منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بانک امضای بایننس محدودیت خاصی را برای معامله گران ارزهای دیجیتال اعمال می کند

بانک امضای بایننس محدودیت خاصی را برای معامله گران ارزهای دیجیتال اعمال می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

طبق گزارش بلومبرگ، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال، بایننس، اعلام کرده است که Signature Bank دیگر تراکنش های مشتریان به ارزش کمتر از 100000 دلار را پردازش نمی کند زیرا این بانک قرار گرفتن در معرض بازارهای رمزنگاری را کاهش می دهد.

این اقدام برای معامله‌گران خرده‌فروشی که حساب‌هایشان توسط Signature اداره می‌شود، اعمال می‌شود و صرافی با اطمینان دادن به آنها که فعالانه به دنبال شریک جایگزین برای رسیدگی به نقل و انتقالات SWIFT به دلار آمریکا است، ترس مشتریان را کاهش داده است.

هنگامی که صحبت از تراکنش های بانکی بین المللی می شود، سوئیفت روشی است که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

در نتیجه، برخی از کاربران فردی ممکن است نتوانند از نقل و انتقالات بانکی سوئیفت برای خرید یا فروش رمزنگاری با/در مقابل USD برای مبالغ کمتر از 100000 دلار استفاده کنند.

بایننس

سوئیفت شبکه ای است که انتقال اطلاعات و دستورالعمل ها را بین سازمان های مالی مختلف تسهیل می کند. به گفته سخنگوی بایننس، هیچ یک از شرکای مالی دیگر صرافی تحت تاثیر قرار نگرفته است.

شریک بانکی Binance اخیراً دچار مشکل شده است

در طول سال گذشته، ارزش Signature Bank شاهد کاهش 64 درصدی بود. این بانک مستقر در نیویورک در دسامبر 2022 اعلام کرد که قصد دارد تا 10 میلیارد دلار پول از مشتریانی که دارای حساب های ارز مجازی هستند، به عنوان پاسخی مستقیم به شکست FTX حذف کند.

همزمان با هفتمین افزایش در محدوده هدف نرخ بهره، این بانک اعلام کرد که تصمیم گرفته است با افزایشی که در ماه دسامبر برای تعدادی از سپرده‌های پرهزینه سنتی خود اعمال شده بود، مطابقت نداشته باشد، که در نهایت منجر به افزایش نرخ سود شد. کاهش می یابد.

به گفته سیگنچر، علاوه بر این، خروج سپرده های سنتی تحت تأثیر کاهش 1031 عملیات مبادله ای و جریان خروجی فصلی در صنعت خدمات وام مسکن قرار گرفت، که هر دو قیمت بسیار بالایی دارند.

در طول سال گذشته، Signature شاهد کاهش سپرده‌ها در مجموع 17.54 میلیارد دلار یا 16.5 درصد بوده است. مجموع پول سپرده‌شده در بانک‌ها 5.15 میلیارد دلار کاهش یافت، بدون احتساب 12.39 میلیارد دلار از دست رفته در بانکداری دارایی دیجیتال به دلیل کاهش برنامه‌ریزی شده آنها در این زمینه و چشم‌انداز دشوار ارزهای دیجیتال.

همانطور که توسط Signature گزارش شده است، با بیش از 500 میلیارد دلار سپرده که انتظار می رود در سه ماهه دوم و سوم سال 2022 از موسسات مالی خارج شود، بازار سپرده ها رقابتی تر می شود.

این بانک گفت که تصمیم گرفته است از پذیرش سپرده از برخی بخش‌های بانکداری متعارف خودداری کند، زیرا این بخش‌ها همیشه با یکدیگر رقابت می‌کنند تا بیشترین قیمت‌گذاری نهایی را از سوی بانک‌هایی که آماده پرداخت بالاترین نرخ‌های بهره هستند، ارائه کنند.