منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ایلان ماسک با بایننس بر سر مسائل مربوط به برداشت Dogecoin روبرو می شود

ایلان ماسک با بایننس بر سر مسائل مربوط به برداشت Dogecoin روبرو می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تفکیک TL;DR:

  • ایلان ماسک در توییتی از مدیر عامل بایننس در مورد مسائل مربوط به برداشت Dogecoin در این پلتفرم سوال می کند.
  • بایننس تراکنش های DOGE را برای 1674 کاربر بدون رضایت آنها آغاز کرد.
  • این پلتفرم در حال بازسازی کل کیف پول Dogecoin برای حل این مشکل است.

ایلان ماسک، ثروتمندترین مرد جهان در توئیتر با مدیر عامل بایننس در مورد رسیدگی به مشتریان Dogecoin روبرو شده است. مدیر عامل تسلا یکی از مدافعان معروف میم کوین است.

این حادثه در یک موضوع توییتر CoinDesk، جایی که پلتفرم خبری محبوب ارزهای دیجیتال در مورد مصاحبه اخیر مدیر عامل Binance Changpeng Zhao (CZ) پست کرد. ایلان ماسک به آن توییت پاسخ داد و CZ را تگ کرد و از او در مورد مشکلات مشتری DOGE در پلتفرم صرافی Binance سوال کرد. ماسک همچنین اشاره کرد که این حادثه تا حدودی “شبه” به نظر می رسید.

این توییت به حادثه ای اشاره دارد که در اوایل این هفته توسط چندین کاربر بایننس در پلتفرم با آن مواجه شده بود. دارندگان Dogecoin ادعا کرده اند که Binance چندین تراکنش DOGE را از حساب های خود بدون رضایت آنها آغاز کرده است.

دوج کوین

بایننس با گرمای کاربران عصبانی Dogecoin روبرو می شود

توییت امروز ایلان ماسک در نتیجه شکایات مداوم مشتریان علیه Binance در رابطه با مشکل خروج DOGE منتشر شد. در اوایل این ماه، چندین کاربر گزارش دادند که صرافی رمزارز بدون هیچ گونه رضایت یا اطلاع رسانی اقدام به برداشت dogecoin از کیف پول آنها کرده است. بعداً بایننس آن گزینه‌های برداشت کاربران را مسدود کرد و از آنها خواست که دوج کوینی را که در کیف پول خود ندارند، برگردانند.

کاربران اسکرین شات هایی را در رسانه های اجتماعی منتشر کردند که نشان می داد بایننس فعالیت های حساب کاربری خود را به حالت تعلیق درآورده و از آنها خواسته است مقادیر مشخصی از dogecoins را که هرگز نداشته اند، پرداخت کنند. کل این حادثه باعث دردسرهای زیادی برای کاربران شد، حتی برخی از آنها بایننس را ترک کردند و به سایر صرافی های رمزنگاری تغییر کردند.

ایلان ماسک با بایننس بر سر مسائل مربوط به برداشت Dogecoin 1 مواجه شد

بایننس گفت که این مشکل ناشی از a به روز رسانی نسخه روی پلتفرم، که باعث تراکنش های قدیمی می شود که به دلیل کارمزد ناکافی در شبکه گیر کرده بودند. به دلیل این مشکل، تمام فعالیت های Dogecoin در بایننس در حال حاضر تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمده است.

این پلتفرم با توسعه دهندگان DOGE کار می کند تا کیف پول Dogecoin را به طور کامل بازسازی کند و مشکل را حل کند، که ممکن است یک هفته دیگر طول بکشد. ایلان ماسک در ادامه توییت کرد که کاربران DOGE نباید به خاطر مشکلات ناشی از این پلتفرم رنج ببرند.

توییت ماسک در واقع نشانه مثبتی از آرامش را در میان جامعه میم کوین به همراه داشت. اخیراً، مدیر عامل تسلا در مورد کوین‌های میم سکوت کرده است، و این نشان دادن نگرانی برای کاربران DOGE نشانه‌ای از این است که ایلان ماسک هنوز هم مدافع قابل توجهی برای میم کوین‌ها در بازار است.