منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بایننس قصد دارد دفتر مرکزی خود را در ایرلند راه اندازی کند

بایننس قصد دارد دفتر مرکزی خود را در ایرلند راه اندازی کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • بایننس می خواهد دفتر مرکزی خود را در ایرلند راه اندازی کند.
  • بایننس صرافی رمزنگاری خود را در این کشور راه اندازی کرد.
  • رگولاتورها در مورد صرافی کریپتو هشدار می دهند.

صرافی های رمزنگاری به عنوان متولی معاملات ارزهای دیجیتال در نظر گرفته می شوند زیرا معامله گران برای تجارت دارایی های خاص روی آنها بانک می پردازند. اما در حالی که اکثر آنها محبوب هستند و خدمات خوبی ارائه می دهند، جنبه هایی دارند که باید در آنها بهتر عمل کنند. بسیاری از افراد و موسسات بایننس را در بازار ارزهای دیجیتال به دلیل نداشتن دفتر مرکزی این شرکت مورد انتقاد قرار داده‌اند. با این کار، به نظر می رسد که این شرکت قصد دارد ایرلند را به خانه دفتر مرکزی خود تبدیل کند.

بایننس یک شعبه صرافی ارز دیجیتال در ایرلند راه اندازی کرد

به گزارش ایرلندی ایندیپندنت، این شرکت ارز دیجیتال در چند وقت اخیر سه شرکت در سراسر کشور راه اندازی کرده است. شرکت های مورد بحث، Binance Holdings (APAC & Services) و Binance Technologies، در 27 سپتامبر راه اندازی شدند. اوایل امروز، این رسانه اعلام کرد که این شرکت شعبه ای از صرافی ارز دیجیتال خود به نام Binance Exchange (Ie) را در کشور راه اندازی کرده است.

در بیانیه ای توسط Changpeng Zhao، مدیرعامل بایننس، او تاکید کرد که این شرکت در حال بررسی ایرلند در فهرستی از گزینه ها برای راه اندازی یک دفتر مرکزی است. وی خاطرنشان کرد که زمانی که شرکت برای اولین بار شروع به کار کرد، هیچ اصراری برای گنجاندن یک دفتر مرکزی وجود نداشت زیرا هیئت مدیره برای تمرکززدایی فعالیت های شرکت برنامه ریزی کرده بود. با این حال، ژائو گفت که اکنون می داند که یک دفتر مرکزی چقدر برای یک صرافی متمرکز مفید است و شرکت در حال بررسی لیستی از گزینه ها است.

اگرچه همه چیز نشان می دهد که ایرلند مکان مرکزی یک دفتر مرکزی است، سخنگوی شرکت اخیراً گفت که این شرکت در حال بررسی مکان های دوستانه دیگری است. این سخنگوی خاطرنشان کرد که شرکت مکانی می خواهد که تمام کادرهای موجود در مورد نظارت نظارتی، حمایت از مصرف کننده و نیازهای شرکت را علامت بزند.

رگولاتورها به کاربران در مورد تبادل هشدار می دهند

اگرچه این پلتفرم شاهد موفقیت در سراسر بخش کریپتو بوده است، اما این کار را با رگولاتوری در سراسر جهان انجام داده است. هلند و ژاپن نمونه های کاملی هستند که رگولاتورها به کاربران در مورد خطرات تجارت با بورس هشدار داده اند. گذشته از آن، تنظیم‌کننده‌های جزایر کیمن و ایتالیا به کاربران تکرار کرده‌اند که صرافی در این کشورها ثبت نشده است.

مالزی از بایننس به دلیل ارائه غیرقانونی خدمات رمزنگاری به شهروندانش به شدت انتقاد کرد. در همان زمان، سنگاپور ادعا می کند که صرافی رمزارز در حال اعطای مجوز برای فعالیت در این کشور است. با این حال، تنظیم کننده ها به رد برنامه هایی مانند Binance معروف هستند. FCA بریتانیا اخیراً به کاربران نسبت به شرکت‌های شعبه بریتانیا، Binance Markets Limited هشدار داده است.

FCA همچنین گفت که این شرکت ممکن است تأییدیه نظارتی را تصویب نکند زیرا به درخواست خود برای ارائه برخی اسناد عمل نکرده است. با وجود رگولاتورها، یک دفتر مرکزی چیزی است که شرکت برای رسیدن به اهدافش به آن نیاز دارد. با استفاده از خبرگزاری در ایرلند، این کشور می تواند دفتر مرکزی خود را در این کشور ایجاد کند. با این حال، بایننس برای دریافت مجوز فعالیت در این کشور باید شرایط خاصی را بگذراند.