منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • با خرید ایلان ماسک توییتر، Dogecoin 0.1 دلار را شکست: DOGE چقدر بالا خواهد رفت؟

با خرید ایلان ماسک توییتر، Dogecoin 0.1 دلار را شکست: DOGE چقدر بالا خواهد رفت؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بازار ارزهای دیجیتال امروز سبز است و Dogecoin در حال ثبت سودهای دو رقمی است که از مرز 0.1 دلار گذشته است. این افزایش به خرید 44 میلیارد دلاری توییتر توسط ایلان ماسک نسبت داده می شود. جامعه DOGE هیجان زده است زیرا این ارز دیجیتال می تواند از طریق پلت فرم رسانه های اجتماعی جان تازه ای بگیرد.

در پایان زمان معاملات در نیویورک، قیمت سهام توییتر قبل از تعلیق در انتظار تصاحب ایلان ماسک، 8 درصد افزایش یافت.

روز سه‌شنبه، زمانی که میلیاردر دلیل خرید توییتر را با قیمت 54.20 دلار نشان داد، ممکوین 8 درصد افزایش یافت. روز پنجشنبه، قیمت DOGE با 40 درصد افزایش به 0.081 دلار رسید که Manchun Wong، یک تأثیرگذار فناوری، اشاره کرد در همکاری با توییتر برای نمونه سازی کیف پول رمزنگاری شده. با این حال، وانگ مشخص نبود که توییتر از کدام ارزهای دیجیتال پشتیبانی می کند.

Dogecoin همیشه رابطه عشق و نفرت با میلیاردرهای سال‌های گذشته داشته است. با گذشت زمان، ایلان در توییت‌های بازیگوشی متعددی از memecoin تبلیغ می‌کرد که ادعا می‌کرد طعنه‌آمیز بودند، اما بعداً پیشنهاد کرد که یک رابطه کاری واقعی با توسعه‌دهندگان میم کوین وجود داشته باشد. توییت‌های ماسک همیشه تأثیری موج‌دار بر قیمت توکن دارند، واقعیتی که جامعه دوج‌کوین آن را به خوبی می‌داند. معامله گران روز در توییتر او از توییت های او برای علامت گذاری ورود خود به بازار استفاده کرده اند. در ماه ژوئن، زمانی که ایلان با استناد به ارقام مشکوک کاربران توییتر تلاش کرد قرارداد توییتر را کنار بگذارد، DOGE با کاهش تا 0.05 دلار واکنش نشان داد.

قابل ذکر است، چنین تلاشی زمانی رخ داد که شنبه شب زنده میزبان این میلیاردر در ماه می 2021 بود. در پیش بینی این رویداد، DOGE به بالاترین سطح تاریخ 0.72 دلار افزایش یافت و یک سال بعد بیش از 90٪ سقوط کرد. در همین حال، پیشنهاد مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس برای خرید توییتر برای ماه‌ها درگیر پیچش‌های داستانی و درام بود و طرفداران DOGE را در لبه صندلی‌های خود قرار داد.

مهندسان نرم‌افزار بیلی مارکوس و جکسون پالمر در سال 2013 رمزارز میم را راه‌اندازی کردند تا بیت کوین و بسیاری دیگر از ارزهای دیجیتال را که برنامه‌های بزرگی برای تصاحب این سیاره دارند، مسخره کنند. با این حال، ایلان تنها سلبریتی نیست که سکه با مارک حیوانی را تایید می کند. اسنوپ داگ، مالک دالاس ماوریکس، مارک کوبان، و نوازنده باس کیس، جین سیمونز، همگی در گذشته علناً پشت سر DOGE گرد هم آمده‌اند.

Dogecoin چقدر بالا خواهد رفت؟

ایلان ماسک موضوعی بوده است که Dogecoin را به توییتر پیوند می دهد. انتظار می رود که این رابطه عشق و نفرت پس از معامله توییتر رشد کند. اما چه تاثیری بر قیمت‌های DOGE خواهد داشت؟

قیمت DOGE در این هفته صعودی بوده است و پس از از دست دادن بیش از 99 درصد در زمستان کریپتو، در حال حاضر 100 درصد از پایین ترین قیمت ماهانه 0.00574 دلاری خود افزایش یافته است. از نقطه نظر فنی، افزایش قیمت Dogecoin نشانه‌هایی از فرسودگی را نشان می‌دهد زیرا قیمت آن با مقاومت قوی روبرو است.

با خرید ایلان ماسک توییتر، Dogecoin 0.1 دلار را شکست: DOGE چقدر بالا خواهد رفت؟  6

هیستوگرام MACD نشان دهنده افزایش حرکت قیمت DOGE به سمت بالا است. خط MACD بالاتر از خط سیگنال حرکت می کند که نشان دهنده روند صعودی است. خطوط روند تمساح ویلیام با روند صعودی موافق است. با این حال، شاخص قدرت راکتیو 14 روزه، بیش از حد خرید DOGE را نشان می‌دهد که نشانه‌ای قوی از برگشت قیمت با فضای زیادی برای حرکت نزولی قیمت است.

این رالی به دارندگان درازمدت مهلت بسیار لازم را ارائه کرده است، اما حرکت قیمت DOGE در نمودار روزانه سیگنال های هشدار دهنده ای را نشان می دهد. شاخص های کلیدی مانند RSI نشان می دهد که میم کوین در زمان نوشتن به شدت بیش از حد خرید شده است. DOGE در حال سوار شدن بر موج توییتر است که وقتی فروکش کند مضر خواهد بود.

با نگاهی به پروتکل Dogecoin، به سختی قابلیت یا کد جدیدی به آن اضافه شده است.

با توجه به کاستی‌های توسعه و کاربرد آن، می‌توان نتیجه گرفت که اجرای Dogecoin صرفاً حدس و گمان است.