منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ایلاستریتور توکن های غیرقابل تعویض را برای نمایش در متاورس خریداری می کند

ایلاستریتور توکن های غیرقابل تعویض را برای نمایش در متاورس خریداری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

• سینگ اعتراف می کند که هزاران دلار برای NFT ها سرمایه گذاری کرده است.
• آمریت پال سینگ 40 اتر را در مجموعه توکن های غیرقابل تعویض خود خرج کرد

اخیراً، آمریت پال سینگ، تصویرگر و طراح دیجیتال، مجموعه توکن‌های غیرقابل تعویض خود را با صرف بیش از 125000 دلار برای یک قطعه مجازی جدید گسترش داده است. سینگ قصد دارد بیشترین NFT ها را برای نمایش در یک متاورس شخصی داشته باشد.

به گفته این تصویرگر جوان، از فوریه، زمانی که اولین NFT خود را فروخت، متوجه شده است که تجارت قدرت غیرقابل تعویض چقدر است. از این نتایج عالی، سینگ انگیزه پیدا کرده است تا زمین دیجیتالی را در متاورژن داشته باشد.

امریت پال سینگ مجموعه توکن های غیرقابل تعویض خود را گسترش می دهد

توکن های غیر قابل تعویض

در سه ماهه دوم سال، سینگ، یک خالق برجسته توکن‌های غیرقابل تعویض، زمین دیجیتالی را با حدود 2 اتریوم یا بیش از 9000 دلار با قیمت فعلی خریداری کرد. سینگ صاحب زمین بزرگی در متاورس Cryptovoxels است که در شبکه اتریوم کار می کند. در این سرزمین مجازی، سینگ موزه‌ای به ابعاد 10×18 متر با نام «کافه اسباب‌بازی» ایجاد کرد که به طرز عجیبی نام مجموعه غیرقابل تعویض او را به خود اختصاص داده است.

در قسمت پایینی موزه می‌توانید ببینید که سینگ بخش بزرگی از NFT‌های خود را قرار داده است، در حالی که در طبقات بعدی فقط قطعات جمع‌آوری‌شده دیده می‌شوند. سینگ تصریح می کند که او نه تنها مالک زمین است، بلکه می داند چگونه از آن برای نشان دادن نشانه های غیرقابل تعویض خود استفاده کند.

از آوریل، سینگ پس از فروش بخشی از مجموعه NFT خود، حدود 1 میلیون دلار درآمد داشته است. تمام این پول برای سرمایه گذاری آن در سایر قطعات NFT که از هنرمندانی مانند Tory Bryant، LIROSA، Prasad Bhat، Kumar Sahoo، Navneet Bawa، Rachna Ravi و غیره آورده شده اند، استفاده شده است. بسیاری از این قطعات مجازی میلیاردها دلار ارزش دارند.

این هنرمند اعتراف می‌کند که در مجموعه توکن‌های غیرقابل تعویض، “برگ” وجود دارد که به عنوان یک انگیزه شخصی، ارزشمندترین NFT او است.

سینگ یکی از خریداران عمده NFT است

سینگ برای خرید NFT مانند “Leaf” و برای قطعات بسیار نمادین موجود در بازار مانند Robotos، Cool Cats، Doodles یا حتی CrypToadz متمایز است. این هنرمند به همه خریدهای خود خوش بین است و نشان می دهد که این حراجی ها را دوست دارد و در دراز مدت به این کار ادامه خواهد داد.

با این حال، سینگ تصریح می‌کند که تجارت با توکن‌های غیرقابل تعویض مانند چرخ رولتی است که در آن می‌توانید پول زیادی برنده شوید یا از دست بدهید. این هنرمند اعتراف می کند که پس از از دست دادن محبوبیت خود مجبور شده است NFT ها را با هزینه کم بفروشد، در حالی که در بهترین موارد، قطعات غیرقابل تعویض خود را با قیمت بالایی به فروش می رساند.

امریت پال سینگ اعتقاد زیادی به بازار مجازی دارد و هرگز از حمایت از استعدادهای جدید برای نشان دادن قطعات منحصر به فرد خود خسته نمی شود.