منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بایدن برای مقررات سختگیرانه تر بین المللی ارزهای دیجیتال فشار می آورد

بایدن برای مقررات سختگیرانه تر بین المللی ارزهای دیجیتال فشار می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

رهبران گروه 20 در بیانیه‌ای که پس از این نشست در وب‌سایت کاخ سفید منتشر شد، اعلام کردند که افزایش آگاهی عمومی از خطرات، تقویت نتایج نظارتی و تضمین یک میدان بازی منصفانه در عین استفاده از مزایای نوآوری حیاتی است. این هفته در بالی اندونزی برگزار شد. جو بایدن، معاون رئیس جمهور ایالات متحده، یکی از امضاکنندگان این بیانیه بود.

مقدار پولی که گمان می رود توسط FTX و تجارت خواهرش Alameda Research از دست رفته است به اوج چشمگیری رسیده است و صنعت بزرگتر ارزهای دیجیتال را تهدید می کند. در نتیجه، درخواست‌ها برای محدودیت‌های نظارتی شدیدتر در هفته گذشته به شدت افزایش یافته است.

رهبران کشورهای گروه 20 اعلام کرده اند که از رویکردی که توسط هیئت ثبات مالی (FSB) برای ایجاد یک چارچوب جهانی جامع برای تنظیم فعالیت های ارز مجازی بر اساس اصل “فعالیت یکسان، ریسک یکسان” پیشنهاد شده است، استقبال می کنند. همان مقررات.

آنها همچنین اعلام کرده‌اند که می‌خواهند اطمینان حاصل کنند که اکوسیستم اطراف کریپتو، که شامل به اصطلاح استیبل کوین‌ها می‌شود، تحت مقررات، نظارت و نظارت سخت‌گیرانه قرار می‌گیرد تا هرگونه تهدید بالقوه برای سرمایه‌گذاران را کاهش دهد.

رابطه سام بنکمن-فرید با جو بایدن

مقدار قابل توجهی از پول توسط صرافی منحل شده و ورشکسته ارزهای دیجیتال FTX اهدا شد. علاوه بر این، به منظور برنامه مشارکت ارزهای دیجیتال خود با اوکراین همکاری کرده بود. وقتی این واقعیت را اضافه کنید که دولت اوباما در درگیری خود با روسیه کمک بیشتری به کشور ارسال کرده است، مواد لازم برای تئوری توطئه جناح راست ایده آل را دارید.

سقوط این شرکت، کاخ سفید، رئیس جمهور جو بایدن و همچنین روسای دو کمیته برجسته دموکرات را مجبور کرده است که آشکارا FTX را محکوم کنند و خواستار نظارت بیشتر بر کل این بخش شوند. پرزیدنت بایدن با توجه به این عقب‌نشینی، از محدودیت‌های بیشتر در زمینه رمزنگاری حمایت کرده است.

با توجه به خط فکری بایدن، بیش از هر زمان دیگری مشهود است که در غیاب مقررات و تدابیر کافی دولتی برای کاربران، عواقب قابل توجهی در ارتباط با عملکرد شرکت‌های ارزهای دیجیتال وجود دارد.

به گفته یکی از مقامات کمیته که برای افشای گفتگوهای خصوصی خواست نامش فاش نشود، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان، ماکسین واترز دموکرات کالیفرنیا، در حال بررسی آغاز تحقیقات کنگره و احتمالاً آوردن بانکمن-فرید به تپه برای شهادت در مورد شرکت است. نزدیک به سقوط در هفته های آینده

در ماه ژانویه، بسته به نتایج چندین رقابت مهم که هنوز اعلام نشده است، احتمال از دست دادن اکثریت دموکرات ها در مجلس نمایندگان وجود دارد.

آنچه که مقررات ارزهای دیجیتال بایدن انجام دهد

در 9 مارس، پرزیدنت بایدن یک فرمان اجرایی (EO) با عنوان «تضمین توسعه مسئولانه دارایی‌های دیجیتال» صادر کرد که اولین استراتژی کل دولت برای کاهش خطرات و استفاده از فرصت‌های ارائه شده توسط دارایی‌های دیجیتال و فناوری‌های زیربنایی را تشریح کرد.

در شش ماه گذشته، آژانس‌های فدرال برای تولید چارچوب‌ها و سیاست‌های پیشنهادی همکاری کرده‌اند که شش هدف اصلی فهرست‌شده در EO را ارتقا می‌دهد: حمایت از مصرف‌کننده و سرمایه‌گذار. حمایت از ثبات مالی؛ مبارزه با تامین مالی غیرقانونی؛ تسلط ایالات متحده «در سیستم مالی جهانی و رقابت اقتصادی؛ شمول مالی؛ و نوآوری مسئولانه».

رئیس دولت ایالات متحده از کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) خواسته است تا در مورد فعالیت های غیرقانونی در صنعت دارایی های دیجیتال تحقیق و اقدام قانونی کنند.

به لطف ابتکارات آگاهی عمومی که توسط کمیسیون آموزش سواد مالی (FLEC) رهبری می شود، مصرف کنندگان برای مقابله با خطرات مرتبط با دارایی های دیجیتال، شناسایی تاکتیک های متقلبانه معمولی، و نحوه گزارش دادن تخلفات را می دانند.