منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بایننس تراکنش های برزیل را به دلیل سیاست های بانک مرکزی متوقف می کند

بایننس تراکنش های برزیل را به دلیل سیاست های بانک مرکزی متوقف می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بایننس، پلتفرم پیشرو مبادلات ارزهای دیجیتال، تراکنش‌های خود را از طریق Pix در برزیل متوقف کرده است. از نظر فنی، صرافی تمام سپرده ها و برداشت ها را از طریق سیستم پرداخت دولت برزیل متوقف کرد.

این شرکت طی بیانیه ای اعلام کرد که روابط خود را با کپیتال قطع کرده است. تقریباً دو سال است که Capital در مرکز پردازش تراکنش‌های Binance از طریق Pix بوده است.

بخشی از بیانیه ای که مبادله انجام شد، لمس مشتریان بود. آنها توضیح دادند که تراکنش های انجام شده از طریق Pix به دلیل تغییرات خط مشی شکست می خورند. آنها بانک مرکزی برزیل را به تغییر سیاست متهم می کنند که عملیات آنها را غیرممکن کرده است. با این حال، بایننس هیچ جزئیاتی در مورد تعدیل سیاست ارائه نکرد.

محاصره خدمات به نظر برنامه ریزی شده است. این مصادف است با مهلتی که بانک مرکزی برای ارائه دهندگان Pix تعیین کرده است تا معیارهای جدید شناخت مشتری شما را اعمال کنند.

بایننس در آستانه جایگزینی با سرمایه است

بایننس یک تاجر پرداخت بومی با تجربه زیاد جایگزین کپیتال خواهد کرد. به زودی اعلام خواهیم کرد

بایننس

علاوه بر این، صرافی قصد دارد علیه کپیتال اتهامات وارده کند. با این حال، جزئیات دیگری در مورد ماهیت اقدام قانونی ارائه نکرد.

به گفته این شرکت، صرافی در حال خرید کارگزاری محلی به نام Sim;paul است. تاکنون مصوباتی از سازمان بورس و اوراق بهادار و بانک مرکزی دارد.

پلتفرم صرافی به کاربران خود اطلاع داد که ممکن است تا ۷۲ ساعت طول بکشد تا برداشت‌ها و سپرده‌های انجام شده از طریق Pix پاک شود. این نهاد همچنین اشاره کرد که مصرف کنندگان همچنان می توانند با یکدیگر معاملات انجام دهند. با این حال، آنها چنین معاملاتی را در قالب نقل و انتقال پول همتا به همتا محدود می کنند.

این حرکت ممکن است باعث شود که صرافی برخی از مشتریان خود را در برزیل از دست بدهد، زیرا آنها برای به دست آوردن شریک دیگر تلاش می کنند.

علاوه بر این، خط‌مشی «در بازی مشتری خود را بشناسید» عملکرد یکپارچه در کشور را تضمین می‌کند و در نهایت ممکن است بایننس از آن استقبال کند.

این هفته، KuCoin، که همچنین با سرمایه‌گذاری همکاری می‌کند، به‌روزرسانی خط‌مشی‌های «مشتری خود را بشناسید» (KYC) اعلام کرد. این شرکت شروع به هدایت مشتریان خود در کشورهای آمریکای جنوبی به وب سایت کپیتال کرد. در آنجا، آنها فرآیند تأیید هویت را به پایان می‌رسانند.

بایننس برداشت بیت کوین را متوقف می کند

اوایل هفته، بایننس برداشت بیت کوین را به دلیل تراکنش های گیر کرده متوقف کرد. توقف تجارت زمانی رخ داد که بازارهای ارزهای دیجیتال با رکود شدیدی مواجه بودند. در ابتدا قرار بود این مکث کمتر از 30 دقیقه طول بکشد. با این حال، بیشتر طول کشید.

علت توقف صندوق بیمه دارایی ایمن برای کاربران (SAFU) بود. این شرکت چهار سال پیش SAFU را برای کاربران خود تأسیس کرد. این صندوق از سکه بایننس، بایننس USD و بیت کوین تشکیل شده است.

بایننس مشکل را در یک پست وبلاگی که در ساعت 9:15 صبح منتشر شد، توضیح داد. «مجموعه معاملات قبلی به دلیل کارمزدهای پایین تراکنش متوقف شد. بنابراین منجر به انباشت درخواست های برداشت از شبکه بیت کوین می شود. صرافی در حال کار بر روی راه حلی برای بازگرداندن برداشت ها از شبکه بیت کوین در اسرع وقت است.

این اعلام زمانی منتشر شد که بازارهای رمزنگاری رکود قابل توجهی را تجربه کردند. بر اساس گزارش CoinMarketCap، قیمت بیت کوین در طول بیست و چهار ساعت گذشته حدود 14 درصد کاهش یافته است. در همین مدت بیش از 15 درصد کاهش در ارزش اتر وجود داشته است.

ماه های اخیر برای اکثریت قریب به اتفاق ارزهای دیجیتال سخت بوده است. بیت کوین و اتر نیز از این قاعده مستثنی نیستند. در ماه گذشته، Terra شاهد سقوط قابل توجهی بود که آنقدر شدید بود که توجه جانت یلن، وزیر خزانه داری را جلب کرد.

حتی پلتفرم ها نیز با آن دوران سختی را پشت سر گذاشته اند. کسب و کار وام ارز دیجیتال سلسیوس تمام برداشت ها، مبادله ها و نقل و انتقالات بین حساب ها را متوقف کرد. آنها به شرایط بازار و ضرورت «تثبیت نقدینگی» اشاره کردند. این تصمیم تنها چند ساعت قبل از توقف تمام عملیات بیت کوین بایننس اتخاذ شد. ارزش سایر پلتفرم‌های معاملاتی که تجارت در کریپتوها را فعال می‌کنند، مانند Robinhood و Coinbase نیز کاهش یافته است. همه اینها نتیجه سقوط بازار ارزهای دیجیتال است.