منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ایلان ماسک بر حمایت خود از DOGE تاکید می کند

ایلان ماسک بر حمایت خود از DOGE تاکید می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در یک مناسبت جدید، ایلان ماسک پس از اینکه حمایت خود را از بازار ارزهای دیجیتال نشان داد، اما نه با بیت کوین، بلکه با یک توکن متفاوت، یک روند است. ماسک کل سال 2021 را صرف حمایت از بیت کوین کرد و حتی توکن های زیادی خرید. با این حال، با کاهش قیمت بیت کوین و مشکلات استخراج مجازی، ماسک تصمیم گرفت وجوه خود را در بیت کوین نقد کند.

در حالی که حدود هشت ماه ناشناس در مورد تجارت کریپتو باقی مانده است، ماسک دوباره ظاهر می شود و می گوید هنوز از Dogecoin پشتیبانی می کند. این خبر می‌تواند برای بازار مجازی مرتبط باشد، زیرا می‌دانیم که ایلان ماسک در افزایش و از دست دادن ارزش بیت‌کوین بین سال‌های 2021-2022 مقصر بوده است.

DogeFather برمی گردد

الون ماسک

بعد از تمجید از عملکرد دوج، ایلان ماسک دوباره در کانون توجه قرار گرفت. به همین ترتیب، ماسک گفت که DOGE پتانسیل او را دست کم می گیرد، که به نوعی آن را به رشد محدود می کند.

تا سال 2021، ماسک اعتراف کرد که دارای بیت کوین، اتریوم و دوج کوین در بین دارایی های خود است، در حالی که اعتماد او به ارزهای دیجیتال بیشتر و بیشتر می شد. حتی در طول آن سال، مدیر عامل تسلا یک خرید گسترده بیت کوین را سازماندهی کرد که بعداً به دلیل نزولی که بازار تجربه می کرد، آن را با قیمت ناچیز به فروش رساند.

در تمام این مدت، ماسک از طریق توییتر خود را به عنوان یک شوخی، دوج پدر خطاب کرده است. اگرچه با محبوبیتی که ایلان ماسک در شبکه اجتماعی دارد، جای تعجب نداشت که ارزش DOGE افزایش یابد و شاید دوباره این اتفاق بیفتد.

آیا ایلان ماسک DOGE را از رکود نزولی خود نجات خواهد داد؟

الون ماسک

پس از اینکه ایلان ماسک در مورد حمایت خود از DOGE صحبت کرد، کارشناسان رمزارز حدس زدند که چه اتفاقی ممکن است برای توکن بیفتد. برخی از کارشناسان کریپتو معتقدند که این اعلامیه می تواند قیمت کریپتو را نجات دهد، در حالی که برخی دیگر احساس می کنند همه چیز در همان جهت ادامه خواهد داشت.

بر اساس CoinMarketCap، یک چیز واقعی این است که ارزش معاملات کریپتو در یک ساعت گذشته بیش از 1 درصد افزایش یافته است. توکن ستاره که در این مورد Dogecoin است، در هفته گذشته قیمت خود را 1.13 درصد افزایش داد و به ارزش 0.06883 دلار دست یافت و جایگاه یازدهم خود را در بین ارزهای دیجیتال با بیشترین ارزش بازار حفظ کرد.

از سوی دیگر، بیت کوین همچنان در مسیر صعودی خود ثابت قدم است و در یک ساعت گذشته 0.24 درصد از ارزش خود را بازیابی کرده است. امروز بیت کوین با 23175 دلار معامله می شود که تقریباً به 35 درصد از ارزش کل ثبت شده در سه ماهه آخر سال 2021 رسیده است.

در یک مرور کلی، ماسک ممکن است سعی کند بررسی کند که چقدر در تجارت کریپتو تأثیر دارد. با این حال، همه چیز نشان می دهد که سرمایه دار دیگر کنترلی روی توکن ها نخواهد داشت و او را از کل بازی گمانه زنی خارج می کند.