منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بازار خرس شدیدتر به Gemini ضربه می زند زیرا کارمندان بیشتری را اخراج می کند

بازار خرس شدیدتر به Gemini ضربه می زند زیرا کارمندان بیشتری را اخراج می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در میان بازار نزولی، صرافی محبوب ارزهای دیجیتال و متولی Gemini گزارش شده است که کارکنان بیشتری را اخراج کرده است. TechCrunch روز دوشنبه گزارش داد، یک منبع نزدیک به شرکت ادعا کرد که به دلیل طرح موسوم به “کاهش شدید هزینه” صرافی، در روزهای آینده کاهش بیشتری وجود خواهد داشت.

جمینی 800 کارمند را هدف قرار داده است

در اوایل ماه ژوئن، صرافی ارزهای دیجیتال متعلق به Winklevoss حدود 10 درصد از نیروی کار خود را به دلیل “شرایط آشفته بازار” اخراج کرد، که بنیانگذاران، کامرون و تایلر گفتند که “احتمالاً برای مدتی ادامه خواهد داشت.”

به گفته منبع، در این دور، شرکت حدود 7 درصد یا 68 نفر را اخراج کرد. با این حال، Gemini هنوز تعداد دقیق کارکنان اخراج شده در این هفته را فاش نکرده است.

این منبع به سندی اشاره کرد که هفته گذشته در اطراف دفتر به اشتراک گذاشته شد که طرح مبادله “کاهش شدید هزینه ها” را نشان می داد. این سند نشان داد که جمینی قصد دارد نیروی کار جهانی خود را از 950 کارمند در آن زمان به 800 کارمند کاهش دهد، به این معنی که ممکن است در هفته ها یا ماه های آینده افراد بیشتری را اخراج کند.

توجه من به این امر رسیده است که حداقل یکی از اعضای تیم فکر می کند که ایده خوبی است که بخشی از برنامه عملیاتی فناوری خود را در یک وب سایت شخص ثالث (Blind) پست کند. […] اگر اطلاعات شرکت را درز می‌کنید، سطح آگاهی و احترام پایینی را نسبت به اعضای تیم خود نشان می‌دهید که از فضای باز ما در اینجا ایجاد و تقویت می‌کنند بسیار سود می‌برند.

کامرون وینکلووس.

BlockFi به کارمندان 10 هفته پرداختی برای ترک پیشنهاد می دهد

جمینی تنها شرکت ارزهای دیجیتال نیست که تحت فشار این بازار نزولی قرار دارد. چندین شرکت بزرگ دیگر از جمله Coinbase، Crypto.com و غیره همگی نیروی کار خود را کاهش داده اند.

اخیراً، شرکت وام دهنده ارزهای دیجیتال BlockFi برنامه متفاوتی را معرفی کرده است تا کارمندان خود را قادر سازد تا به طور داوطلبانه از شرکت خارج شوند. این شرکت اکنون برای هر کارمندی که استعفا می دهد، متعهد می شود که “10 هفته مرخصی با حقوق و 10 هفته بیمه درمانی ادامه دهد”.