منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بارکلیز برای خرید سهام 2 میلیارد دلاری شرکت رمزنگاری مس

بارکلیز برای خرید سهام 2 میلیارد دلاری شرکت رمزنگاری مس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اعتماد سرمایه گذاران در بازار کریپتو بهبود اندکی داشته است زیرا روند مثبتی مشاهده می شود. این تغییرات منجر به برنامه ریزی برای خرید سهام از Barclays، یک بانک بریتانیایی شده است. اسکای نیوز جزئیات برنامه های سرمایه گذاری خود در حوزه ارزهای دیجیتال را فاش کرده است. هفته گذشته گزارش جدیدی از تحلیلگران ارشد مالی ایالات متحده نشان داد که زمستان برای ارزهای دیجیتال ممکن است به پایان برسد. نتیجه به شکل افزایش سرمایه گذاری از سوی شرکت های شرکتی برای بهره مندی از مزایای آن است.

بریتانیا برنامه هایی برای تضمین محیطی مناسب برای سرمایه گذاران و شرکت های رمزنگاری از طریق مقررات دوستانه دارد. همانطور که این برنامه ها در حال انجام است، سرمایه گذاران برای استفاده از این وضعیت هجوم آورده اند. سرمایه گذاری بارکلیز بخشی از این اقدام برای استفاده از فرصت های رو به رشد بازار است.

در اینجا مروری کوتاه بر برنامه‌های بارکلیز برای سرمایه‌گذاری در مس و چگونگی سود آن برای دومی است.

کاهش در بازار و تصمیم بارکلیز

بازار جهانی کریپتو از مارس 2022 با بدتر شدن وضعیت ژئوپلیتیکی شاهد کاهش ارزش بود. تغییرات در بازار منجر به ضرر مبالغ هنگفتی برای شرکت‌های مختلف شد. اینها منجر به شکست نامهای بزرگی مانند 3 Arrows Capital، Voyager، Celsius و غیره شد. اما از آنجایی که بازار شروع به بهبودی کرده است، سرمایه گذاران می خواهند از آن برای سود استفاده کنند.

بارکلیز نیز تصمیم گرفته است که نقش خود را ایفا کند و از این فرصت استفاده کند. مزایا و معایب سرمایه گذاری در کریپتو را در نظر گرفته است و قرار است تا چند روز دیگر این معامله را نهایی کند. طبق اخبار فاش شده توسط اسکای نیوز، این شرکت قصد دارد به دور سرمایه گذاری با سایر سرمایه گذاران برای شرکت کریپتو Copper بپیوندد.

در مقایسه با سایر شرکت‌ها، انتظار می‌رود که بارکلیز مبلغ کمی را در اختیار داشته باشد. پیش‌بینی می‌شود سرمایه‌گذاری چند میلیون دلار باشد. مس قصد دارد 500 میلیون دلار برای نیازهای خود جمع آوری کند. برنامه هایی برای ارزش گذاری به میلیاردها دلار داشت اما به دلیل مسائل نظارتی نتوانست این کار را انجام دهد. دورهای تأمین مالی آن در چند ماه گذشته ادامه داشته است زیرا دوره های تأمین مالی سری A و سری B را اجرا کرده است.

تأثیرات سرمایه گذاری بانک ها در ارزهای دیجیتال

بانک‌ها نسبت به سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال بی‌میل هستند. دلیل اصلی آن نوسانات بازار است که سرمایه گذاران را در چند ماه اخیر تحت تاثیر قرار داده است. این وضعیت در ایالات متحده بهبود یافت زیرا جی پی مورگان و دیگران در این زمینه ابتکار عمل کردند. Barclays یک محصول جدید به بازار بریتانیا است که اعتماد سرمایه گذاران را افزایش می دهد. مس، یک شرکت رمزنگاری، در سال 2018 تأسیس شد و خدماتی مانند نگهداری سرمایه گذاران نهادی، تسویه حساب و خدمات کارگزاری اصلی را ارائه می دهد.

مس به عنوان سرمایه گذار نام های مشهوری دارد که از جمله آنها می توان به صدراعظم سابق بریتانیا، فیلیپ هاموند اشاره کرد. اگرچه دورهای تأمین مالی در یک سال چالش برانگیز ادامه یافته است، به نظر می رسد مس بازدهی سرمایه گذاری امیدوارکننده ای را ارائه می دهد. شروع سال 2022 برای سرمایه گذاری های رمزنگاری نسبتاً بهتر بود زیرا آنها در سه ماهه اول 9.85 میلیارد دلار داشتند.

از آن زمان وخامت بازار را فراگرفته و منجر به رکود شدید شد. این تغییر در سه ماهه دوم با افزایش بودجه صورت گرفت و منجر به افزایش آن به 6.76 میلیارد دلار تا ژوئن شد. هنوز مشخص نیست که مس در آخرین دور چقدر می تواند افزایش یابد. تاثیر سرمایه گذاری بارکلیز در این شرکت را نمی توان کم اهمیت جلوه داد زیرا پیامدهای گسترده ای خواهد داشت.

نتیجه

شرکت کریپتو Copper قصد دارد دور جمع‌آوری سرمایه خود را در روزهای آینده از سر بگیرد. به گفته منابع، بانک بریتانیایی بارکلیز قصد دارد نقش خود را در تامین مالی ایفا کند. “چند میلیون دلار” در شرکت مذکور سرمایه گذاری خواهد کرد. این تاثیری بر بازار خواهد داشت و اعتماد سرمایه گذاران به ارزهای دیجیتال را تقویت می کند. جزئیات کامل سرمایه گذاری هنوز در دسترس نیست.