منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بازی‌های اسطوره‌ای 150 میلیون دلار بودجه سری C را افزایش داده است

بازی‌های اسطوره‌ای 150 میلیون دلار بودجه سری C را افزایش داده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • بازی های اسطوره ای 150 میلیون دلار تزریق سرمایه اضافی را تضمین کرده است. این شرکت بازی‌های رمزنگاری سرمایه‌های خود را از سری دورهای مالی اخیر خود جمع‌آوری کرد.
  • Andreessen Horowitz (A16z)، یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر دره سیلیکون (VC)، کنسرسیومی از سرمایه گذاران را در تامین مالی رهبری کرد. این صندوق‌های جدید شاهد بوده‌اند که بازی‌های اسطوره‌ای به وضعیت تک‌شاخ رسیده‌اند.

شرکت بازی سازی برجسته بلاک چین (BC)، Mythical Games، 150 میلیون دلار سرمایه جدید تزریق کرده است. این شرکت سرمایه را از دور تأمین مالی خود که به تازگی به پایان رسیده است، جمع آوری کرده است.

شرکت VC A16z کنسرسیومی از سرمایه گذاران را در جمع آوری وجوه رهبری کرد. سایر بازیکنان شامل D1 capital، The Raine Group و Redbird Capital بودند. دو صرافی رمزنگاری Binance و FTX نیز به این عمل پیوستند.

Mythical Games می‌گوید از این سرمایه‌ها برای افزایش عملیات خود استفاده خواهد کرد. بخشی از بودجه نیز صرف توسعه تیم می شود. همچنین از آنها برای تقویت تیم توسعه دهندگان NFT خود استفاده خواهد کرد.

این تزریق تازه سرمایه، مشخصات بازی های اسطوره ای را ارتقا می دهد. پس از تامین مالی، اکنون ارزش آن به 1.25 میلیارد دلار رسیده است. به نوبه خود، آن را به عنوان آرزوی Unicorn به دست آورده است.

تا به امروز، Mythical بیش از 270 میلیون دلار سرمایه جذب کرده است. امسال 225 میلیون دلار از این سرمایه ها را جمع آوری کرده است. علاوه بر این، دور سری C از سری B پیروی می کند که در ژوئن به پایان رسید.

Mythical Games سال پرکاری را پشت سر گذاشته است

شرکت بازی BC امسال شلوغ بوده است. این به کاربران این امکان را می داد تا به بازی Blankos Block Party (BBP) خود دسترسی زودهنگام داشته باشند. بازی چند نفره بر سرپرستی مجموعه ای از Blankos تاکید دارد.

این Blankos ها اسباب بازی های وینیل مجازی هستند که به عنوان NFT ارائه می شوند. بازیکنان می توانند از Mythical Marketplace برای معامله این دارایی ها با پول نقد استفاده کنند.

علاوه بر این، Mythical استفاده از دو پلتفرم حیاتی خود را باز می کند. توسعه دهندگان دیگر نه تنها به بازار آن، بلکه به موتور اقتصادی اسطوره ای نیز دسترسی خواهند داشت.

در راستای این توسعه، این شرکت اولین دسته از توسعه دهندگان شریک خود را منتشر کرد. از طریق این مشارکت، بودجه توسعه سه پروژه P2E را تامین خواهد کرد.

Mythical Platform میزبان تمامی این سه بازی خواهد بود. این پلتفرم با EOSIO BC و بنابراین ماشین مجازی اتریوم سازگار است.

اولین مورد از این ها یک بازی استراتژیک اکشن تولید شده توسط بازی های انتزاعی است. سپس یک بازی مسابقه ای از استبل Creative Mobile وجود دارد.

در نهایت، یک بازی کارتی تجارت مجازی توسط آزمایشگاه CCG وجود خواهد داشت. Mythical خدمات فنی و مشاوره ای را برای کمک به پیشرفت پروژه ها ارائه می دهد.

علایق ارز دیجیتال A16z

A16z در حال افزایش سرمایه گذاری در سرمایه گذاری های نوپا در بازی های BC است. ماه گذشته، همچنین سرمایه‌گذار اصلی در طرح افزایش سرمایه مشابه برای Axie infinity بود.

دور تامین مالی Axie Infinity به 152 میلیون دلار رسید. مجدداً، ارزش خود را به 3 میلیارد دلار رساند و جایگاه خود را در بین پلتفرم های برتر بازی BC تثبیت کرد. در آگوست 2020، A16z همچنین در مرکز تامین مالی 4.6 میلیون دلاری برای بازی های صنفی بازده بود.

در جولای امسال، A16z دوباره در آن حضور داشت. این بار، یک دور مالی سری B را برای Opensea رهبری کرد. آن دور 100 میلیون دلار برای بازار برتر توکن های غیرقابل تعویض جمع آوری کرد.

A16z یک شرکت VC مستقر در کالیفرنیا است که در سال 2009 تأسیس شد. از کارآفرینان نوپا در فضای فناوری پشتیبانی می کند. این شرکت نه تنها در بذر، بلکه در شرکت های فناوری پیشرفته نیز سرمایه گذاری می کند.

علاوه بر رمزنگاری، بخش‌های زیادی از جمله فین‌تک، مصرف‌کننده و مراقبت‌های بهداشتی را نیز در اختیار دارد. اصل راهنمای شرکت احترام به کارآفرین و فرآیند ایجاد شرکت است.