منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بایننس برای نجات ماینرهای در حال غرق شدن کریپتو؟

بایننس برای نجات ماینرهای در حال غرق شدن کریپتو؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

خبر خوب برای ماینرهای کریپتو Binance Pool یک طرح وام 500 میلیون دلاری برای استخراج کنندگان دولتی و خصوصی آغاز کرده است. زمستان کریپتو تاثیر منفی بر شرکت هایی داشته است که عملیات استخراج مجازی را انجام می دهند. این منجر به راه اندازی بایننس تسهیلات وام برای استخراج کنندگان بیت کوین (BTC) شده است.

آیا زمستان کریپتو را دردناک می دانید؟ قدرت خود را در استخراج بیت کوین امتحان کنید. اگر بیت کوین را در حالی که قیمت آن بیشتر از 50000 دلار بود خریداری کرده اید، مشاهده کاهش مقدار شما روی صفحه می تواند ناراحت کننده باشد. با این حال، اینها صرفاً از دست دادن کاغذ هستند. مگر اینکه بفروشی خونی گرفته نمی شود.

ماینرها درگیر یک بازی کاملا متفاوت هستند. تجزیه و تحلیل هزینه و فایده یک ماینر به سه متغیر اصلی بستگی دارد: قیمت بیت کوین، هزینه انرژی، و هش ریت – یا «سطح دشواری» (رقابت استخراج) – شبکه. رکود و تورم کنونی این محاسبات را تغییر داده است.

Binance Pool پروژه ای را برای پشتیبانی از استخراج کنندگان رمزارز راه اندازی کرد

بایننس برای کمک به ماینرهای رمزارز معلق مداخله کرده است. Binance Pool یک طرح وام 500 میلیون دلاری برای استخراج کنندگان ارزهای دیجیتال در سراسر جهان آغاز کرده است. در اینجا خلاصه ای از پروژه وام ماینر آورده شده است:

وام گیرندگان واجد شرایط باید با شرایط و ضوابط بایننس موافقت کنند که شامل موارد زیر است اما محدود به این موارد نیست: مدت زمان 18 تا 24 ماه؛ نرخ بهره از 5% تا 10%؛ و ارائه وثیقه فیزیکی یا دیجیتالی قابل قبول بایننس.

نه تنها بایننس به دنبال حمایت از کسب و کار تحت محاصره استخراج ارز دیجیتال است. جیهان وو، موسس Bitmain، همچنین در حال تاسیس یک صندوق 250 میلیون دلاری برای به دست آوردن دارایی های مشکل دار از شرکت های معدن است.

پلتفرم مالی غیرمتمرکز (DeFi) Maple Finance همچنین یک استخر وام با بهره 20 درصدی را برای ارائه وجوه کاری به استخراج‌کنندگان ایجاد کرده است. Grayscale، یک شرکت متخصص در مدیریت دارایی های رمزنگاری، همچنین ابزاری را برای سرمایه گذاران ایجاد کرده است تا از قیمت پایین زیرساخت های استخراج بیت کوین سرمایه گذاری کنند.

علاوه بر این، Binance Pool می خواهد راه حل های استخراج ابری را منتشر کند. از آنجایی که قدرت هش ماینینگ ابری مستقیماً از ارائه دهندگان زیرساخت دیجیتال و استخراج بیت کوین خریداری می شود، بایننس استخر به دنبال ارائه دهندگان استخراج ابری برای همکاری با شرکت رمزنگاری است. صرافی در نهایت از همه طرف های ذینفع درخواست کرده است که با آنها تماس گرفته و راه حلی بیاندیشند.

ماینرهای بیت کوین در طول زمستان کریپتو برای سرپا ماندن تلاش می کنند

کاهش در بازار ارزهای دیجیتال و تغییر اتریوم به اثبات سهام (PoS) تأثیر مخربی بر استخراج‌کنندگان داشته است. کامپیوت نورث با 500 میلیون دلار بدهی معوق به حداقل 200 طلبکار در پایان سپتامبر اعلام ورشکستگی کرد.

طبق گزارش بلومبرگ، ماینرهای بیت کوین به کمک فوری نیاز دارند. گزارش‌های درآمد سه‌ماهه دوم مشکلات صنعت را نشان می‌دهد، به طوری که بزرگترین شرکت‌های استخراج بیت‌کوین که به صورت عمومی معامله می‌شوند، زیان نزدیک به ۱ میلیارد دلار را در ایالات متحده گزارش کرده‌اند. هر دو شرکت Core Scientific Inc و Marathon Digital Holdings Inc زیان خالص بیش از 100 میلیون دلار گزارش کردند.

Riot Blockchain (RIOT) تا به امروز 70 درصد کاهش داشته است، در حالی که Marathon Digital Holdings (MARA) در همان بازه زمانی 65 درصد کاهش یافته است. تعداد سکه های ارسال شده به صرافی های ارزهای دیجیتال توسط ماینرها به تدریج افزایش یافته است. این نشان می‌دهد که ماینرها بیشتر ارزهای خود را در صرافی‌ها نقد می‌کنند.

در چند ماه گذشته، بسیاری از استخراج‌کنندگان بیت‌کوین که به صورت عمومی معامله می‌شوند، بیش از 100 درصد کل تولید خود را با هم فروخته‌اند. بر اساس برخی برآوردها، معدنچیان بیشتر از کل کشور فیلیپین برق مصرف می کنند.

دیدن بایننس و دیگر شرکت‌های ارزهای دیجیتال که به استخراج‌کنندگان ارزهای دیجیتال کمک مالی می‌کنند بسیار عالی است. این به آنها اجازه می دهد تا به ارائه عملکردی حیاتی برای اکوسیستم ادامه دهند. این همچنین یک رأی اعتماد به آینده ارزهای دیجیتال است.