منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • با آماده شدن چارلز هاسکینسون برای صحبت در مورد ارزهای دیجیتال، قیمت Cardano کاهش می یابد

با آماده شدن چارلز هاسکینسون برای صحبت در مورد ارزهای دیجیتال، قیمت Cardano کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

قیمت Cardano قبل از سخنرانی چارلز هاسکینسون در کمیته کشاورزی مجلس نمایندگان ایالات متحده در 23 ژوئن در مورد بلاک چین و ارزهای دیجیتال کاهش می یابد. طرفداران بر این باورند که این امر بسیار مهم است زیرا سخنرانی هاسکینسون به گوش سناتورهای وایومینگ و نویسندگان لایحه نظارتی فعلی کریپتو خواهد رسید و به آنها بینشی در مورد نحوه تنظیم ارزهای دیجیتال توسط سایر ایالت ها می دهد.

در 17 ژوئن، چارلز هاسکینسون، یکی از بنیانگذاران IOHK فاش کرد که از وی برای سخنرانی در کمیته کنگره ایالات متحده در مورد بلاک چین و ارزهای دیجیتال دعوت شده است. این جلسه در تاریخ 23 ژوئن 2022، ساعت 10:30 صبح به وقت شرقی در یوتیوب پخش می شود.

حامیان این لایحه از لایحه مقررات ارزهای دیجیتال حمایت می کنند، زیرا بنیانگذار کاردانو نظرات خود را در مورد اقدامات نظارتی در ایالات متحده ارائه می دهد. به گفته این سایت، هاسکینسون ارتباط خوبی با سناتورهای وایومینگ دارد، جایی که IOG، که قبلا به نام IOHK شناخته می شد، در آن قرار دارد. سناتور لومیس یکی از نویسندگان منتقد قوانین نظارتی فعلی بود.

هاسکینسون گفت که او به نفع صنعت ارزهای دیجیتال به عنوان یک کل صحبت می کند. او به آموزش رگولاتورها از کمیسیون معاملات آتی کالاهای ایالات متحده (CFTC) در مورد ارزهای دیجیتال کمک خواهد کرد.

هارد فورک Vasil برای Cardano تا جولای 2022 به تعویق افتاد

به گفته هاسکینسون، تیم چندین باگ پیدا کرده است که باید برطرف شوند. آنها جزئی بودند و برای عملکرد صحیح شبکه به فورک نیاز نداشتند. توسعه دهندگان در حال حاضر روی این مشکلات کار می کنند و مایلند به جای عجله به رویداد هارد فورک، زمان بیشتری را برای آزمایش در نظر بگیرند.

به گفته نایجل همسلی، رئیس گروه تحویل و کالا، تیم کاردانو چند روز دیگر برای ارزیابی مجدد شرایط فعلی نیاز دارد. تاریخ عرضه رسمی هارد فورک Vasil در شبکه اصلی Cardano 29 ژوئن بود.

بنیاد ADA، همراه با Global و Cardano Input/Output global، پیش‌بینی می‌کند که فورک Vasil در پایان ماه جولای روی شبکه اصلی راه‌اندازی شود. ارتقاء شبکه برای طراحان dApp در نظر گرفته شده است و مقیاس بندی و بلوک انتشار در Cardano را بهبود می بخشد.

خدمه پشت این ابتکار به دلیل اتخاذ یک رویکرد “آهسته و پیوسته” شناخته شده اند، و جامعه از انتخاب پیشروی با چنگال به جای راه اندازی فوری شبکه اصلی آن ستایش کرده است.

طرفداران کاردانو تصمیم ارز برای به تعویق انداختن هارد فورک Vasil را ستایش کرده اند، اما قیمت ADA به شدت کاهش یافته است.

کاردانو یک شبه 5 درصد کاهش می یابد

در 21 ژوئن، قیمت ADA به بالاترین سطح هفتگی 0.508 دلار رسید، که 25 درصد از نظر ارزش نسبت به دو هفته قبل و نزدیک به 85 درصد از بالاترین قیمت خود یعنی 3.09 دلار کاهش یافت.

تحلیلگران پیش بینی می کنند که آلت کوین از حمایت قابل توجهی برخوردار است. تحلیلگران ارزهای دیجیتال Babypips.com سطوح پایه را در نمودار قیمت ADA دنبال می‌کنند و بر این باورند که یک متقاطع نزولی ممکن است فشار فروش را تحت فشار قرار دهد و آن را پایین بیاورد.

از طرفی قیمت کاردانو در صورت رسیدن به 0.55 دلار جای زیادی برای صعود دارد.

به گفته تحلیلگران FXStreet که روند صعودی را پیش بینی می کنند، قیمت Cardano ممکن است تا 0.67 دلار افزایش یابد.