منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بایننس Ravencoin را به لیست توکن های پشتیبانی شده خود اضافه می کند، خبر خوبی برای ماینرها؟

بایننس Ravencoin را به لیست توکن های پشتیبانی شده خود اضافه می کند، خبر خوبی برای ماینرها؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

طبق آخرین بیانیه منتشر شده در 23 نوامبر، Binance Pool اکنون Ravencoin را اضافه کرده است [RVN] به لیست توکن های پشتیبانی شده آن. برای استخر RVN خود، Binance Pool 1٪ کارمزد دریافت می کند.

استخر جمع آوری کمک مالی 500 میلیون دلاری برای صرافی کریپتو برای اولین بار در ماه اکتبر معرفی شد. در بحبوحه بحران بازار کریپتو، این کار به منظور وام دادن به عملیات‌های استخراج معدن انجام شد.

به دلیل مسائل انرژی، پلتفرم‌های کریپتو در حال تغییر از PoW به PoS هستند و ثابت شده است که این انتقال برای صنعت ماینینگ دشوار است.

پس از ادغام، مکانیسم PoW به PoS اتریوم تغییر کرد و بسیاری از ماینرهای ETH شروع به استخراج توکن‌ها کردند. اینها شامل پرتو بود [BEAM]، ریون کوین [RVN]و Ethereum Classic [ETC].

بایننس برای راه اندازی یک صندوق وام دهی به دیگر شرکت های رمزنگاری می پیوندد

بایننس تنها شرکت رمزنگاری نبود که اخیرا صندوق وام دهی را معرفی کرد. یک صندوق 250 میلیون دلاری نیز در ماه سپتامبر توسط جیهان وو، موسس میلیاردر Bitmain، سازنده تجهیزات ماینینگ کریپتو، تأسیس شد. وجوه جمع‌آوری‌شده برای خرید دارایی‌ها از استخراج‌کنندگان بیت‌کوین استفاده می‌شود.

در همان ماه، Maple Finance، یک برنامه Defi، یک استخر وام 300 میلیون دلاری راه اندازی کرد. این وجوه برای وام دادن به استخراج کنندگان بیت کوین کوچک تا متوسط ​​در استرالیا و آمریکای شمالی استفاده خواهد شد.

روند تیره بازار باعث شده است که شرکت های استخراج ارز دیجیتال در سراسر جهان با مشکل مواجه شوند. به دلیل افزایش هزینه های انرژی، افزایش دشواری نرخ هش و کاهش قیمت توکن، کسب و کار ماینینگ توسط یک رشته ورشکستگی درگیر شده است.

یکی از بزرگترین اپراتورهای مراکز داده استخراج رمزنگاری در جهان، Compute North، در سپتامبر 2022 برای حفاظت از ورشکستگی فصل 11 درخواست داد. حدود 200 طلبکار 500 میلیون دلار از شرکت ماینینگ بدهکار بودند.

به گفته Core Scientific، یک شرکت معدنی مستقر در تگزاس، بر اساس پرونده‌ای که در SEC در ماه اکتبر انجام شد، ممکن است پول نقد تا پایان سال 2022 به بالاترین حد خود برسد. Riot Blockchain Inc.، یک شرکت معدنی با دفتر مرکزی در کلرادو، همچنین در یک پرونده اخیر SEC، کاهش درآمدی نزدیک به 17٪ در سه ماهه سوم سال جاری را گزارش کرد.

بر اساس جدیدترین پرونده SEC، شرکت معدنی استرالیایی Iris Energy نیز وام 107.8 میلیون دلاری را پرداخت نکرده است. سپس تجهیزاتی را که به عنوان وثیقه مورد استفاده قرار می‌گرفت از برق جدا کرد و بخشی از قابلیت استخراج آن را کاهش داد.

اگر بازار ارزهای دیجیتال به نزول ادامه دهد، بخش ماینینگ ممکن است شاهد یک فاجعه باشد. این به دلیل ارتباط مستقیم بین خروجی استخراج و قیمت بیت کوین است.

آیا بایننس بازار ارزهای دیجیتال را در انحصار خود دارد؟

طبق گزارش گاردین، بایننس در حال حرکت به سمت ایجاد انحصار در بازار ارزهای دیجیتال است. شرکت Changpeng “CZ” Zhao برای به دست آوردن سهم بازار از معامله گران، سرمایه گذاران، سهامداران، کاربران توکن های غیرقابل تعویض (NFT) و سایر گروه ها، محصولات و شرکت های تابعه خود را گسترش داده است.

به گفته CZ، صنعت از سقوط مبادلات، از دست دادن پول کاربران و مؤسسات و از دست دادن اعتماد افراد به بخش جوان سودی نمی برد. در مصاحبه ای با TechCrunch، در رابطه با مشارکت وی در مرگ FTX، مدیر اجرایی اظهار داشت:

من هنوز باور نمی کنم که تأثیر قابل توجهی داشته باشم. شاید به نظر من نی بودیم که کمر شتر را شکستیم. این نی به خصوص محکم نیست. آمادگی زیادی برای آن وجود داشت. این امکان وجود دارد که من آخرین چیزی بودم که آن را فشار دادم.»

داده ها نشان می دهد که صرافی بدون توجه به احساس CZ در مورد FTX و ایجاد یک انحصار سود می برد. محل معامله بخش بزرگی از سود باز و حجم معاملات رقیب ورشکسته خود را جذب کرد.