منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بانک آمریکایی ولز فارگو رمزنگاری می شود

بانک آمریکایی ولز فارگو رمزنگاری می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • Wells Fargo برای صندوق بیت کوین با SEC پرونده تشکیل می دهد.
  • رئیس ولز فارگو فاش کرد که بانک خدمات رمزنگاری را در ماه مه آغاز می کند.
  • چندین شرکت رمزنگاری آمریکایی دیگر خدمات رمزنگاری را آغاز می کنند.

بانک آمریکایی Wells Fargo سرانجام در کمیسیون امنیت و مبادلات (SEC) برای جمع آوری صندوق اختصاصی بیت کوین خود ثبت نام کرد.

این امر ماه ها پس از تصمیم بانک برای پیوستن به پلتفرم رمزنگاری اتفاق می افتد. ولز فارگو اکنون به JP Morgan می پیوندد تا صندوق بیت کوین را در SEC ثبت کند.

برای ولز فارگو ، بانک آمریکایی با گروه سرمایه گذاری دیجیتال نیویورک (NYDIG) و FS سرمایه گذاری می کند تا صندوق بیت کوین خود را جابجا کند.

زمانی که ولز فارگو برای اولین بار به بیت کوین اشاره کرد

در ماه مه ، در طی مصاحبه ای ، دارل کرونک ، رئیس ولز فارگو ، اشاره کرد که بانک آمریکایی ممکن است نهاد مالی بزرگ بعدی باشد که به بخش رمزنگاری حمله می کند. با این حال ، او فاش نکرد که این شرکت کدام محصول یا چه خدمات رمزنگاری را برای مشتریان خود ارائه می دهد.

تشکیل پرونده رمزنگاری بانک آمریکایی یکی دیگر از شواهد افزایش رواج رمز ارز در بین بانک های ایالات متحده است. همچنین نشان دهنده افزایش تقاضا برای خدمات رمزنگاری شده در بین بانک ها است.

سایر بانک های آمریکایی به رمزنگاری می پردازند

مانند JP Morgan و Wells Fargo ، Goldman Sachs نیز میز معاملات رمزنگاری خود را دوباره فعال کرد و برای ETF بیت کوین ثبت کرد.

BNY Mellon ، یکی دیگر از بانک های آمریکایی ، خدمات نگهداری از دارایی های دیجیتال را برای کاربران خود فعال کرد. بسیاری از بانک های دیگر نیز همین کار را بعد از BNY Mellon آغاز کردند.

بانک دیگری به نام مورگان استنلی ، دسترسی به بیت کوین را برای مشتریان خود از طریق سه صندوق فعال کرد و برای قرار گرفتن در معرض بیت کوین برای صندوق خود ثبت نام کرد.

گفته می شود بسیاری از این بانک ها در حال انطباق شرط خود برای انقراض احتمالی بانک ها و تامین مالی سنتی هستند. آنها وجوه خود را به استارت آپ های رمزنگاری و رمزنگاری تبدیل می کنند.

با این حال ، رویکرد JP Morgan و Wells Fargo در زمینه رمزنگاری بسیار محتاطانه است. هنگامی که JP Morgan شروع به ارائه خدمات رمزنگاری خود به مشتریان کرد ، با احتیاط از مشتریان خواست که رمزنگاری را به مجموعه خود اضافه کنند و توصیه کرد که تنها 1 درصد از تخصیص آنها می تواند در پی بسیاری از خطرات دیگر به سود قابل توجهی منجر شود.