منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بابل فاینانس با بودجه 80 میلیون دلاری به ارزش 2 میلیارد دلاری رسیده است

بابل فاینانس با بودجه 80 میلیون دلاری به ارزش 2 میلیارد دلاری رسیده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

با وجود نوسانات اخیر در قیمت ارزهای دیجیتال، به نظر می رسد بسیاری از سرمایه گذاران بزرگ نگران نیستند. توسعه Babel Finance که طیف وسیعی از محصولات مالی رمزنگاری شده را برای موسسات ارائه می‌کند، ممکن است نشان‌دهنده این باشد که چگونه بانک‌ها، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و سایر سرمایه‌گذاران سنتی دسته جدید دارایی‌های دیجیتال را اتخاذ می‌کنند.

بابل فایننس با بودجه 80 میلیون دلاری سری B به وضعیت اسب شاخدار دست یافت

پس از جمع آوری 80 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری که ارزش شرکت خدمات مالی کریپتو را به 2 میلیارد دلار رساند، بابل فاینانس تبدیل به یک تک شاخ شد. Babel Finance یک استارت آپ بیت کوین مستقر در هنگ کنگ است که خدمات وام و تجارت را به سرمایه گذاران بزرگ ارائه می دهد.

Babel Finance یک جمع آوری کمک مالی 80 میلیون دلاری را تکمیل کرده است و آن را به یکی از با ارزش ترین مشاغل خدمات مالی ارز دیجیتال در بخش خدمات سازمانی تبدیل کرده است. Babel Finance بزرگ‌ترین ارائه‌دهنده خدمات مالی کریپتو در جهان است.

این دور توسط سرمایه گذاران موجود، Dragonfly Capital و BAI Capital و سرمایه گذاران جدید، Jeneration Capital و 10T Holdings هدایت شد. شرکت‌کنندگان دیگر عبارتند از Circle Ventures و چندین دفتر خانوادگی از منطقه آسیا و اقیانوسیه.

Babel Finance که به تازگی پول نقد دریافت کرده است، قصد دارد در سطح بین المللی به ویژه در بریتانیا، آمریکای لاتین و آمریکای شمالی رشد کند. برای این منظور، این شرکت به دنبال افزایش دو برابری کارکنان فعلی خود با حدود 200 نفر است.

Babel Finance یک ارائه دهنده خدمات بزرگ به بانک ها در بازار مالی کریپتو است. این شرکت بر روی BTC، ETH و استیبل کوین ها تمرکز دارد و به گروه کوچکی از حدود 500 مشتری خدمات ارائه می دهد.

در سه ماهه سوم سال 2021، بابل فاینانس بیش از 3 میلیارد دلار بدهی وام داشت. همچنین به صورت ماهانه 800 میلیون دلار اوراق مشتقه داد و ستد کرد. در نهایت، بیش از 20 میلیارد دلار در محصولات آپشن ایجاد و مبادله کرد.

عملیات عمده این شرکت وام دهی و تجارت کریپتو است که بر ارائه خدمات به مشتریان نهادی، مانند موسسات بومی ارزهای دیجیتال، موسسات مالی سنتی مانند بانک ها و صندوق های سرمایه گذاری، و سرمایه گذاران معتبر و دفاتر خانوادگی با ارزش خالص فوق العاده بالا تمرکز دارد.

Babel Finance در سال 2018 تأسیس شد و به ایجاد زیرساخت خدمات مالی رمزنگاری، تبدیل شدن به یک شرکت کننده و سازنده مهم در بازار نرخ بهره مالی و ارز دیجیتال و بازار معاملات مشتقات اختصاص دارد.

مشتریان در سراسر جهان از جمله در آسیا، استرالیا، آفریقا و آمریکای لاتین یافت می شوند. آسیا بیش از 50 درصد از درآمد این شرکت را تشکیل می دهد. این کسب و کار در ماه مه گذشته 40 میلیون دلار سرمایه در سری A جمع آوری کرد. در حالی که Babel از افشای ارزش خود پس از دور سری A خودداری کرد، Dealroom ارزش آن را 240 دلار تخمین زد.

