منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بایننس حقوق اساسی کاربران کریپتو را مستند می کند

بایننس حقوق اساسی کاربران کریپتو را مستند می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • بایننس حقوق اساسی را برای کاربران کریپتو منتشر می کند.
  • ژائو می‌گوید حقوق منتشر شده برای دادن صدای کاربران ارزهای دیجیتال است.

صرافی برتر ارزهای دیجیتال، بایننس این بار هنجارهای صنعت کریپتو را زیر پا گذاشته است زیرا آنها برای دفاع از حقوق اساسی کاربران کریپتو شورش می کنند.

این صرافی در یک سری تبلیغات که در سطح جهانی توزیع می‌شود، بیان می‌کند که حقوق مصرف‌کننده برای تشویق دسترسی محافظت‌شده به فناوری‌های نوظهور در پلت‌فرم‌های امن ارائه‌دهنده نقدینگی، با اقداماتی برای «حمایت از کاربران بدون محدودیت رشد و نوآوری» است.

“10 حقوق اساسی برای کاربران کریپتو” یک اقدام متعادل کننده با دقت بیان شده است که برای نوآوری در مواجهه با مقررات به سرعت در حال ورود است.

مدیر عامل بایننس، چانگ پنگ ژائو، در بیانیه ای که همراه با بخش حمایتی بود، نوشت: «در بایننس، اولویت ما همیشه کاربران روزمره بوده است، از امنیت آنها گرفته تا تجربه آنها به عنوان بخشی از یک جامعه بزرگتر. این همان چیزی است که کریپتو در مورد آن است، و مهم است که ما به عنوان یک صنعت از آن غافل نشویم.

بایننس حقوق اساسی برای کاربران کریپتو را مستند می کند 1
حقوق اساسی برای کاربران کریپتو منتشر شده توسط Binance

ژائو گفت که این 10 حقوق اساسی برای کمک به “صدا دادن” به افرادی است که عمدتا “به دلیل مالیه بالا خاموش شده اند.”

او ابراز خوش‌بینی کرد که حقوق اساسی منتشر شده توسط بایننس نقطه‌ی پرش خواهد بود که منجر به بحث‌های مهمی با صنعت در کل – صرافی‌های مختلف، توسعه‌دهندگان بلاک چین، قانون‌گذاران و رهبری در سراسر جهان خواهد شد.

بهترین روش برای توضیح حقوق اساسی Binance برای کاربران ارزهای دیجیتال

حقوق اساسی کاربران کریپتو که توسط Binance منتشر شده است، سالها پس از یک سری ادعاهایی است که صرافی به اندازه کافی برای خلاص کردن پلت فرم خود از شر بازیگران بد انجام نمی دهد.

بایننس از آن زمان تاکنون با بسیاری از رگولاتورها دچار مشکل شده است. با این حال، این شرکت شروع به اصلاحاتی در انتصاب رگولاتورها در نقش‌های کلیدی، بهبود KYC و تلاش‌های ضد پولشویی خود کرده و همچنین برای تبدیل شدن به یک فرم متمرکز با یک دفتر مرکزی شناخته شده کار می‌کند.

تأثیر حقوق اساسی کاربران کریپتو منتشر شده توسط Binance بر تنظیم کننده ها و سایر شرکت ها هنوز مشخص است.

با این حال، ژائو گفت که بایننس مشتاق همکاری با قانونگذاران برای افزایش دانش آنها در مورد صنعت و امکانات آن است.