منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • این ایالت ایالات متحده اکنون پرداخت مالیات را به صورت رمزنگاری می پذیرد

این ایالت ایالات متحده اکنون پرداخت مالیات را به صورت رمزنگاری می پذیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ایالت کلرادو ایالات متحده اعلام کرده است که ساکنان این شهر که مایل به پرداخت مالیات خود در دارایی های دیجیتال هستند اکنون آماده انجام این کار هستند. طبق اعلامیه روز دوشنبه فرماندار جرد پولیس، کاربران می توانند از گزینه کریپتو در وب سایت وزارت درآمد برای پرداخت مالیات خود استفاده کنند. ایالت های ایالات متحده همچنین از یک هاب رمزنگاری که توسط PayPal تهیه شده است برای دریافت پرداخت ها استفاده کرده اند. با این حال، ساکنان باید یک دلار هزینه برای هزینه ها بپردازند در حالی که هنوز 1.83٪ از مالیات را می پردازند.

ایالت ایالات متحده با هاب رمزنگاری پی پال همکاری کرد

ایالت ایالات متحده همچنین تصریح کرده است که ساکنانی که می خواهند این روش را برای پرداخت مالیات خود اعمال کنند، باید این کار را از طریق حساب های مرتبط با نام خود انجام دهند و در عین حال فقط از یک دارایی دیجیتال استفاده کنند. با این به‌روزرسانی، کسب‌وکارها هنوز مجاز به پرداخت مالیات با دارایی‌های دیجیتال نیستند، زیرا به‌روزرسانی دیگری که شامل آن‌ها می‌شود ممکن است قبل از پایان سال منتشر شود. در این اطلاعیه ادعا شده است که اگرچه پرداخت ها در روز انجام آنها انجام می شود، اما مدتی طول می کشد تا نقل و انتقالات منعکس شود. هنگامی که پرداخت در دارایی دیجیتال انجام می شود، به طور خودکار به پول نقد تبدیل می شود و به نام ساکن به سیستم پرداخت می شود.

فرماندار پولیس از حامیان صریح رمزارزها بوده است

این اقدام در اوایل سال جاری پس از اعلام فرماندار پولیس مبنی بر اینکه ایالت ایالات متحده مشتاقانه منتظر اجرای این طرح است، اشاره شد. فرماندار در واکنش خود به این به روز رسانی اشاره کرد که این تنها راهی برای ایالات متحده است تا نشان دهد که آنها همیشه راه هایی را برای سهولت پرداخت به ساکنان از طریق فناوری های در حال تغییر ارائه می دهند. پولیس مدتی است که طرفدار دارایی های دیجیتال بوده و از این هدف در سراسر ایالت دفاع کرده است. زمانی که او هنوز در خانه نمایندگان بود، پولیس در حمایت از فضای دارایی دیجیتال بسیار پر سر و صدا بود و در عین حال یکی از اولین اعضایی بود که گروه بلاک چین کنگره را راه اندازی کرد.

قبل از کلرادو، ایالت های ایالات متحده مدتی قبل با این ایده دست و پنجه نرم می کردند. یکی از معدود موارد اوهایو بود که این سرویس را در سال 2018 عرضه کرد اما به دلیل برخی مشکلات قانونی مجبور شد آن را متوقف کند. ایالت های دیگر مانند نیوهمپشایر، آریزونا و جورجیا نیز یکی دو مورد را در مورد دارایی های دیجیتال امتحان کرده اند. گذشته از این، ایالت‌های بیشتری در ایالات متحده وجود داشته‌اند که برای کارگران کریپتو شغل ایجاد کرده‌اند و دنور در سال گذشته رتبه اول را در این موقعیت کسب کرده است.