منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ایلان ماسک توییتر را به دلیل کلاهبرداری به دادگاه کشاند

ایلان ماسک توییتر را به دلیل کلاهبرداری به دادگاه کشاند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ایلان ماسک در شکایتی که علیه این شرکت تنظیم کرده است، اتهاماتی را در حد تقلب علیه توییتر مطرح کرده است. این دعوی یک دادخواست متقابل است که در آن میلیاردر از دادگاه می‌خواهد تا فعالیت‌های کلاهبرداری از سوی شرکت میکروبلاگینگ را بررسی کند. پیش از این، توییتر ماسک را به دادگاه کشانده بود زیرا او از تلاش خود برای تصاحب شرکت در معامله ای به ارزش 44 میلیارد دلار پس از توافقی که قبلاً انجام شده بود، عقب نشینی کرد.

ایلان ماسک مدعی است که توییتر ارقام را نادرست معرفی کرده است

در جزییات شکایت، میلیاردر ادعا می کند که دلیل عقب نشینی از معامله قبلی توافق شده با این شرکت بر اساس فعالیت های متقلبانه بوده است. دعوای متقابل متوجه می‌شود که این شرکت جزئیاتی را در مورد وضعیت پلتفرم در میان معیارهای دیگر مورد استفاده برای تعیین تعداد کاربرانی که تاکنون وارد کرده‌اند، ارائه می‌کند.

ماسک در ادعاهای خود گفت که توییتر با تعداد کل حساب‌های جعلی در این پلتفرم ارائه نشده است. از طرف خود، ایلان ماسک احساس می کند که شرکت از این تاکتیک برای فریب دادن آنها با افزایش چشم اندازهای شرکت در فروش استفاده می کند. این روش باعث می‌شود که این شرکت تعداد زیادی کاربر فعال بالقوه را فراهم کند، از جمله هر کسی که با استفاده از هر وسیله‌ای در یک روز به پلتفرم دسترسی داشته باشد.

توییتر احضاریه ای به بایننس صادر می کند

دعوای متقابل ادعا کرد که بعد از اینکه همه طرف‌ها با ادغام امضا شده موافق بودند، ایلان ماسک به مسائل جدی نزدیک به حقایقی که در طول جلسه ارائه شده بود، پی برد. در حالی که توییتر همچنان از دادگاه می خواهد که به نفع خود رای دهد و به ماسک دستور دهد تا توافق را رعایت کند، میلیاردر از دادگاه می خواهد که به دلیل ناکارآمدی این معامله را لغو کند. در بحث خود بر سر ادعاهای ماسک، این شرکت خاطرنشان کرد که این میلیاردر در حالی که بر سر چندین جنبه از سیستم تبلیغاتی شرکت بحث می کرد، شماره ای را انتخاب کرد که فکر می کرد مناسب است.

با این حال، شرکت میکروبلاگینگ احضاریه ای را برای بایننس و بسیاری از شرکت های دیگر صادر کرده است که می توانند در این خرید کمک کنند. چند ماه پیش، ایلان ماسک اعلام کرد که پس از یک دور سرمایه گذاری شامل بیش از 15 شرکت که بایننس بخشی از آن بود، شرکت را خریداری می کند. این قرارداد هفته ها پیش پس از اینکه مدیرعامل تسلا استدلال کرد که این شرکت به پایان قرارداد خود عمل نکرده است، فسخ شد. طبق وکالت قانونی ماسک، توییتر بیش از 5 درصد از کاربران فعال روزانه خود را به عنوان ربات دارد.