منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بایننس یک برد دیگر در اروپا با مجوز قبرس به دست آورد

بایننس یک برد دیگر در اروپا با مجوز قبرس به دست آورد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بایننس یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال در جهان است و تلاش‌های زیادی برای گسترش دامنه خود در سراسر جهان انجام داده است. این صرافی در آسیا، آفریقا و آمریکا به بردهای بزرگی دست یافته است و اکنون در اروپا قرار دارد.

این صرافی اکنون موفق به کسب مجوز قانونی برای فعالیت در قبرس شده است. طبق بیانیه اخیر، بایننس در کشور به عنوان یک ارائه دهنده خدمات دارایی های رمزنگاری فعالیت خواهد کرد. این وضعیت توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس، که معادل SEC این کشور است، به تصویب رسیده است.

چهارمین کشوری که از Binance استقبال کرد

مسلماً، قبرس اولین کشور اروپایی نیست که با Binance خود را گرم می کند. در واقع، این کشور چهارمین کشوری است که صرافی را برای فعالیت در داخل مرزهای خود تایید می کند. سه کشور دیگر ایتالیا، فرانسه و اسپانیا هستند. علاوه بر اروپا، بایننس برای فعالیت در بسیاری از کشورهای دیگر در آفریقا، آسیا و آمریکای جنوبی تایید شده است. اخیراً این صرافی برای فعالیت در نیوزلند تأیید شد.

با محبوبیت روزافزون فضای کریپتو و گسترش دسترسی به صرافی‌های کریپتو، زمان زیادی است که بسیاری از کشورهای دیگر از صرافی محبوب در مرزهای خود استقبال کنند. با این حال، قبل از اینکه این اتفاق بیفتد، موضوع مقررات وجود دارد که باید مرتب شود. قابل ذکر است که بسیاری از کشورها هنوز درگیر نحوه برخورد با صنعت کریپتو هستند. دیگران تلاش کرده اند تا سیاست های نظارتی را تدوین کنند، اما بسیاری از مناطق خاکستری را باقی گذاشته اند که باید تحت پوشش قرار گیرند.

بایننس رعایت خواهد کرد

ثبت بایننس به عنوان یک شخص حقوقی در قبرس به صرافی اجازه می‌دهد تا خدمات مختلفی را با محوریت رمزنگاری مانند سهامداری، نگهبانی، کارت و معاملات نقطه‌ای گسترش دهد. انتظار می‌رود، اینها خدماتی هستند که ارائه‌دهنده خدمات را ملزم به رعایت قوانین و مقررات مربوط به مبارزه با پولشویی (AML) و تامین مالی ضد تروریسم (CTF) می‌کنند.

به همین دلیل، بایننس متعهد شده است که برای اجرای اقدامات دقیق KYC (مشتری خود را بشناسید) طبق قانون، تلاش کند. Changpeng Zhao، مدیر عامل Binance در صحبت در مورد این موضوع گفت:

بایننس برخی از دقیق‌ترین سیاست‌های انطباق AML و CTF را در صنعت دارد. به رسمیت شناختن تلاش‌هایی که انجام داده‌ایم تا در لبه پیشروی انطباق باشیم که ثبت نام ما در قبرس نشان‌دهنده آن است. مقررات مؤثری که از کاربران محافظت می‌کند و نوآوری را تحریک می‌کند، برای رشد مداوم صنعت ما ضروری است.»

این چه معنایی برای صنعت دارد؟

پیشرفت بایننس در بازار اروپا یک پیشرفت بزرگ است که آینده روشنی را برای فضای کریپتو نشان می دهد. با ورود افراد بیشتر، کریپتوها محبوبیت و مقبولیت بیشتری پیدا خواهند کرد و احتمالاً شانس مناسبی برای رقابت صحیح با فیات به عنوان وسیله پرداخت خواهند داشت. این با تلاش هایی که توسط بانک های مرکزی مختلف برای توسعه سیستم های پرداخت رمزنگاری خود انجام می شود تکمیل خواهد شد.