منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ایلان ماسک از قانونگذاران می خواهد که “برنده یا بازنده” را در رمزنگاری انتخاب نکنند

ایلان ماسک از قانونگذاران می خواهد که “برنده یا بازنده” را در رمزنگاری انتخاب نکنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • ایلان ماسک ، که به دلیل موضع مثبت خود در مورد ارزهای رمزنگاری شده مشهور است ، در حمایت از مدیر عامل Coinbase ، برایان آرمسترانگ ، آمده است.
  • برایان تصویب لایحه زیرساخت را که در مجلس سنا مطرح شده است سرکوب کرده است.
  • ایلان ماسک به توییت برایان پاسخ داد و اظهار داشت که هیچ تصمیمی و قوانین شتابزده برنده نیست.

مقررات مربوط به ارزهای رمزنگاری شده به یک مشکل بزرگ برای دولت های سراسر جهان تبدیل شده است. در حالی که بسیاری از کشورها موضع مثبتی در قبال ارزهای رمزنگاری شده نشان داده اند ، معرفی اخیر لایحه زیرساخت ها در مجلس سنای آمریکا محل بحث گسترده ای است.

مردم در توییتر گرد هم آمده اند تا موضع منفی خود را در مورد جدیدترین لایحه مربوط به ارزهای رمزنگاری شده نشان دهند. وقتی صحبت از توییتر و ارزهای رمزنگاری شده به میان می آید ، ایلان ماسک نامی است که شایسته ذکر ویژه ای است.

ایلان ماسک به توییت برایان آمسترانگ پاسخ می دهد

مدیرعامل Coinbase هنگام معرفی و تصویب لایحه بسیار صریح صحبت کرده است. همانطور که بسیاری از مردم تصور کرده اند این لایحه “پایان ارزهای رمزنگاری شده” است. پس از آن ، یک اصلاحیه توسط مارک وارنر همراه با راب پورتمن ارائه شد. این دو اصلاحیه جدیدی را هدایت کردند.

برایان اخیراً از اصلاحیه و همچنین خود لایحه انتقاد کرده بود. او از همه افرادی که توییت خود را می خوانند خواسته است که اصلاحیه و خود لایحه را رد کنند. اگرچه این اصلاحیه به دنبال کاهش مقررات مالیاتی است ، اما آنها چندان مثبت نیستند. در نتیجه ایلان ماسک از برایان حمایت کرد.

این لایحه پایان ارزهای رمزنگاری شده است

همانطور که بسیاری از طرفداران رمزنگاری ادعا می کنند ، این لایحه پایان ارزهای رمزنگاری شده است. ایلان ماسک در موضوع توییت برایان پاسخ داده است و با برایان موافق است. وی در ادامه گفت که هیچ قانون خوشبینی که از تصمیمات عجولانه ناشی می شود وجود ندارد.

ایلان ماسک در ادامه ادعا کرد که عجله مقامات غیر ضروری است و نیازی به انتخاب و انتخاب برندگان در صنعت رمزنگاری نیست.