منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بایننس مجوز ارتقاء یافته دسته 4 را در بحرین دریافت می کند

بایننس مجوز ارتقاء یافته دسته 4 را در بحرین دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بایننس بدون شک لحن را برای دنیای ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است. بایننس به عنوان یک صرافی کریپتو به تسلط جهانی دست یافته است. از سوی دیگر، صرافی کریپتو به عنوان مشاور دولتی در سراسر جهان در زمینه قوانین و تصویب کریپتو خدمت کرده است.

در 26 مه 2022، بایننس، محبوب ترین ارائه دهنده زیرساخت بلاک چین و ارزهای دیجیتال، اعلام کرد که بایننس بحرین مجوز رده 4 را به عنوان ارائه دهنده خدمات دارایی های رمزنگاری شده (CASP) توسط بانک مرکزی بحرین (CBB) دریافت کرده است. بایننس بحرین اولین صرافی رمزارز در بحرین است که به عنوان یک نهاد رده 4 توسط CBB مجوز دریافت کرده است. به لطف مجوز خود، می‌تواند یک بسته جامع تبادل ارز دیجیتال در بحرین ارائه کند.

بایننس بحرین مجوز کامل رده 4 را در پادشاهی بحرین دریافت می کند

به گزارش Cryptopolitan، در مارس 2022، بانک مرکزی بحرین به Binance مجوزی برای ارائه خدمات تجارت کریپتو، نگهداری و مدیریت پورتفولیو اعطا کرد. این یک گام بزرگ رو به جلو برای این مبادله بود، زیرا تلاش می کند خود را در سراسر خاورمیانه و در سراسر جهان تثبیت کند.

بایننس در ماه دسامبر مجوز اولیه دریافت کرد، اما باید تمام مراحل درخواست را قبل از دریافت کل سند تکمیل می کرد. این مجوز به Binance اجازه داد تا خدماتی را به سرمایه گذاران نهادی و خرد در بحرین ارائه دهد.

ارتقاء به مجوز رده 4 در پادشاهی بحرین یک دستاورد برجسته برای Binance است و بیشتر نشان دهنده تعهد ما برای اولین مبادله مطابقت است. این به ما امکان می دهد مجموعه کاملی از محصولات و خدماتی را که کاربران از یک صرافی انتظار دارند، در یک محیط امن و منظم ارائه کنیم. ما از بانک مرکزی بحرین به دلیل حمایت و دیدگاه آنها در اعطای این مجوز به بایننس بحرین سپاسگزاریم. بحرین به خوبی در مسیر تبدیل شدن به هاب جهانی پیشرو برای ارزهای دیجیتال است.

ریچارد تنگ، رئیس MENA در بایننس.

بانک مرکزی بحرین (CBB) یک شرکت دولتی است که در 6 سپتامبر 2006 تأسیس و تأسیس شد. CBB مسئول سیاست های پولی و ارزی، ذخایر دولتی و صدور بدهی بحرین است و واحد پول این کشور و همچنین سایر بانک های مرکزی معمولی را کنترل می کند.

همچنین یک چارچوب قانونی عملی برای شرکت‌های خدمات مالی کریپتو در بحرین که مایل به کار با ارزهای دیجیتال هستند، ارائه کرد. صرافی ارز دیجیتال بایننس این معیارها را برآورده کرد. اعطای مجوز، بحرین را به یک مرکز جهانی برجسته برای ارزهای دیجیتال در منطقه تبدیل می کند. مجوز رده 4 به بایننس بحرین این امکان را می دهد که تحت نظر مقامات بحرینی خدمات تجارت دارایی های رمزنگاری شده را به مشتریان ارائه دهد.

بایننس بر بازارهای اقتصادی جهانی تسلط دارد

تسلط مالی بایننس در سراسر بخش ارزهای دیجیتال، به ویژه در دوران سقوط Terra Luna و UST قابل احساس است. صرافی ارز دیجیتال تمایل خود را برای همکاری با تیم Terra برای ایجاد یک بلاک چین جدید بدون استیبل کوین الگوریتمی ابراز کرد.

صرافی کریپتو به طور موقت تجارت LUNA و UST Terra را متوقف کرد، پس از اینکه اعتبار سنجی ها زنجیره بلوکی را متوقف کردند و باعث غیرممکن شدن معاملات شد. با این حال، پس از اعلام Terra، صرافی در توییتی از Terra حمایت کرد. این بدان معناست که جامعه ترا طرحی را به نام “شبکه تولد دوباره ترا” تایید کرده است.

صرافی اعلام کرد که با تیم Terra در یک استراتژی بازیابی همکاری می کند تا کاربران آسیب دیده را در Binance با بهترین مراقبت ممکن ارائه دهد.

سال گذشته، صرافی مورد حمله رگولاتوری در چندین کشور از جمله بریتانیا، ژاپن و اسرائیل قرار گرفت. از آن زمان به بعد، برای بهبود بخش انطباق خود از رده های تنظیم کننده های سابق استخدام شده است.

علاوه بر این، این شرکت فعالیت های خود را در خاورمیانه افزایش داده است. در ماه مارس، مجوز فعالیت محدود در دبی و مجوز موقت برای فعالیت به عنوان دلال-نماینده در ابوظبی، پایتخت امارات متحده عربی را دریافت کرد.

از آنجایی که صرافی ارزهای دیجیتال اثر خود را در عصر اقتصادی معاصر به جا می گذارد، برخی از مدیران سابق آن به طور مستقل شرکت های رمزنگاری موفقی را تأسیس کردند. یک صندوق سرمایه گذاری 100 میلیون دلاری توسط گروهی از مدیران سابق صرافی ارزهای دیجیتال تشکیل شد.

لینگ ژانگ و وین فو، معاون سابق M&A و رئیس توسعه شرکت بایننس، Old Fashion Research را ایجاد کردند. این صندوق توسط شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر، دفاتر خانوادگی و سرمایه‌گذاران فرشته تأمین مالی شد. علاوه بر این، بر متاورس و افزایش پذیرش ارزهای دیجیتال در مناطق در حال توسعه مانند آمریکای لاتین و آفریقا تمرکز خواهد کرد.

این ابتکار تا کنون به صورت مخفیانه عمل کرده است. با این حال، تا به امروز در بیش از 50 پروژه بلاک چین سرمایه گذاری کرده است، از جمله پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاک چین Nansen و پلتفرم تجاری WOO Network، بازی NFT حرکت برای کسب درآمد Genopets و برجسته ترین جامعه بازی آفریقا، Metaverse Magna.

در هفته‌های اخیر، انبوهی از صندوق‌های بزرگ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده‌اند که نشان می‌دهد علیرغم کاهش قیمت‌ها، سرمایه‌گذاران خطرپذیر از این احساسات سوء استفاده می‌کنند و به سرمایه‌گذاری در آن ادامه می‌دهند. علیرغم شرایط بدی که در چند هفته و چند ماه در بازارهای ارزهای دیجیتال ایجاد شده است، معامله گران و سرمایه گذاران بیش از حد ترسیده به نظر نمی رسند.