منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • با تعیین ارزش بازار ارزهای دیجیتال برای 3 میلیارد دلار، اتریوم به قیمت بالای تاریخ خود رسید

با تعیین ارزش بازار ارزهای دیجیتال برای 3 میلیارد دلار، اتریوم به قیمت بالای تاریخ خود رسید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • اتریوم ATH جدید را با قیمت 4774 دلار به فروش می رساند.
  • سولانا همچنین ATH جدید را در آخر هفته با قیمت 260 دلار عرضه کرد.
  • تحلیلگر پیش‌بینی می‌کند که ETH قبل از پایان سال 2021 به 5000 دلار برسد.

ارز دیجیتال جایگزین شماره یک جهان، اتریوم، دوباره تسلط خود را تقویت کرد زیرا ارزش آن به بالاترین قیمت در تاریخ 4774 دلار (CoinGecko) رسید. بالاترین قیمت قبلی آن 4634 دلار بود که هفته گذشته به آن رسید.

حرکت اتریوم به یک ATH جدید تعجب آور نیست زیرا این کوین از اکتبر رکورد زده است. این قیمت با صعود به 4416 دلار در 28 اکتبر آغاز شد که گفته می‌شود پیش‌بینی‌هایی مبنی بر اینکه آلت‌کوین تا قبل از پایان سال به بالای 5000 دلار خواهد رسید، آغاز شد.

قیمت اخیر ATH آن پس از گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه Bakkt، یک شرکت رمزنگاری که به تازگی در بورس اوراق بهادار نیویورک راه اندازی شده است، اعلام کرد که در حال گسترش عرضه های ارزهای دیجیتال خود به اتریوم است.

قاتل اتریوم نیز به ATH جدید ضربه زد

Cryptopolitan گزارش داد که سولانا، که به عنوان قاتل اتریوم شناخته می‌شد، در آخر هفته یک ATH جدید را با قیمت 260 دلار دریافت کرد. آلت کوین در 30 روز گذشته تقریباً 90 درصد افزایش قیمت داشته است تا در ATH به اوج خود برسد.

افزایش SOL باعث شد تا به ارز دیجیتال شماره 4 تبدیل شود که جایگزین Cardano برای آن نقطه شد. این اقدام قیمت به دنبال اعلام هفته گذشته است مبنی بر اینکه Solana Ventures، صرافی کریپتو FTX و Lightspeed Venture Partners برای سرمایه گذاری 100 میلیون دلاری در پروژه های بازی وب 3.0 ساخته شده بر روی بلاک چین Solana شریک هستند.

تحلیلگر در مورد اقدامات قیمت ETH، BTC صحبت می کند

بن کاسلین، رئیس تحقیقات صرافی ارز دیجیتال AAX، گفت که افزایش قیمت ETH به دنبال بیت کوین است زیرا سکه شماره یک به بالاترین حد خود با 67000 دلار نزدیک می شود.

آنچه را که در حال حاضر با اتریوم می‌بینیم، نمی‌توانیم از آنچه در بیت‌کوین می‌بینیم جدا کنیم – در حال گذراندن دوره‌ای از نوعی انباشتگی هستیم که در این سطوح قیمتی جالب است.

زمانی که شوک عرضه شروع شد، فکر می‌کنم در این ماه می‌توانیم شاهد صعود بیت‌کوین به بالای ۸۰ هزار دلار باشیم و فکر می‌کنم در واقع اتریوم می‌تواند تا پایان ماه به ۶ هزار دلار برسد.»