شرکت‌های کریپتو از وضعیت فعلی بازار بی‌خبر هستند

بازار کریپتوکارنسی بی‌ثبات است و فشار بیشتری را بر مدیران دارایی مانند بابل وارد می‌کند تا بودجه متعادلی را حفظ کنند. به گفته بنیانگذار، منبع تامین مالی بابل دارایی ها و “منابع مالی نهادی جهانی” است.

فروپاشی اخیر استیبل کوین با پشتوانه لونا و UST هیچ تأثیری بر عملیات بابل نداشت، زیرا هیچ دارایی مربوط به ارزها را در اختیار ندارد و فعالیت های خود را به بیت کوین، اترها و تعداد انگشت شماری استیبل کوین محدود می کند.

وقتی از وانگ، یکی از بنیانگذاران Babel در مورد تأثیر رکود بازار بر تجارت آنها سؤال شد، گفت که تأمین مالی نشان دهنده اعتماد سرمایه گذاران به شرکت است. سرمایه گذاران نهادی معمولاً سرمایه گذاران بلندمدت هستند. بنابراین، بازار نزولی ممکن است امکاناتی را برای آنها فراهم کند.

برخلاف دیگر شرکت‌های ارز دیجیتال با جیب عمیق، بابل اکنون سرمایه‌گذاری‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر خود را در شرکت‌های رو به رشد انجام می‌دهد. از سال 2020، در بیش از ده شرکت که در ارزهای رمزنگاری شده، کارگزاری و تجارت، و امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) تخصص دارند، سرمایه گذاری کرده است، اگرچه مشخص نکرد که کدام یک.

بابل دارای مجوزهای لوکزامبورگ، هنگ کنگ و بریتانیا برای “شرکت های مربوطه” است و با مقامات سنگاپور، ایالات متحده، استرالیا، دبی و هنگ کنگ برای دریافت مجوزهای بیشتر همکاری می کند. این یکی از بسیاری از شرکت‌های رمزنگاری است که اخیراً در سنگاپور حضور پیدا کرده است و در حال رقابت با هنگ کنگ برای تبدیل شدن به پیوند ارزهای دیجیتال آسیا است.

علیرغم شرایط نامطلوب بازار، شرکت های رمزنگاری منصرف نشده اند. اکثر مدیران کریپتو به اهداف خود و خوشبین به آینده ارزهای رمزنگاری شده ادامه می دهند. سایر کسب و کارها در این بخش به این موضوع توجه کردند. در سال 2022، سرمایه گذاران رمزارز سال پر چالشی را پشت سر گذاشتند. با این حال، با در اختیار داشتن تیمی مانند Babel Finance، پتانسیل بلندمدت فناوری بلاک چین بدون تغییر باقی می ماند.

بازار نزولی نه تنها به گرد هم آوردن شرکت‌های اوراق بهادار کمک کرده است، بلکه فرصتی برای رشد برخی کسب‌وکارها فراهم کرده است. از زمان رکود بازار، Bebel Finance شاهد افزایش در صنعت بوده است. اکنون نسبت به قبل، علاقه بیشتری به ارزهای دیجیتال وجود دارد.

علیرغم این واقعیت که بازار در حال حاضر خصمانه است، به نظر می رسد که ارزهای دیجیتال دوام خواهند آورد. تنها زمان نشان خواهد داد که آینده این بخش تجاری در حال توسعه چه خواهد بود. بیانیه ای که نماینده این شرکت کریپتو ارائه کرد، رفتار آرام و خوش بینی آنها را نسبت به آینده ارزهای دیجیتال حتی در بحبوحه افت بازار فعلی نشان می دهد که پیش بینی می شد فرصت های عالی را فراهم کند.