منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بایننس، تتر به عنوان بازیگران پرخطر در فضای بلاک چین شناخته شد

بایننس، تتر به عنوان بازیگران پرخطر در فضای بلاک چین شناخته شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • رگولاتور ایالات متحده از Binance، Tether برای بررسی دقیق تر درخواست می کند.
  • می گوید رشد در بازار کریپتو منجر به رشد کلاهبرداری کریپتو شده است.

مایکل جی. هسو، مسئول کنترل ارز ایالات متحده، بایننس و تتر را به‌عنوان شرکت‌های رمزنگاری که خطرات زیادی در فضای بلاک چین دارند، معرفی کرده است.

او این اظهارات را در اجلاس سیاست شورای فین‌تک آمریکا در سال 2021 بیان کرد، جایی که به شدت بر فقدان نظارت نظارتی یکپارچه برای شرکت‌های رمزنگاری تمرکز کرد و گفت که شرکت‌های ارز دیجیتال بزرگ و جهانی – به‌ویژه صادرکنندگان استیبل‌کوین‌های پرتیراژ – باید نظارت جامع و تلفیقی را بپذیرند.

هسو گفت که تنظیم‌کننده‌های بانک‌های فدرال و ایالتی باید توسعه سیاست‌ها، کارکنان و رویکردهای نظارتی را در اولویت قرار دهند تا چنین شرکت‌هایی را به طور ایمن وارد محدوده نظارتی بانک کنند. این امر به وضوح شرکت‌های رمزنگاری امن و سالم را از شرکت‌هایی که فقط تا حدی تحت نظارت هستند و دارای سابقه نقص کنترل هستند، مانند Binance و Tether متمایز می‌کند.

در گذشته، Hsu همچنین در مورد عدم تلاش هماهنگ بین آژانس‌ها برای شفاف‌سازی قوانین جاده‌ای و تنظیم مقررات شرکت‌های رمزنگاری انتقاد کرده است. برای این منظور، او یک “سرعت کریپتو” بین دفتر کنترل ارز، فدرال رزرو و شرکت بیمه سپرده فدرال راه اندازی کرد.

چرا باید کریپتو را به دقت زیر نظر داشت – Hsu

سرپرست کنترل ارز گفت که فضای کریپتو باید به دقت تحت نظر باشد زیرا رشد سریع کاربران و ارزش کل بازار تنها با رشد کلاهبرداری ها و شکایات مصرف کنندگان مطابقت دارد. او گفت: «سریع حرکت کنید و چیزها را بشکنید یک شعار رایج در فناوری است. مهم است که به یاد داشته باشید که آن “چیزها” مردم و پول آنها هستند.

انتظار می رود OCC با هماهنگی سایر تنظیم کننده ها به زودی راهنمایی هایی را برای بانک ها در مورد نحوه نگهداری دارایی های رمزنگاری صادر کند.

قبل از Binance، HSU و Tether

Hsu از ژانویه بر عهده ناشر استیبل کوین، تتر بوده است. سپس، Hsu گفت که رگولاتورها در حال بررسی انبار اوراق تجاری Tether هستند تا ببینند آیا هر توکن Tether (USDT) واقعاً معادل یک دلار آمریکا پشتیبانی می‌شود یا خیر.