منو سایت

بازی های اقتصاد سازی Next Earth چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

صنعت بازی های آنلاین در چند سال گذشته به طور مداوم توسعه یافته و شکوفا شده است. با دسترسی بیشتر افراد به رایانه و اینترنت ، ارتقاء جهانی فرآیندهای تجاری رخ داد. صنایع با بهترین استراتژی های آنلاین خود را از بقیه متمایز می کنند و مشاغل مختلف به صورت آنلاین حرکت می کنند و بازارهای متنوع دیجیتال را بررسی می کنند.

به طور مشابه ، این تحول تجاری منجر به نوآوری در بخش مالی نیز شد. ارزهای دیجیتالی مختلفی بر روی کره زمین به صورت رمزنگاری یا حتی توکن ها و سکه های دیگر ظاهر می شوند که می توان آنها را به صورت آنلاین به دست آورد و استفاده کرد.

Next Earth چگونه صنعت بازی های مجازی را بهبود می بخشد؟

از آنجا که اینترنت تقریباً به طور کامل همه زمینه های زندگی را تسخیر کرده است ، می توان انتظار داشت که پیشرفت های بیشتری در زمینه مشاغل مجازی صورت گیرد. بر اساس شبکه ETH ، Next Earth توسعه بازی های مجازی است و زمین را به عنوان یک دارایی مجازی برای خرید و فروش در یک بازار مجازی ارائه می دهد.

پلتفرم بلاک چین Next Earth برای شکل گیری یک اقتصاد مجازی طراحی شده است که می تواند جامعه ای از مالکان مجازی را حفظ کند و خود را در بخشهای مختلف و فعالیتهای مربوط به مالکیت زمین در یک سناریوی بازی ترکیب کند.

صنعت بازی های آنلاین از ارزهای مجازی استفاده می کند که حلقه بازی را اجرا می کنند. پاداش های بازی ممکن است به صورت سطوح ، XP ، رتبه بندی ها و غیره باشد. بنابراین ، گیمرها مجموعه کامل و مشخصات خود را در بازی ایجاد می کنند. بنابراین ، Next Earth می تواند به عنوان یک ارز موثر و مناسب تر در قالب توکنومیک عمل کند. همچنین ، استفاده از قراردادهای هوشمند به اجرای صاف و م theثرتر کل اکوسیستم کمک می کند.

استفاده از NFT ها به عنوان مجموعه های ارزشمند

NFT ها یک نوآوری قابل توجه در حوزه رمزنگاری هستند. از آنجا که برای ذخیره داده ها استفاده می شوند ، آنها همچنین نیروی مهمی در برابر مسائل مربوط به حق چاپ در صنایع مختلف هستند. آنها شفاف تر هستند و می توانند به عنوان کلکسیونی توسط سازمان های مختلف بازی استفاده شوند. آنها همچنین می توانند به راحتی با اقتصاد درون بازی معامله شوند.

گیمرها می توانند دارایی های بازی خود را در ازای پول واقعی بفروشند. این NFT ها حس منحصر به فردی را برای مجموعه ها ایجاد می کنند ، که سپس ترکیبی از تقاضا و عرضه را در بازار ایجاد می کند. این تقاضا سرانجام هیاهو در مورد NFT ها و ارزش آنها را نیز افزایش می دهد.

برنامه های پاداش Metaverse

Next Earth قصد دارد در تلاش برای ایجاد یک جامعه قوی به کمک کنندگان اولیه و پاداش دهندگان آن کمک کند. این کار را از طریق برنامه Metaverse خود انجام می دهد که پتانسیل رشد در آینده را دارد. اگرچه این بخش جدید است و چیزهای زیادی برای کاوش دارد ، اما قول می دهد به مصرف کنندگان خود کمک کند تا سود هنگفتی را به دست آورند.

Next Earth کاربران جدید و عمدتا گیمرها را جذب می کند تا اکوسیستم جدید و پیشرفته تری را از طریق برنامه Metaverse خود امتحان کنند و این برنامه ها با ارزشهای اصلی آن ارتباط تنگاتنگی دارد. برنامه های پیش بینی شده سوزاندن و ردیابی آن نیز راهی برای کمک به کاربران پلتفرم در بهترین حالت ممکن است.

Next Earth چگونه از طریق صنعت مجازی پایداری را تضمین می کند؟

زمین بعدی وعده می دهد که نقاط مهم پایداری و حفاظت از محیط زیست را در اکوسیستم خود ایجاد کند. امیدوارم این اقدام به بقیه بازار یادآوری کند که از عملیات مصرف بیش از حد انرژی خود آگاه باشند. درصد معینی از سود مستقیماً به برنامه های پایداری محیط زیست اختصاص می یابد.

Next Earth همچنین قصد دارد محدودیتی در استفاده بیش از حد از منابع و هدر رفتن غیر ضروری آنها ایجاد کند. صنعت مجازی این پتانسیل را دارد که تمام جعبه ها را برای اطمینان از پایداری محیطی بررسی کند. از این رو ، این همان چیزی است که جامعه Next Earth متعهد شده بود همانطور که در نقشه راه خود مشخص شده است انجام دهد.