منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • با رسیدن ارزش بازار ارزهای دیجیتال به 3 تریلیون دلار، بیت کوین با نقره افزایش یافت

با رسیدن ارزش بازار ارزهای دیجیتال به 3 تریلیون دلار، بیت کوین با نقره افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • همانطور که بیت کوین مورد قبول جریان اصلی قرار می گیرد، ارزش آن به همان ارزش نقره افزایش یافته است.
  • ارز پیشرو در حال حاضر 68 هزار دلار را هدف قرار داده است، زیرا به روند صعودی خود ادامه می دهد.

قیمت بیت کوین از مرز 67 هزار دلار فراتر رفت و از 28 اکتبر دامنه خود را شکست. روز دوشنبه تقریباً 7 درصد افزایش یافت زیرا به 67 هزار دلار با ارزش بازار 1.3 تریلیون دلار نزدیک شد. کل بازار کریپتو این ارز اکنون با نقره یکسان است.

این افزایش باعث شده است که مجموع ارزش بازار بیش از 11000 ارز دیجیتال در جهان افزایش یابد.

ارزش بازار 3 تریلیون دلار بود، با تسلط بیت کوین در حدود 42 درصد در هنگام ارائه این گزارش.

جهش اخیر در ارزش بیت کوین در چند روز گذشته به دنبال یک ماه صعودی برای کل بازار سهام است.

تایید ETF بیت کوین

SEC اخیرا اولین ETF بیت کوین را تایید کرد. اولین حضور آن در بورس اوراق بهادار نیویورک نیز می‌توانست به افزایش قیمت منجر شود.

به گفته آنتونی برتولینو، معاون رشد iTrustCapital، توسعه جدید در ایالات متحده به طور مثبتی بازار کلی ارزهای دیجیتال را تغییر خواهد داد. علاوه بر این، به سرمایه گذاران جدید کریپتو کمک می کند تا بهترین جنبه بیت کوین را به عنوان یک دارایی واقعی تجربه کنند.

آخرین پیشرفت قابل توجه است، با توجه به اینکه BTC در این زمان در سال گذشته تقریباً 12000 دلار به ازای هر سکه معامله می شد.

به گفته Mikkel Morch، مدیر اجرایی صندوق سرمایه گذاری رمزارز ARK36، علامت گذاری 70000 دلاری برای ارز برتر اکنون اجتناب ناپذیر است.

وی خاطرنشان می کند که این توسعه به دلیل افزایش تقاضا در بازار آماده رخ داده است. وی اضافه می کند که بازار نقدینگی ناچیزی از سمت فروش دارد.

بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که بیت کوین در آینده سود بیشتری خواهد داشت. با این حال، جیمی دیمون، مدیر عامل JPMorgan Chase (JPM) کریپتو را محکوم کرده است. گفت بی اهمیت است و ارزشی ندارد.

رفتن به ماه

تا لحظه نگارش این مقاله، ارزش BTC/USD 67532 دلار است. اگر سطح 68000 دلار را نقض کند، تا سطح مقاومت قابل توجه بعدی 70000 دلار فضا برای خرید وجود خواهد داشت.

اتریوم دومین بازار ارز دیجیتال است و پس از بیت کوین با 18.8 درصد تسلط بر بازار. کریپتو نیز طی 24 ساعت تقریباً 5 درصد افزایش یافت. همین یک روز پیش، ETH زمانی که قیمت آن به بالای 4700 دلار رسید، به یک بالاترین رکورد جدید دیگر رسید. کریپتو اکنون 5000 دلار چشم انتظار است.

در همین حال، السالوادور اولین کشوری در تاریخ بود که بیت کوین را به عنوان یک ارز قانونی تایید کرد. در حال حاضر، ایالت از بازده بیت کوین خود برای تامین پروژه های مختلف استفاده می کند. این بودجه برای کمک به بخش دولتی، از جمله توسعه مدارس مدرن و امکانات مراقبت های بهداشتی، صرف شده است. این کشور اخیرا بیش از 1000 بیت کوین خریداری کرده است. آنها همچنین بیش از 400 بیت کوین را تقریباً 30 میلیون خریدند.