منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بایننس برداشت های Doge را به دلیل یک نقص جزئی به حالت تعلیق در می آورد

بایننس برداشت های Doge را به دلیل یک نقص جزئی به حالت تعلیق در می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • بایننس برداشت های DOGE را به دلیل یک نقص جزئی به حالت تعلیق در می آورد.
  • این پلتفرم از کاربران درخواست می کند که DOGE را برگردانند.

بایننس بزرگترین پلتفرم مبادلات ارزهای دیجیتال از نظر حجم فروش است. این پلتفرم فعلاً خروج DOGE را به حالت تعلیق درآورده است. به گفته این شرکت، تعلیق پس از ارتقای سایت رخ می دهد.

از زمان ارتقای نسخه دیروز، بزرگترین صرافی اعلام کرد که با سیستم‌های برداشت DOGE دچار مشکل شده‌اند. در این اطلاعیه مشخصاتی از سکسکه ذکر نشده است. با وجود این، سکسکه منجر به توقف موقت خروج شبکه DOGE شد تا زمانی که آنها مشکل جزئی را حل کردند. صرافی ارز دیجیتال و تیم پروژه DOGE در حال کار برای رفع مشکل و رفع تعلیق هستند.

با این حال، به روز رسانی ممکن است باعث ایجاد دردسرهای زیادی برای کاربران صرافی شود. مشتریان این پلتفرم را متهم به برداشت تصادفی Dogecoin بدون درخواست تایید آنها می کنند. با این حال، پلتفرم از مشتریان می خواهد که DOGE را به حساب های خود بازگردانند. اما به گفته مشتریان، سکه ها را در دست ندارند. بنابراین، آنها نمی توانند آنها را بازیابی کنند.

بایننس تهدید کرده است که حساب ها را مسدود خواهد کرد

اطلاعات منتشر شده از سوی کاربران نشان می دهد که بایننس آنها را مورد آزار و اذیت و ارعاب قرار می دهد. آنها مجبور می شوند DOGE را به پلت فرم مبادله بازگردانند. صرافی پیشرو کریپتو تهدید می‌کند که خدمات برداشت کسانی را که DOGE را برنمی‌گردانند تعلیق می‌کند. با این حال، حساب‌های آسیب‌دیده ادعا می‌کنند که هرگز DOGE در حساب‌های خود برای بازگشت نداشته‌اند.

دیروز، مدیریت توییتر توسعه دهندگان Dogecoin یک سری توضیحات را ارائه کرد توییت ها. دسته بینشی از وضعیت می داد. توضیح داد که به نظر می رسد اولین تراکنش برداشت تلاشی برای تکمیل تراکنش های قبلی باشد. این تراکنش‌های قبلی ظاهراً چندین سال پیش به دلیل کارمزدهای ناکافی متوقف شده بودند.

توسعه‌دهندگان Dogecoin به توییت‌های خود ادامه دادند و گفتند که به صرافی توصیه کرده‌اند که تراکنش گیر کرده را باطل کند. با این حال، پلتفرم تصمیم به صدور مجدد این تراکنش ها گرفت. آنها همچنین اظهار داشتند که در صورت پیروی از دستورالعمل ها، صرافی به آنها اطلاع رسانی نمی کند.

توسعه دهندگان ادعا می کنند که بعداً، صرافی آنها را از مشکلات تسویه حساب مطلع کرده است. با این وجود، آنها نتوانستند مشکلات را تکرار کنند زیرا داده های غیرقطعی از پلتفرم داشتند. اما آنها انتخاب کردند zapwallettxes برای مرتب کردن آشفتگی

این ارتقا دارای کارمزد تراکنش های پایینی است

سریع به جلو، دیروز دوج اعلانی دریافت کرد مبنی بر اینکه تراکنش گیر افتاده محقق شده است. آنها احساس می کنند که ارتقاء هزینه های استخراج را کاهش داده است (به روز رسانی 1.14.5).

نمونه نهایی بایننس شرایطی را با هزینه های معقول در نسخه 1.14.5 نشان می دهد، اما در نسخه 1.14.3 ناموفق (کم) بود. به یاد داشته باشید، این صرافی تنها در چند روز از نسخه 1.14.3 به نسخه 1.14.5 ارتقا می یابد.

توسعه دهندگان در تلاش برای ارائه توضیحات منطقی هستند. آنها بر این باورند که این به روز رسانی به طور خودکار تراکنش های ناموفق قبلی را آغاز می کند.

توسعه دهندگان با اطلاع دادن به دارندگان حساب مبنی بر اینکه تراکنش های نامعتبر فاقد محدودیت زمانی هستند، امکان تشابه خود را روشن کردند. آنها خاطرنشان کردند که چنین تراکنش هایی فقط به دلیل ظرفیت حافظه حذف می شوند. تلاش‌ها برای رسیدن به مبادله برای شفافیت بی‌نتیجه بوده است.