منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بایننس کوین در 24 ساعت 6 درصد افزایش یافت

بایننس کوین در 24 ساعت 6 درصد افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

• توکن BNB آخرین سوزاندن را در روز دوشنبه 18 اکتبر انجام داد.
• بایننس کوین به ارزش 500 دلار نزدیک می شود.

همانطور که انتظار می رفت، بایننس کوین با افزایش بیش از 6.24 درصدی ارزش در 24 ساعت، همچنان یک نیرو در بازار ارزهای دیجیتال باقی مانده است. کریپتوکارنسی بومی پلتفرم بایننس امروز 28 اکتبر با قیمت 486.73 دلار معامله می شود.

BNB یک هفته پیش یک وصله سخت را پشت سر گذاشت، جایی که به ازای هر توکن 483.03 دلار معامله شد. با این حال، اکنون این توکن در حال افزایش است و به بالاترین حد خود در 686.31 دلار نزدیک‌تر شده است.

بایننس کوین نزدیک به 500 دلار: آیا در آنجا باقی خواهد ماند؟

سکه بایننس

مدتی است که علاقه مندان به ارزهای رمزپایه حدس می زنند که بایننس کوین پس از ماه ها با یک نمودار پایدار قیمت را افزایش می دهد. بر اساس گزارش کوین مارکت کپ، ارز دیجیتال تصویری از رشد بایننس با دستیابی به اوج 7.10 درصدی قیمت آن در کمتر از 24 ساعت است. در یک هفته، قیمت توکن BNB به بیش از 2.52 درصد افزایش یافت و حجم معاملات آن در 24 ساعت به 2,339,225,114 دلار رسید.

ارز دیجیتال BNB در رتبه سوم در میان توکن‌های بسیار ارزشمند، پایین‌تر از اتریوم قرار دارد که افزایش ارزش خود را نیز تجربه کرده است. این هفته می تواند با یک روند صعودی در بین سه رمز ارز برتر، جایی که بیت کوین لیست را شروع می کند، به پایان برسد.

پلتفرم بایننس می تواند پشت سر رشد BNB باشد

از هفته گذشته پلتفرم بایننس در مورد افزایش کریپتو خود و استراتژی هایی که می خواهند برای دستیابی به آن اعمال کنند صحبت کرده است. در میان پیشنهادات، سیستم سوزاندن توکن است که با آن عرضه در BNB کاهش می یابد و در نتیجه تقاضای آن افزایش می یابد. این پیشنهاد جمعه گذشته اعلام شد و کمتر از یک هفته دیگر، قیمت BNB سر به فلک کشید که یک تصادف است.

بایننس کوین که در سال 2017 توسط پلتفرم بایننس توسعه یافت، متعلق به توکن های کاهش تورم با سوزاندن دارایی های ثابت است که به آنها کمک می کند ارزش خود را حفظ کنند. این کریپتو عرضه خود را در وقفه های 3 ماهه می سوزاند که در مجموع چهار بار در سال عمل می کند.

دوشنبه، 18 اکتبر، آخرین سوزاندن، مربوط به بود سوختن هفدهم از زمان ایجاد آن این سوزاندن اخیر باید نرخ پذیرش BNB را کاهش می داد، اما علاقه مندان آن را خریداری کردند که قیمت آن را به میزان قابل توجهی افزایش داد.

اکنون، بایننس کوین به ارزش بازار 81,186,096,900 دلار با عرضه در گردش 166,801,148 BNB امروز دست یافته است. BNB تنها توکنی است که در روز پنجشنبه، 28 اکتبر، با افزایش شروع شد، زیرا اتریوم با 5.10 درصد افزایش قیمت به مدت 24 ساعت، با قیمت 4188 دلار معامله می شود. بیت کوین که تجاری ترین ارز دیجیتال جهان است، در عرض 24 ساعت ارزش خود را افزایش می دهد و به قیمت 61277 دلار می رسد.