منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ایجاد NFT های تقسیم بندی شده با پروتکل Horizon آسان تر شده است

ایجاد NFT های تقسیم بندی شده با پروتکل Horizon آسان تر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Horizon Protocol یک پلت فرم جدید DeFi است که تبادل زنجیره ای دارایی های مصنوعی را که از دارایی های سنتی تقلید می کند ، فراهم می کند. HZN توکنی است که ساختار پروتکل Horizon را تغذیه می کند. به عنوان وثیقه مشتقات زنجیره ای و دارایی های مصنوعی عمل می کند. علاوه بر آن ، HZN سرمایه گذاران را قادر می سازد تا NFT ها (توکن های غیر قابل تعویض) را کسری کنند. بیایید ابتدا منشا و مفهوم NFT های کسری را درک کنیم.

نشانه های کسری غیرقابل قضاوت: جدیدترین کلمه کلیدی

مفهوم مالکیت کسری واقعاً جدید نیست. این هواپیما قبلاً با جت های شخصی و املاک و مستغلات مرتبط بوده است زیرا خرید آنها گران است. با ظهور NFT ها ، دسته جدیدی از مالکیت کسری در حال افزایش است و درهای جدیدی به روی سرمایه گذاران ارزهای رمزنگاری شده باز می شود.

NFT ها به عنوان رمزگذاری دارایی های مجازی مانند آثار هنری دیجیتال ، مجموعه ها ، موسیقی و محتوای ویدئویی شناخته می شوند. جهش کوانتومی بعدی NFT سرمایه گذاران را قادر می سازد تا دارایی های دنیای واقعی را توکن کنند. نقاشی ، املاک ، وسایل نقلیه قدیمی ، طلا و نقره در صف بعدی برای پیوستن به بلاک چین هستند.

به عنوان یک رویکرد سرمایه گذاری جدید ، NFT های کسر شده هزینه خرید کمتری را ایجاد می کنند و یک بازار NFT مایع و متعادل ارائه می دهند. سرمایه گذاران خرده فروشی در معرض طبقه جدیدی از سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده قرار می گیرند. DeFi با هر نماد دارایی های فیزیکی سهموی خواهد شد. قیمت متوسط ​​NFT افزایش می یابد.

NFT های تجزیه شده مالکیت غیر متمرکز را فعال می کنند. هر مالک مشترک درآمد و مزایای دارایی را به طور مساوی و توزیع شده دریافت می کند. مورد استفاده از توکن کسری شده به طور یکسان برای همه مالکان مشترک در دسترس است.

فرایند تقسیم بندی NFT ها

پروتکل Horizon برای کسر کردن توکن های غیرقابل جابجایی دو روش را ارائه می دهد: یک فرایند برای مالک اصلی که دارایی را قفل کرده و آنها را به قسمت های مساوی تقسیم می کند ، یا با ایجاد یک نسخه ترکیبی از دارایی/NFT و کسر کردن آن.

به عنوان مثال ، مالک Cryptokittie ممکن است NFT را به یک قرارداد هوشمند پروتکل Horizon ببندد و توکن های قابل جابجایی تولید کند که بخشی از دارایی اصلی را نشان می دهند. مالک از قرارداد هوشمند برای تعیین حداکثر عرضه توکن های تازه ساخته شده استفاده می کند.

در مورد دارایی های فیزیکی ، قرارداد هوشمند دارایی را به نسخه مصنوعی (zAsset) تبدیل می کند. پس از آن ، zAsset به توکن های قابل جابجایی تقسیم می شود. به عنوان مثال ، صاحب خانه وثیقه HZN برابر ارزش خانه ارائه می دهد. سپس وثیقه در قرارداد هوشمند قفل شده و توکن های قابل تعویض تولید می شوند.

دارایی کسری شده توسط یک مجموعه بدهی پشتیبانی می شود. Oracles یک قیمت واقعی از هر NFT کسری را ارائه می دهد. این امر به NFT ها و دارایی های دنیای واقعی نقدینگی می دهد و به جای قیمت های پراکنده خرید/فروش که فاصله زیادی بین آنها وجود دارد ، از ارزش آن بیشتر استفاده می کند. پروتکل افق در حال بررسی یک لایه DeFi جدید است که امکان سهامداری ، وام و وام NFT های کسر شده را فراهم می کند.

به جای اینکه به ندرت NFT خرید و فروش کنید ، پروتکل Horizon به صاحبان NFT این امکان را می دهد تا NFT ها را برای تامین نقدینگی و قیمت سنج بهتر دارایی دارایی کنند.

نتیجه

NFT های کسری شده هنوز یک سفر طولانی در پیش دارند تا بتوانند به طور کامل به آینده مالکیت کسری تبدیل شوند. HZN می تواند به نشانه ای تبدیل شود که می تواند یک راه حل بسیار مفید برای جهان مالکیت کسری ارائه دهد.