منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • این استارتاپ بانکی قرار است به اولین بانک بیمه شده FDIC تبدیل شود که خدمات کریپتو ارائه می کند

این استارتاپ بانکی قرار است به اولین بانک بیمه شده FDIC تبدیل شود که خدمات کریپتو ارائه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

روز چهارشنبه، LevelField جاه طلبی خود را برای تبدیل شدن به اولین بانک بیمه شده توسط شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) اعلام کرد که پس از خرید بانک برلینگ، خدمات دارایی دیجیتال را ارائه می دهد. آنها نه تنها خدمات بانکداری سنتی را از طریق این موسسه خدمات کامل ارائه می کنند، بلکه گزینه های مرتبط با ارزهای دیجیتال را نیز ارائه می دهند. اگرچه هنوز هیچ جزئیات مالی از خرید بانک برلینگ منتشر نشده است، اما انتظار می‌رود که تمام تاییدیه‌های نظارتی و اسناد قبل از پایان سال جاری به نتیجه برسد.

LevelField می تواند به زودی اولین موسسه مالی بیمه شده FDIC باشد که خدمات مرتبط با ارزهای دیجیتال را ارائه می دهد. با این حال، این نشان نمی دهد که سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال ایمن تر خواهد شد. در حالی که سپرده‌های بانک‌های تحت حمایت FDIC در صورت ورشکستگی بانک تا سقف 250000 دلار محافظت می‌شوند، FDIC هنوز سرمایه‌گذاری‌های انجام شده در محصولات ارزهای دیجیتال را بیمه نکرده است.

به عنوان بخشی از این خرید، تیم مدیریت ارشد بانک برلینگ در هیئت مدیره باقی خواهد ماند و با مدیران فعلی LevelField همکاری خواهد کرد تا تجارت خود را در سراسر کشور توسعه دهند. LevelField از دیگر شرکت‌های مالی بزرگ مانند بانک آمریکا، گلدمن ساکس و USAA پیروی می‌کند که همگی اخیراً ارزهای دیجیتال را پذیرفته‌اند.