منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بانک توسعه برزیل یک شبکه بلاک چین ارائه می کند

بانک توسعه برزیل یک شبکه بلاک چین ارائه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اکنون چندین کشور راه را برای گنجاندن بلاک چین در زیرساخت خود هموار می کنند. این ایالت ها از جمله ایالت برزیل به مزایایی که مفهوم نوظهور بلاک چین به همراه دارد، چشم دوخته اند. مهمتر از همه، کشورهای در حال توسعه در رهبری کمپین به نفع بلاک چین و رمزنگاری فعال تر هستند. آنها به آن به عنوان امکانی برای پیشبرد رشد زیرساخت های مالی نگاه می کنند. بنابراین، کشورهایی مانند برزیل، نسبت به ایده ایجاد ساختار اقتصادی سازگارتر با بلاک چین بازتر بوده اند.

برزیل مدت‌هاست که جزو معدود کشورهایی است که جامعه رمزنگاری قوی دارد. مردم محلی به کریپتو علاقه نشان دادند که منجر به رشد این مفهوم در کشور شد. علاوه بر این، اکنون بانک توسعه برزیل نیز برای حمایت از رشد بخش بلاک چین در این کشور حرکت کرده است.

راه اندازی شبکه بلاک چین

در توسعه اخیر، شبکه بلاک چین برزیل در تلاشی برای اطمینان از شفافیت عمومی بیشتر در سایر بخش ها معرفی شده است. راه اندازی این پروژه در کنار کمک دیوان محاسبات اتحادیه انجام شد. علاوه بر این، این سازمان از سایر سازمان‌های مشابه می‌خواهد تا از کل پروژه حمایت کنند. شبکه بلاک چین گزارش شده است که در 30 راه اندازی شدهفتم می 2022.

به عنوان یک سرمایه گذاری مشترک بین بانک توسعه برزیل و دیوان محاسبات اتحادیه، این پروژه قرار است تأثیر تأثیرگذاری در بهینه سازی و ساده سازی کل شبکه داشته باشد. این همچنین شامل اضافه شدن سایر سازمان‌های بزرگ به منظور هموار کردن راه برای دستیابی پروژه به اهدافش است.

علاوه بر این، رئیس بانک توسعه برزیل، گوستاوو مونتزانو گفت که این بانک قصد دارد با سایر سازمان های دولتی که ایدئولوژی مشابهی دارند، شریک شود. وی معتقد است که اگر تعداد افراد و نهادهایی که در راستای این هدف تلاش می کنند افزایش یابد، در مجموع نتایج مثبت بیشتری به همراه خواهد داشت. او همچنین راه اندازی و اجرای شبکه بلاک چین در برزیل را بر عهده دارد.

علاوه بر این، مونتزانو فاش کرد که شبکه بلاک چین قرار است از ساختار آزمایشگاهی خارج شود. به زودی نمونه اولیه تولیدی برای آزمایش موارد استفاده آن خواهد داشت. این به اشخاص ثالث فرصت عملی برای کاوش در راه های ایجاد برنامه های کاربردی در شبکه می دهد. از هم اکنون، سازمان به آزمایش شبکه ادامه می دهد. ممکن است تا سال آینده برنامه های کاربردی کاربردی ارائه کند.

تضمین شفافیت بیشتر در سازمان های عمومی برزیل

نهادهای دولتی برزیل به دلیل ناکارآمدی از اعتماد عمومی برخوردار نیستند. بنابراین، انتظار می رود شبکه بلاک چین تازه راه اندازی شده راه حل هایی برای این سازمان ها بیابد. با این حال، باید زیرساخت‌های این سازمان‌ها را برای بهبود عملکرد کلی آنها تقویت و اصلاح کند. وسلی واز، مدیر بخش بازرسی فناوری اطلاعات دیوان محاسبات اتحادیه، گفت که تحول به سمت بلاک چین می‌تواند ادارات دولتی را مجبور به پیروی از یک کد رفتاری معین کند. این امر شفافیت بیشتر در فرهنگ و اخلاق کاری آنها را تضمین می کند.

اکوسیستم کاری سنتی سازمان های برزیلی به شدت منسوخ شده است. بنابراین، ادغام بلاک چین تغییرات بسیار مورد نیاز را در این مؤسسات تضمین می کند. با این حال، امیدهای زیادی با پروژه جدید بسته شده است و سهامداران کلیدی قاطعانه معتقدند که این پروژه ظرفیت دستیابی به این اهداف را دارد. تضمین امنیت، کارایی و شفافیت هدف اصلی شبکه بلاک چین است. ضمن به اشتراک گذاشتن جزئیات پروژه، گفته شد که از مکانیزم اجماع اثبات اقتدار استفاده خواهد کرد. هیچ فرآیند استخراج مرتبط با آن نخواهد داشت. علاوه بر این، از Hyperledger Besu 2.0 به عنوان پایه خود استفاده می کند.

شبکه بلاک چین ممکن است آغاز عصر جدیدی در بخش فناوری برزیل باشد. موفقیت آن می تواند به بسیاری از استارت آپ های جدید مبتنی بر بلاک چین منجر شود. علاوه بر این، جامعه کریپتو کشور نیز امیدوار است که از طریق این راه‌اندازی نتایج مثمر ثمری به دست آید. با این وجود، موفقیت این سرمایه گذاری با عملکرد آن در آینده مشخص خواهد شد.