منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بایننس تاییدیه اصولی AFSA را برای فعالیت در قزاقستان دریافت کرد

بایننس تاییدیه اصولی AFSA را برای فعالیت در قزاقستان دریافت کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، تأییدیه نظارتی دیگری از اداره خدمات مالی آستانه (AFSA) دریافت کرده است. برای سال‌ها، قزاقستان مکانی حیاتی برای صنعت کریپتو بوده است، زیرا مرکزی برای استخراج‌کنندگان است. صرافی ارز دیجیتال هنوز باید تمام مراحل درخواست را در قزاقستان طی کند تا بتواند فعالیت رسمی خود را آغاز کند.

بایننس با قزاقستان، که به استخراج ارزهای دیجیتال معروف است، همکاری کرده است تا به این کشور در تدوین قوانین برای دارایی‌های دیجیتال کمک کند، در حالی که در نظر دارد بخش کریپتو خود را تقویت کند. در ماه مه، صرافی ارز دیجیتال گفت که به توسعه قوانین دارایی دیجیتال در قزاقستان کمک خواهد کرد.

این اقدام از سوی اداره خدمات مالی آستانه (AFSA) آن را به اولین رگولاتوری در قزاقستان تبدیل می کند که تأییدیه اصولی را به یک نهاد بایننس اعطا می کند. تأییدیه اصولی AFSA همچنان نیازمند بایننس است که فرآیند درخواست کامل را تکمیل کند، که انتظار می‌رود در زمان مناسب تکمیل شود. سپس بایننس می‌تواند خدمات خود را به‌عنوان اپراتور تسهیلات تجارت دارایی‌های دیجیتال و ارائه‌دهنده نگهبانی در مرکز مالی بین‌المللی آستانه ارائه کند.

بایننس

بایننس فعالیت های خود را در قزاقستان تقویت می کند

این اولین تاییدیه نظارتی این نهاد در کشور است. با این وجود، صرافی جهانی ارز دیجیتال همچنان باید مشتریان خود را به طور کامل تأیید کند، که انتظار دارد «در زمان مناسب» این کار را انجام دهد. پس از تکمیل آن، صرافی می تواند در قزاقستان به عنوان یک مرکز تجارت دارایی دیجیتال و ارائه دهنده نگهداری فعالیت کند.

فشار بی‌امان بایننس به حوزه‌های قضایی متخاصم در سال گذشته باعث شد تا پرسنل انطباق جدیدی راه اندازی شوند. این منجر به یک جهش رشد تهاجمی در چندین کشور سابقاً غیردوست شد.

این شرکت تیم انطباق خود را تقویت کرده و مجوزها و تأییدیه‌های موقت را از سایر کشورها و حوزه‌های قضایی از جمله فرانسه، دبی و اسپانیا دریافت کرده است، پس از اینکه سال گذشته قانون‌گذاران بریتانیا، ژاپن، ازبکستان و اسرائیل را تحت فشار قرار دادند.

گلب کوستارف، رئیس منطقه آسیا در بایننس، افزود که این یک گام بزرگ رو به جلو برای بایننس در قزاقستان است. این نهاد رمزنگاری از مرکز مالی بین‌المللی آستانه برای حمایت و دیدگاهش در اعطای مجوز اساسی به آن تشکر می‌کند.

قزاقستان خود را به عنوان پیشگام در پذیرش و تنظیم رمزارزهای آسیای مرکزی نشان داده است […]این بیشتر نشان دهنده تعهد بایننس به داشتن اولین مبادله با رعایت مقررات و ارائه محصولات و خدمات در محیطی امن و منظم در سراسر جهان است.

چانگ پنگ ژائو (CZ)

اداره مرکز مالی بین‌المللی آستانه، که با نام FAFSA نیز شناخته می‌شود، یک سازمان منحصربه‌فرد است که فعالیت‌های مرتبط با دارایی‌های دیجیتال را در قزاقستان و کل منطقه CIS تنظیم می‌کند. چارچوب نظارتی قوی AIFC برای فین‌تک به آن کمک کرده است تا به برجسته‌ترین پلتفرم منطقه برای توسعه خدماتی که از دارایی‌های دیجیتال استفاده می‌کنند تبدیل شود.

سرمایه گذاران بزرگی که به دنبال بازارهای جدید هستند، به قوانین شفاف و مدیریت شده و همچنین استانداردهای بالای عملکرد نظارتی نیاز دارند. هنگامی که یک تنظیم کننده این الزامات را برآورده می کند، همکاری مبتنی بر اعتماد و اکوسیستمی ایجاد می کند که در آن بازیکنان می توانند ایمن و کارآمد کار کنند. ما معتقدیم که کار بایننس این اکوسیستم پر جنب و جوش صنعت دارایی های دیجیتال را در سطح محلی و منطقه ای توسعه بیشتری خواهد داد.

نورخات کوشیموف، مدیر اجرایی AFSA

قزاقستان از صنعت کریپتو استقبال می کند

جمهوری قزاقستان مدتی است که در تلاش برای پذیرش ارزهای دیجیتال است. در ماه مه 2022، وزارت توسعه دیجیتال، نوآوری‌ها و صنعت هوافضا جمهوری قزاقستان یک تفاهم نامه با صرافی جهانی ارز دیجیتال امضا کرد. در این توافقنامه، کشورها علاقه متقابل را برای توسعه بازار دارایی مجازی در کشور ابراز کردند.

صرافی پیشرو ارز دیجیتال اکنون به جمهوری قزاقستان کمک خواهد کرد تا قوانین و سیاست‌های مربوط به دارایی‌های رمزنگاری را تدوین کند. وزارت توسعه دیجیتال، نوآوری‌ها و صنعت هوافضای جمهوری قزاقستان طرح‌هایی را برای ادغام زیرساخت‌های بانکی در بازار ارزهای دیجیتال و ترویج توسعه و پیاده‌سازی فناوری دفتر کل غیرمتمرکز امضا کرد.

وزارت آموزش و پرورش کشور و بنیاد بایننس ابتکاری را برای ایجاد هاب آستانه تشکیل داده اند. این مرکز بلاک چین به عنوان یک گره منطقه ای برای استعدادهای محلی و بین المللی عمل خواهد کرد.