گزارش ها، چند کارمند را اخراج کرد.

مشکلات Coinbase همچنان ادامه دارد

Coinbase در چند وقت اخیر مشکلات زیادی را تجربه کرده است. پیش از این، به دلیل اینکه اکثر کاربران قادر به برداشت وجه نبودند، دچار اختلال شد. این قطعی باعث نگرانی در میان افت جهانی بیت کوین شد.

این شرکت مشکلات را پذیرفت و از طریق بیانیه ای با مشتریان تماس گرفت. آنها به سرمایه گذاران از ایمنی منابع خود اطمینان دادند.

وجوه شما امن است و ما سخت در تلاش هستیم تا راه حلی برای این مشکل پیدا کنیم. به زودی یک به روز رسانی در این صفحه منتشر خواهیم کرد.

کوین بیس

بعداً این شرکت گفت که آنها پس از اجرای یک درمان شاهد بهبودی هستند. با این حال، کارکنان آنها همچنان وضعیت را تماشا می کنند. این نشان می دهد که مشکل بهبود یافته است.

کاربرانی که در انجمن‌های Reddit شرکت می‌کنند از اینکه شرکت برداشت‌ها را به تاخیر انداخته است، شکایت کردند. علاوه بر این، کاربری گزارش داد که نمی تواند به وب سایت یا برنامه دسترسی داشته باشد.

آیا سرورهای آنها در نتیجه بازار نزولی از کار افتاده است؟ این پست ابراز نگرانی می کرد که برای کسی که می خواهد سریع معامله کند بسیار وحشتناک است.

این تأخیر به دلیل سقوط قیمت کریپتوها رخ داد و به مبادلات و برداشت‌ها فوریت فوق‌العاده بالایی اضافه کرد. قیمت بیت کوین به کمتر از 30000 دلار کاهش یافت که نشان دهنده از دست دادن ارزش بیش از 25 درصدی در طول یک ماه است.

کاهش شدید قیمت بسیاری از دارندگان سکه را وادار کرد تا دارایی های خود را نقد کنند. اصلاح بازار ضربه سختی به کوین بیس زد. طی هفته گذشته ارزش سهام این شرکت بیش از نصف کاهش یافته است. از آن زمان، این شرکت فقط کاهش شدید درآمد را فاش کرد.

کاربران Coinbase در صورت تسلیم مالی دچار سردرگمی می شوند

کاربران مشتاق یک ارسال مالی هستند که دارندگان حساب را به عنوان دارندگان بدهی در پرونده ورشکستگی توصیه می کند. این بایگانی این تصور را ایجاد کرد که در صورت ورشکستگی شرکت، کاربران ممکن است از حساب های Coinbase خود پول از دست بدهند. این فایل باعث نگرانی زیادی در بین کاربران شد.

مدیر عامل Coinbase، برایان آرمسترانگ، در پاسخ به این اتهامات هرگونه خطری برای پول نقد مشتری وجود ندارد.

براک از Coinbase معتقد است که توانایی شرکت برای انطباق سریع و اقدام ضروری است. او معتقد است که این حرکت به آنها کمک می کند تا به طور موثر از فضای کلان فعلی عبور کنند. با این وجود، براک معتقد است که کوین بیس قوی تر باز خواهد گشت. آنها آینده ای توانمند، توسعه سالم و نوآوری را پیش بینی می کنند.
پلتفرم های صرافی رمزارز از زمان شروع بحران با مشکلاتی روبرو بوده اند. بیشتر سرمایه گذاران دارایی های خود را پس گرفتند تا شانس از دست دادن پول را کاهش دهند. در نتیجه، حفظ عملیات عادی برای DEX دشوار شد. مشکلاتی که Coinbase با آن مواجه است منحصر به آنها نیست.