منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ایلان ماسک از آخرین به روزرسانی Dogecoin با هزینه کم پشتیبانی می کند

ایلان ماسک از آخرین به روزرسانی Dogecoin با هزینه کم پشتیبانی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

:

  • ایلان ماسک می گوید جدیدترین به روزرسانی Dogecoin “مهم” است.
  • Dogecoin Core 1.14.4 شامل رفع اشکال و بهبود عملکرد شبکه است.

ایلان ماسک ، حامی میلیاردر Dogecoin (DOGE) ، از به روزرسانی جدید شبکه Dogecoin با هدف بهبود امنیت و کاهش هزینه های تراکنش حمایت خود را نشان داده است. با افزایش گره های بیشتر به نسخه های جدید ، Dogecoin با کسری از هزینه شبکه فعلی پخش می شود ، که احتمالاً مانع پذیرش بیشتر می شود.

به روز رسانی جدید Dogecoin “مهم” است

با توجه به صفحه GitHub برای Dogecoin Core 1.14.4 که اخیراً منتشر شده است ، این آخرین نسخه با هدف بهبود عملکرد شبکه و رفع اشکال است. بروزرسانی Dogecoin رفع اشکال را ارائه می دهد که باعث می شود گره 1.14 “بسیاری از درخواست های موازی برای هدرها را برای همسالان خود باز کند” ، که در نتیجه زمان همگام سازی را 2.5 برابر کاهش می دهد.

جالبتر اینکه به روزرسانی جدید Dogecoin هزینه تراکنش در شبکه Dogecoin را کاهش می دهد ، که این امر باعث می شود تا پرداخت های DOGE به ویژه توسط مشاغل پذیرفته شود. صفحه GitHub می گوید: این به روز رسانی “شبکه را برای کاهش هزینه های توصیه شده با کاهش هزینه پیش فرض 1000x برای رله تراکنش و 100x برای استخراج آماده می کند.”

ایلان ماسک در توییتی نشان داد که از جدیدترین نسخه Dogecoin Core حمایت می کند و در پاسخ به آن “مهم” است.

گره های قدیمی تر تشویق می شوند که این جدیدترین به روزرسانی Dogecoin را اجرا کنند تا بتواند به طور م workثر کار کند.

مدیرعامل تسلا از توسعه Dogecoin حمایت می کند

بر اساس گزارشی در ماه مه ، توسعه دهندگان Dogecoin فاش کردند که طی دو سال گذشته مخفیانه با مدیر عامل تسلا و اسپیس ایکس کار کرده اند. بنابراین ، اکنون مشخص است که چرا میلیاردر از Dogecoin به عنوان ارز دیجیتال مورد علاقه خود حمایت می کند.

ارز دیجیتال میم در حال حاضر با سرمایه بازار بیش از 36 میلیون دلار ، هفتمین ارز رمزنگاری شده بزرگ است. DOGE در زمان نگارش این مقاله با 0.2804 دلار ok CoinMarketCap معامله می شد.