منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اکنون پلی تکنیک هنگ کنگ کارشناسی ارشد فناوری بلاک چین را ارائه می دهد

اکنون پلی تکنیک هنگ کنگ کارشناسی ارشد فناوری بلاک چین را ارائه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در حال حاضر برنامه های کاربردی برای برنامه کارشناسی ارشد علوم فناوری بلاک چین در دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ برای پذیرش در سپتامبر 2023 پذیرفته می شود. این برنامه اولین دوره کارشناسی ارشد در فناوری بلاک چین خواهد بود که در هنگ کنگ ارائه می شود و هزینه تحصیل تقریباً 38500 دلار خواهد بود.

به گفته این مؤسسه، این برنامه برای افرادی در نظر گرفته شده است که قبلاً در زمینه بلاک چین و سایر فناوری های مشابه آگاهی دارند و می خواهند فین تک و سایر سیستم ها، کالاها و خدمات مرتبط را ارزیابی، ایجاد، پیاده سازی و ارزیابی کنند.

پوشش نه تنها فناوری و برنامه های کاربردی مهم فین تک، بلکه سایر موضوعات مرتبط مانند امنیت، انطباق و قوانین را نیز شامل می شود.

آنچه هنگ کنگ امیدوار است با مدرک به آن دست یابد

دانش آموزان برنامه را با اطلاعات، پشتیبانی و جهت گیری لازم برای ادامه یادگیری و رشد در طول زندگی خود در زمینه فین تک و سایر رشته های مرتبط با آن ترک خواهند کرد. در مورد هدف این مدرک، دانشگاه گفت:

ایجاد فارغ التحصیلانی که می توانند به طور کل نگر و تحلیلی فکر کنند و از فناوری های نوظهور کلیدی مختلف مانند فناوری بلاک چین، محاسبات توزیع شده، هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی و تجزیه و تحلیل داده ها برای حل مشکلات در بخش مالی و سایر رشته های مرتبط استفاده کنند و سیستم ها/برنامه های کاربردی را توسعه دهند. تیمی یا انفرادی

دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ

هدف دیگر این است که اطمینان حاصل شود که فارغ التحصیلان با تخصص پیشرفته در فناوری بلاک چین و همچنین توانایی های فکری و عملی قوی و توانایی تفکر انتقادی برنامه را ترک می کنند.

هدف بعدی ایجاد فارغ التحصیلانی با اخلاق حرفه ای، مسئولیت های اجتماعی و استعدادهای همه جانبه است که می توانند به رشد هنگ کنگ و چین کمک کنند. و ایجاد فارغ التحصیلانی که بتوانند با فن آوری های نوآورانه، به روز و پیچیده آشنا شوند و بتوانند در یادگیری مادام العمر مستقل شرکت کنند.

انتظار می رود فارغ التحصیلان این برنامه در ایده ها و روش های اصلی و همچنین ایجاد برنامه های کاربردی مختلف بلاک چین و فین تک تخصص داشته باشند. آنها دانش لازم را برای جستجوی حرفه در صنعت مالی و همچنین سایر صنایعی که ممکن است از فناوری بلاک چین بهره مند شوند، خواهند داشت.

تکمیل مدرک لیسانس در محاسبات/علوم کامپیوتر/مهندسی، سیستم های اطلاعاتی، ریاضیات، یا هر حوزه ای که نزدیک به محاسبات باشد برای پذیرش الزامی است.

اما داوطلبانی که دارای مدرک لیسانس در رشته ای غیر از فناوری اطلاعات هستند که حداقل سه سال سابقه کار در زمینه مرتبط با فناوری اطلاعات را نیز داشته باشند نیز مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

تاثیر پلی تکنیک هنگ کنگ بر بلاک چین

بر اساس رتبه بندی منتشر شده توسط CoinDesk در ماه سپتامبر، انتظار می رود موسسه پلی تکنیک هنگ کنگ در سال 2022 بیشترین تاثیر را بر فناوری بلاک چین در بین دانشگاه های جهان داشته باشد.

دانشگاهیان دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ 209 مقاله تحقیقاتی مرتبط با بلاک چین منتشر کرده اند که بیشترین تعداد از 240 موسسه ای است که برای این پروژه بررسی کردیم. در نتیجه، آنها نیز بیش از هر مدرسه دیگری استناد به دست آورده اند.

بر اساس نتایج نظرسنجی انجام شده توسط CoinDesk، HKPolyU در اکثر معیارها، به استثنای اثر اشتغال و صنعت، امتیاز خوبی کسب کرده است.

این شانس فارغ التحصیلان برای یافتن شغل پس از فارغ التحصیلی است. با توجه به این معیار خاص، HKPolyU در سه ماهه پایینی 50 موسسه برتر قرار دارد.

با توجه به ممنوعیت شدید چین در مورد ارزهای رمزنگاری شده، بحث های مهمی در میان جامعه رمزنگاری وجود دارد که آیا فرصت های شغلی قوی برای فارغ التحصیلان اخیر از دانشگاه های چین وجود دارد یا خیر.

در هنگ کنگ، پس از سال‌ها عدم قطعیت نظارتی، چند هفته پیش چشم‌انداز ناگهانی به سمت دستورالعمل‌های روشنی تغییر کرد که سرمایه‌گذاران را قادر می‌سازد تا دارایی‌های دیجیتالی را معامله کنند.

از آنجایی که تجارت کریپتو در سرزمین اصلی چین غیرقانونی است، چندین کسب و کار در گسترش حضور خود در آنجا مردد بودند تا از تقاضای پررونق شهر استفاده کنند.