منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ایالات متحده 10 میلیون دلار به هکرهای رمزنگاری برای ردیابی سایر مجرمان سایبری پیشنهاد می کند

ایالات متحده 10 میلیون دلار به هکرهای رمزنگاری برای ردیابی سایر مجرمان سایبری پیشنهاد می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • هکر Crypto در ایالات متحده 10 میلیون دلار برای ردیابی سایر جنایتکاران سایبری دریافت می کند
  • آمریکا از این رویکرد برای تقویت دفاع سایبری استفاده می کند
  • ایالات متحده اخیراً مورد حمله چندین هکر سایبری قرار گرفته است

وزارت خارجه ایالات متحده روش متفاوتی برای پاداش دادن به هکرهای رمزنگاری برای دستگیری مجرمان سایبری اتخاذ کرده است.

هکرهای رمزنگاری قرار است 10 میلیون دلار پاداش ارز دیجیتال دریافت کنند ، این یک ابتکار جدید برای برنامه پاداش برای عدالت (RFJ) برای پایان دادن به جنایت سایبری است. همچنین افرادی که بتوانند اطلاعاتی را برای شناسایی هکرهای تحت حمایت دولت ارائه دهند ، می توانند 10 میلیون دلار پاداش دریافت کنند.

آمریکا از هکرهای رمزنگاری برای دستگیری مجرمان سایبری استفاده می کند

DOS ایالات متحده برای هکرها و کارشناسان امنیت سایبری یک جلسه کلاه سیاه برگزار کرد که در آن برنامه RFJ را تبلیغ کردند. یک کد QR روی بروشورها و تی شرت ها مهر شده بود تا شرکت کنندگان بتوانند آن را اسکن کنند و آنها را با تمام اطلاعات مربوط به پاداش به صفحه RFJ ببرند.

شرکت کنندگان علاقمند می توانند از طریق مرورگر TOR به کانال RFJ دسترسی پیدا کنند که امکان مرور ناشناس را فراهم می کند. مقامات آمریکایی معتقدند هکرهای رمزنگاری ترجیح می دهند از وب تاریک و فناوری های مدرن استفاده کنند.

یکی از مقامات DOS که در مصاحبه با CNN صحبت کرد ، گفت دارک وب که امکان ناشناس ماندن کامل و سطح اولیه امنیت را دارد ، احتمالاً برای این افراد مناسب تر است.

تقویت سیستم های دفاعی امنیت سایبری

در ژوئیه ، DOS اعلام کرد که دولت جو بایدن امنیت سایبری کشور را تقویت می کند.

ایالات متحده ماه گذشته مورد حملات سایبری قرار گرفت. هکرها به اپراتورهای خط لوله استعمار ضربه زدند و آنها مجبور به پرداخت باج شدند تا به رایانه های خود بازگردند.

JBS ، بزرگترین خرده فروش گوشت در کشور ، نیز مورد حمله هکرها قرار گرفت و ایالات متحده را مجبور به اقدام فوری در برابر حملات سایبری کرد.

دولت پیش از این روسیه و چین را متهم کرده بود که از هکرها برای نقض دفاعی سازمان ها و ادارات فدرال آمریکا استفاده می کنند. یکی از مقامات DOS که با CNN صحبت کرد نیز گفت که دولت بایدن به دلایل امنیت سایبری تمایل دارد تا تراکنش های رمزنگاری را ردیابی کند.

ایالات متحده با حمایت از اصلاحیه وارنر مشتاق وضع قوانین سختگیرانه در مورد ارزهای رمزنگاری شده است. چندین سناتور دموکرات ، مانند سینتیا لومیس و پت تومی ، برای ایجاد اصلاحیه مجدد به هم پیوسته اند.