منو سایت

ایلان ماسک مجدداً از Dogecoin حمایت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

رئیس و میلیاردر تسلا، ایلان ماسک، در رسانه های اجتماعی حمایت خود را از سکه میم، Dogecoin تکرار کرده است. مدیر عامل اسپیس ایکس در آخرین پست خود به طور عینی خاطرنشان کرد که در هر زمانی که بخواهد به این توکن کمک خواهد کرد. ایلان ماسک علیرغم اینکه هنوز درگیر یک حماسه قضایی بود که این هفته مورد توجه رسانه ها قرار گرفت، به این موضوع اشاره کرد.

ایلان ماسک این شکایت را نادیده می گیرد

ایلان ماسک، همراه با شرکتش تسلا و اسپیس ایکس، دریافت کننده یک دعوای دسته جمعی بودند که در آن شاکیان 258 میلیارد دلار غرامت درخواست کردند. شاکیان ذکر کردند که ماسک از Dogecoin برای اجرای یک طرح Ponzi استفاده کرده است. شاکیان در کنار پرداخت غرامت، از دادگاه نیز درخواست کردند تا تجارت ژتون ها را طبق قانون قمار کشور برقرار کند. با این حال، اعضای انجمن کریپتو رد شده اند و اکثر آنها این دعوا را اتلاف وقت می دانند.

ایلان ماسک نیز در مورد این دعوی متزلزل نیست و ظاهراً دور دیگری از عشق گسترده به دارایی دیجیتال را از زمان انتشار خبر شکایت نشان می دهد. دیروز، خالق توکن راه‌هایی را توصیه کرد که کاربران بتوانند موارد استفاده را به توکن جذب کنند، غیر از هیاهویی که از جامعه دریافت می‌کند. ماسک در بخش نظرات خود از این ادعا حمایت کرد و افزود که باید توکن را بیشتر به یک ارز تبدیل کنند تا توکن.

بازار کریپتو در حال بهبود پس از سقوط

ماسک پس از ایجاد یک روش پرداخت که باعث می‌شود شرکت‌هایش این توکن را بپذیرند، پیشتاز انتقال Dogecoin به جهان بوده است. با این حال، بازیگران بدخواه سعی کرده اند رئیس تسلا را برای کسب درآمد درگیر کنند. برخی از این افراد از فناوری برای ساختن ویدیویی از ایلان ماسک در حال تبلیغ توکن‌های جدید در بازار استفاده می‌کنند. اکثر این توکن ها کلاهبرداری برای فریب سرمایه گذاران هستند.

ایلان ماسک همچنین توجه کاربران را به ویدیوی جعلی جلب کرده است که نشان می‌دهد او در یک سخنرانی TED در مورد یک توکن جدید صحبت می‌کند. در این ویدئو، رئیس تسلا به کاربران گفت که در پلتفرمی سرمایه گذاری کنند که سود بیش از 30 درصدی برای آنها به همراه داشته باشد. رئیس تسلا همچنین اشاره کرده است که با ادامه ثبت افت شدید بازار، دارایی‌های دیجیتال بیشتری را خریداری خواهد کرد. در حال حاضر، Dogecoin 5.77 درصد افزایش یافته است، در 24 ساعت گذشته با قیمت 0.0574 دلار معامله می شود. این ناشی از اخیر است نظرات او در پاسخ به توئیت روز پدرش گفت.