منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • این مدیر صندوق معتقد است اتریوم برای سقوط دیگری آماده شده است

این مدیر صندوق معتقد است اتریوم برای سقوط دیگری آماده شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین سقوط اتریوم باعث وحشت سرمایه گذاران در سراسر بازار شد، به ویژه زمانی که دومین ارز دیجیتال بزرگ در بازار به زیر مرز 1000 دلار رسید. با این حال، سایر سرمایه گذاران احساس می کنند ETH هنوز به کف خود نرسیده است و بازار باید برای کاهش دیگری آماده شود.

دانیل چئونگ، یکی از بنیانگذاران صندوق پانجی، فکر می‌کند که بدترین ماه‌ها برای ارزهای دیجیتال می‌تواند جولای یا آگوست باشد. از آنجایی که بخش دارایی دیجیتال از حرکات کلان مانند تورم پیروی می کند، همانطور که مدیر صندوق می گوید، بازار در حال حاضر در حالت “تجارت کلان” است.

با توجه به افزایش تندخویی فدرال رزرو و داده‌های تورم غیرعادی بالا، معاملات اخیر اتریوم با همبستگی 0.8 نسبت به نزدک نشان می‌دهد که ارز دیجیتال عملاً الگوهای موجود در بازارهای سنتی را منعکس می‌کند. بعید است که این الگوها در ماه های آینده معکوس شوند.

چونگ برجسته می کند دو عامل اصلی که قیمت سهام را به عنوان درآمدهای آتی و مضربی از آنچه که مایلید برای آن درآمد در آینده بپردازید تعیین می کند. علاوه بر این، با توجه به افزایش انتظارات نرخ بهره، فشرده سازی چندگانه سهم عمده ای در کاهش اخیر قیمت سهام داشته است که شاهد آن بوده ایم.

آینده اتریوم

مراحل اولیه بازنگری کاهش درآمد تازه در حال انجام است. او اضافه می‌کند که چون این شرایط بازاری است که سرمایه‌گذاران بسیار کمی آن را تجربه کرده‌اند، احتمالاً در ماه‌های آینده موارد بیشتری از بازنگری درآمدهای پایین‌تر وجود خواهد داشت.

صندوق‌های سرمایه‌گذاری متقابل و تحلیلگران صندوق‌های تامینی که من با آنها صحبت می‌کنم در رکود کامل قیمت‌گذاری نکرده‌اند، اگرچه تعداد کمی از آنها این کار را خواهند کرد. انجام این کار یک تصمیم حرفه ای دشوار خواهد بود.

Cheung در ادامه خاطرنشان می کند که این احتمال وجود دارد که اتریوم اهرمی داشته باشد و روی Nasdaq شرط بندی شود. این بدان معنی است که سرمایه گذاران می توانند از طریق یک ارز دیجیتال که تقریباً دقیقاً حرکت آنها را در بازار تقلید می کند، به بازار سنتی دسترسی داشته باشند.

چونگ فکر می‌کند زمانی که بازارها فشار ناشی از افزایش نرخ‌ها، ادامه فشار ناشی از تورم و حتی یک رکود بالقوه را تجربه کنند، اتر به دلیل همبستگی قوی از نزدک پیروی خواهد کرد.

این بازار از زمان اوج خود در سال 2008، 45 درصد از ارزش خود را از دست داده است و در حال حاضر تقریباً 30 درصد از آخرین ATH خود کاهش یافته است. این امر باعث می شود که یکی از بنیانگذاران صندوق احساس کند که هنوز پتانسیل قابل توجهی برای کاهش در ماه های آینده یا پس از افزایش نرخ بهره وجود دارد.

در زمان انتشار، ارزش اتریوم در 24 ساعت گذشته حدود 1 درصد کاهش یافت و با قیمت 1130 دلار معامله شد.