منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بایننس یک نماینده سابق IRS را برای رهبری واحد SAR خود منصوب می کند

بایننس یک نماینده سابق IRS را برای رهبری واحد SAR خود منصوب می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • Binance یک مقام سابق IRS را برای رهبری واحد SAR خود منصوب کرد.
  • قاقیش به عنوان سرپرست تیم مسئول نظارت بر فعالیت های مشکوک بر روی پلت فرم.
  • بورس به قرار استراتژیک خود ادامه می دهد.

صرافی شماره یک ارز دیجیتال بر اساس ارزش بازار، بایننس دوباره این کار را انجام داده است. این شرکت یک انتصاب استراتژیک دیگر از یک تنظیم کننده را در یکی از موقعیت های کلیدی خود قرار داده است تا به آن کمک کند تا بسیاری از موانع خود را با تنظیم کننده ها حل کند.

این بار، بایننس امجد ققیش، یکی از اعضای سابق واحد تحقیقات جنایی سرویس درآمد داخلی ایالات متحده (IRS) را به عنوان مدیر گزارش فعالیت های مشکوک جهانی (SAR) استخدام کرد.

این صرافی روز جمعه در بیانیه ای از انتصاب قاقیش خبر داد و خاطرنشان کرد که وی 30 سال سابقه خدمت در سازمان امور مالیاتی دارد که از این تعداد بیش از 23 سال به عنوان مامور ویژه در سازمان بازرسی جنایی سازمان امور مالیاتی سپری شده است.

این صرافی افزود: در طول مدتی که در IRS کار می کرد، “او روی پرونده های مربوط به رمزنگاری شامل کلاهبرداری، فرار مالیاتی، پولشویی و تامین مالی تروریسم کار می کرد.”

نقش ققیش در بایننس

پس از انتصاب او با شرکت صرافی، او سرپرست تیمی خواهد بود که فعالیت های مشکوک و غیرعادی را با هدف جلوگیری از سوء استفاده از صنعت ارزهای دیجیتال توسط بازیگران بد نظارت می کند. هدف این تیم همچنین اطمینان از ایمن بودن حساب‌های کاربری و وجوه است.

قاقیش در حین واکنش گفت که شکار بازیگران بد در صنعت بسیار مهم است، به ویژه با رشد بازار ارزهای دیجیتال، که به گفته او به موفقیت بلندمدت این صنعت کمک می کند. او خاطرنشان کرد که بایننس پیشرو در بازار است و جامعه ارزهای دیجیتال همچنان به دنبال شرکت صرافی است.

پس از سرکوب های متعدد، صرافی به دنبال راه حل است

پس از یک سری سرکوب در سال، بایننس همچنان رگولاتورهای زیادی را برای ریاست شرکت خود در کشورهای مختلف منصوب می کند. این اتفاق در مورد بایننس ایالات متحده، بایننس سنگاپور و سایرین رخ داده است. آنها همچنین به قرار ملاقات های مشابه قاقیش برای حل مشکل ادامه می دهند.

مهمتر از همه، صرافی از سرکوب های متعدد ابراز پشیمانی کرد و آماده است رویکرد خود را تغییر دهد تا به زودی به یک شرکت متمرکز با دفتر مرکزی قابل مشاهده تبدیل شود.