منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بایننس در یک قرارداد جدید NFT با ستاره فوتبال کریستیانو رونالدو همکاری می کند

بایننس در یک قرارداد جدید NFT با ستاره فوتبال کریستیانو رونالدو همکاری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

کریستیانو رونالدو، فوتبالیست مشهور پرتغالی، یک همکاری انحصاری توکن غیرقابل تعویض (NFT) با صرافی ارزهای دیجیتال Binance ایجاد کرده است.

بایننس این قرارداد چند ساله را روز پنجشنبه عمومی کرد. به عنوان بخشی از این توافق، رونالدو و بایننس تعدادی مجموعه NFT را برای بازار این شرکت تولید خواهند کرد. بر اساس گزارش ها، اولین مجموعه اواخر امسال در دسترس قرار خواهد گرفت.

در یک بیانیهبایننس گفت که هدف این همکاری استفاده از وب 3 به عنوان نقطه ورود برای ارتباط فوتبالیست محبوب و حامیانش است.

همکاری بایننس با ستاره فوتبال کریستیانو رونالدو در قرارداد جدید NFT 1

رونالدو در رابطه با همکاری ذکر شده اضافه کرد که رابطه او با هواداران واقعا برای او مهم است و باید بخشی از ایده ارائه تجربیات منحصر به فرد و دسترسی از طریق این پلت فرم NFT باشد.

رشد فضای NFT

بسیاری از ورزشکاران در حال تشکیل اتحاد NFT برای تعامل با طرفداران خود در سطح شخصی هستند، زیرا صنعت ورزش در حال عبور از تحول NFT است. یکی دیگر از فوتبالیست‌های مشهور، لیونل مسی، سال گذشته خط NFT خود را با نام Messiverse با همکاری هنرمند دیجیتال استرالیایی BossLogic معرفی کرد.

رونالدو به یک گروه در حال گسترش از بازیکنان و سازمان‌های ورزشی می‌پیوندد که در سراسر جهان به روند NFT جهش کرده‌اند.

با همکاری با Crypto.com برای جام جهانی فوتبال 2018 در قطر، حتی جام جهانی فوتبال 2022 نیز ارزهای دیجیتال را پذیرفته است. خود فیفا اخیراً با Blockchain Algorand همکاری کرده است.

لیگ برتر همچنین دو درخواست علامت تجاری را برای بهبود ارتباط با هواداران ارسال کرده است.

در همین حال، در ماه فوریه، شرکت بلاک چین تزوس و منچستریونایتد قراردادی چند ساله بستند. مبلغ اعلام شده 27 میلیون دلار ارزش سالانه این قرارداد است.

همکاری بایننس با کریستیانو رونالدو

Changpeng Zhao، مدیر عامل Binance، نظر مثبتی در مورد معرفی مجموعه NFT با کریستیانو رونالدو داشت.

به گفته ژائو، اینکه کریستیانو رونالدو یکی از بهترین بازیکنان فوتبال جهان است، قابل بحث نیست. علاوه بر این، او از ورزش فراتر رفته و به یک نام آشنا در مشاغل مختلف تبدیل شده است. او با صداقت، استعداد و فعالیت‌های خیریه‌اش، یکی از فداکارترین طرفداران را در جهان ایجاد کرده است.

بایننس اضافه کرد که آنها خوشحال هستند که به هواداران کریستیانو رونالدو فرصت های ویژه ای برای تعامل با او و به دست آوردن بخشی از تاریخ ورزشی افسانه ای ارائه دهند.

مجموعه NFT به عنوان “فرصتی برای به دست آوردن یک قطعه معروف از تاریخ ورزش” توصیف می شود. علیرغم اینکه جزئیات موجود در حال حاضر اندک است، این مجموعه قرار است تا قبل از پایان سال 2022 راه اندازی شود.