منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بازی‌های درآمدزا به عنوان آینده صنعت بازی هستند

بازی‌های درآمدزا به عنوان آینده صنعت بازی هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; خرابی DR

  • صنعت بازی های آنلاین از طریق بازی های کسب درآمد مبتنی بر بلاک چین در حال تجربه یک تحول است.
  • به نظر می رسد این افزودنی گسترده به بازی های بلاک چین آینده صنعت بازی و تقویت پذیرش رمزنگاری است.

تحقیقات اخیر نشان می دهد که صنعت بازی سازی در پنج سال آینده شاهد افزایش بیش از 9 درصدی خواهد بود. طی چند سال گذشته، بازی‌های آنلاین افزایش چشمگیری داشته است که بخشی از محبوبیت آن به دلیل همه‌گیری COVID-19 است. بازی های بازی برای کسب درآمد پشت سر گذاشته نمی شوند و توجه بسیاری از علاقه مندان به بازی را به عنوان راهی برای جمع آوری سکه های بیشتر جلب می کنند.

دوره ای که بسیاری از افراد در قفل بودند منجر به افزایش قابل توجه تعداد بازی بازان در سطح جهان شد. علاوه بر این، نوآوری های رو به رشد در فناوری و اتصالات اینترنتی یک محرک اضافی برای صنعت همیشه در حال شکوفایی است. بازی های بازی برای کسب درآمد یک نوآوری چشم نواز برای صنعت بلاک چین و محرک احتمالی برای پذیرش گسترده آن است.

اگر با آنها آشنایی ندارید ، بازی های بازی برای کسب درآمد برای مشارکت شما پاداش جمع می کنند. علاوه بر این ، برخی از مسابقات دارای سهام بزرگی هستند و هیجان را افزایش می دهند. این بازی های مبتنی بر بلاک چین می تواند تغییری باشد که گیمرها منتظر آن بوده اند ، از جمله مزایای غیرمتمرکز ، مقیاس پذیری ، گنجاندن بی طرفانه.

نام های بزرگ در بازی های بازی برای کسب درآمد

هر علاقه‌مند به بازی ممکن است از نام‌های بزرگی که در فضای بازی برای کسب درآمد حضور دارند، آگاه باشند. یکی از این بازی‌های مبتنی بر بلاک‌چین، AxieInfinity است که از زمان راه‌اندازی خود توانسته بر لبان بسیاری از افراد باقی بماند. این بازی به شما امکان می دهد Axies را برای نبرد با هیولاهای دیگر بازی ضبط کنید. این گزینه هایی را برای بازی در برابر سایر بازیکنان یا بازی metaverse ارائه می دهد.

بازی مبتنی بر اتریوم با مدیریت بیش از 90000 ETH از تجارت درون بازی پیشرفت چشمگیری داشته است. علاوه بر این ، گرانترین Axie معامله شده بر روی پلتفرم به ارزش 300 ETH بود. در حال حاضر، روزانه بیش از 250 هزار بازیکن دارد.

نام های قابل توجه دیگر در این فضا عبارتند از Gods Unchained، Thunder Run، Decentraland،Sandbox، Block Farm Club ، Epic Hero ، به ذکر چند مورد. قابل ذکر است که بازی ها بیش از سرگرمی و درآمد ، فضایی برای توسعه دهندگان برای درک ایده های خود ارائه می دهند.

NFT ها نقش حیاتی ایفا می کنند

قابل ذکر است که NFT ها در مرکز عملکرد بازی بلاک چین قرار دارند. این توکن ها در درجه اول نشان دهنده موارد کمیاب است که بازیکنان در طول تجربه آنلاین خود جمع آوری می کنند. این عامل خود را به عنوان یک مزیت اضافه برای بازی های بازی برای کسب درآمد نشان می دهد زیرا شوق NFT ها هنوز ادامه دارد. همین دروازه‌ای برای پذیرش گسترده‌تر رمزارزها است، زیرا بسیاری از اهداف به دست آوردن هنرهای کمیاب NFT هستند.

با این وجود ، عاقلانه است که درک کنیم که ارزهای رمزنگاری شده نیز نقش مهمی در سیستم های پاداش و تجارت درون بازی ایفا می کنند. با این وجود ، غیر قابل انکار است که NFT ها کلید پیشرفت بازی های بلاک چین در صنعت رمزنگاری و بازی به طور کلی هستند.

همانطور که پیش می‌رود، گیمرهای آنلاین چیزهای بیشتری برای لذت بردن از این افزونه پررونق وجود دارد. علاوه بر این ، این فشارهایی است که اکثر شرکت های مبتنی بر بازی برای پذیرفتن فناوری بلاک چین نیاز دارند. تنها کاری که دنیای بلاک چین باید انجام دهد این است که منتظر نتایج مثبت بازی های بازی برای کسب درآمد باشید.