منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • با استعفای CFO، OpenSea در جریان خروج ارزهای رمزنگاری‌شده توسط exec شکست خورد

با استعفای CFO، OpenSea در جریان خروج ارزهای رمزنگاری‌شده توسط exec شکست خورد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

چند ماه گذشته در صنعت کریپتوکارنسی با تعداد نگران کننده ای از استعفای مدیران مشخص شده است و OpenSea به تازگی تبدیل به آخرین شرکتی شده است که در این موج گرفتار شده است.

مدیر مالی OpenSea استعفا داد

برایان رابرتز، مدیر ارشد مالی (CFO) در OpenSea، از سمت خود در بازار NFT کناره گیری کرد. رابرتز در دسامبر 2021 به OpenSea پیوست و ده ماه خدمت فعال در رهبری و رشد تیم مالی در بزرگترین بازار NFT را نشان داد.

خوب وقت آن است که از «دریاهای آزاد» به ساحل بیایم. من به خاطر این فرصت سپاسگزارم و به بسیاری از دستاوردها افتخار می کنم، اما هیچ کدام بیش از قدرت تیم مالی در OpenSea نیست.

برایان رابرتز

اگرچه رابرتز دیگر مدیر مالی OpenSea نمی شود، اما قصد دارد نقش مشاوره ای در بازار NFT به عهده بگیرد. جاستین جو، معاون کنونی امور مالی، ظاهراً به عنوان مدیر ارشد مالی هدایت خواهد شد.

من در مورد web3 و به خصوص OpenSea به طرز باورنکردنی صعودی هستم. رابرتز افزود: شرکت در حال ساخت است و من به شما اطمینان می دهم که بهترین ها هنوز در راه است.

بازار خرس کریپتو باعث خروج بیشتر مدیران اجرایی می شود

خروج رابرتز در حالی صورت می گیرد که OpenSea کاهش قابل توجهی در علاقه بازار و حجم معاملات ثبت کرده است. بر اساس DappRadar، حجم ماهانه OpenSea در حال حاضر بیش از 7 درصد به 245 میلیون دلار رسیده است. علاوه بر این، تعداد آدرس های کیف پول منحصر به فرد در تعامل با پروتکل نیز با 4.12 درصد کاهش به 258.23 هزار رسیده است.

به طور کلی، علاقه به NFT ها و ارزهای دیجیتال به دلیل بازار نزولی و عدم اطمینان در اطراف اقتصاد جهانی در حال حاضر کاهش یافته است. در میان این رویدادها، بسیاری از شرکت‌های ارزهای دیجیتال شاهد استعفای مدیران خود از جمله Algorand، Alameda Research، Kraken، Celsius و غیره بوده‌اند.

در اواخر سپتامبر، رئیس FTX.US برت هریسون 18 ماه پس از پیوستن به این صرافی استعفای خود را اعلام کرد. مانند رابرتز، هریسون قصد دارد به عنوان مشاور در بورس بماند.