منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • باشگاه بارسلونا حراج NFT را متوقف کرد و معامله با بازار NFT را لغو کرد

باشگاه بارسلونا حراج NFT را متوقف کرد و معامله با بازار NFT را لغو کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • باشگاه بارسلونا قرارداد خود با ارائه دهنده بازار NFT، Ownix ​​را لغو کرد.
  • کلاب همچنین اولین مجموعه NFT خود را در پلتفرم بازار NFT لغو می کند.
  • بارسلونا پیش بینی کرد در رتبه بندی تیم های برتر اسپانیا بیشتر سقوط کند.

غول فوتبال اسپانیا، اف سی بارسلونا قرارداد خود را با Ownix، یک بازار NFT لغو کرد. این باشگاه همچنین برنامه های اولین حراج مجموعه NFT خود را که قرار بود در پلتفرم Ownix ​​انجام شود، متوقف کرد.

باشگاه بارسلونا حراج NFT را پس از دستگیری غول رمزارز اسرائیلی موشه هوگ به اتهام کلاهبرداری و حمله به ارزهای دیجیتال متوقف کرد. آسوشیتدپرس گزارش داد که هوگ با Ownix ​​ارتباط دارد، بازار NFT FC Barcelona قرار بود حراج خود را برگزار کند.

هوگ این شرکت را در بخش علایق پروفایل لینکدین خود فهرست می کند.

باشگاه بارسلونا در بیانیه‌ای در وب‌سایت خود گفت: «با توجه به اطلاعات دریافتی امروز که مغایر با ارزش‌های باشگاه است، باشگاه بارسلونا از این طریق قرارداد ایجاد و بازاریابی دارایی‌های دیجیتال NFT با Ownix ​​را با اثرگذاری فوری لغو می‌کند.»

توافق اولیه اف سی بارسلونا و اونیکس

باشگاه اسپانیایی دو هفته پیش قرارداد خود را با بازار NFT اعلام کرد. این توکن قرار بود تصاویر و ویدئوهایی از تاریخ 122 ساله باشگاه بارسلونا باشد که در روز چهارشنبه 24 نوامبر جشن گرفته می شود.

قرار بود خوان لاپورتا، که در اوایل سال جاری ریاست باشگاه بارسلونا را برعهده گرفت و دیگر “اعضای کلیدی” این باشگاه در آن حضور داشته باشد.

این غول اسپانیایی به عنوان دومین باشگاه بزرگ اسپانیا و پس از رئال مادرید در رتبه دوم قرار دارد. Brand Finance که این ارزیابی را انجام داد اظهار داشت که بارسلونا ممکن است با جدایی مهاجم لیونل مسی – که کلکسیون NFT خود را دارد – برای پاریس سنت ژرمن در قراردادی که شامل NFT نیز می شود، سقوط کند.

فراتر از بارسلونا، تیم‌های ورزشی به استقبال دیوانگی NFT به‌عنوان وسیله‌ای برای افزایش درآمد بیشتر و بهبود تعامل با گروه‌ها ادامه داده‌اند. نه تنها باشگاه‌های فوتبال، بلکه باشگاه‌ها و بازیکنان حرفه‌ای بسکتبال، ستارگان کشتی و کیک بوکسینگ نیز NFT را به‌عنوان وسیله‌ای برای تعامل بهتر طرفداران پذیرفته‌اند.